Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2017., 10:25   #101
Quote:
LittleMiss kaže: Pogledaj post
nevezano za testiranje i sve to, kakva je radna atmosfera tamo?
Ovisi. Moglo bi se razglabat o tome
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 15:11   #102
Šta podrazumijevaju pod; 1. Literatura o osnovama programiranja i pseudo kodu i 2. Literatura o relacijskim bazama podataka i SQL jeziku ? Gdje nac tu literaturu ili skripte ?

Broj 3. je Ustav Republike Hrvatske (NN, broj 85/10 – pročišćeni tekst, 5/14), za to mi je jasno gdje nać.


Prije 10tak dana krenuli su sa testiranjima kandidata za natjecaj od 11.11.2016. pa sad sljedece ocekujem ovaj od 14.12. na koji sam se i prijavio.
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:28   #103
Nakon niza dana dolazaka na različita testiranja, intervjue itd.... Dobih kopito u dupe. Usprkos što riješite sve (rasturite), bio sam na SOR-u, i imam posao u malom prstu, posao dobiva onaj tko ima špagu. Nadam se da sam vam pomogao . Nema mjesta gdje "nema nikog određenog" unutar zavoda, tj. sve se već zna.
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 23:00   #104
Znači ni vas sa stručnog ne uzmu? Čuo da je DZS na jednom natječaju primio desetak ljudi sa stručnog.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:53   #105
Jedno je što se "čuje" a drugo kako zapravo je. A ono što znam je iz prve ruke i to znam jako dobro.
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 10:47   #106
Jel nije nitko išao ni sad nejde na testiranja za informaticki sektor ? Gdje nać tu literaturu o osnovama programiranja i pseudo kodu i literaturu o relacijskim bazama podataka i SQL jeziku ??
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 13:56   #107
Quote:
Mr. Chin Foo kaže: Pogledaj post
Šta podrazumijevaju pod; 1. Literatura o osnovama programiranja i pseudo kodu i 2. Literatura o relacijskim bazama podataka i SQL jeziku ? Gdje nac tu literaturu ili skripte ?

Broj 3. je Ustav Republike Hrvatske (NN, broj 85/10 – pročišćeni tekst, 5/14), za to mi je jasno gdje nać.


Prije 10tak dana krenuli su sa testiranjima kandidata za natjecaj od 11.11.2016. pa sad sljedece ocekujem ovaj od 14.12. na koji sam se i prijavio.
Evo i ja tražim ali brijem da ću od svega odustat.

Prvo mi uopće nije jasno toliko čekanje za testiranje, a kao drugo za poslove u državnim institucijama gdje se traži jedna godina radnog iskustva i položen državni ispit zbog čega opet testiranje iz tog istog državnog ispita?

Mislim koji smisao polaganje istoga?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:27   #108
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Evo i ja tražim ali brijem da ću od svega odustat.

Prvo mi uopće nije jasno toliko čekanje za testiranje, a kao drugo za poslove u državnim institucijama gdje se traži jedna godina radnog iskustva i položen državni ispit zbog čega opet testiranje iz tog istog državnog ispita?

Mislim koji smisao polaganje istoga?
Nisam ni ja previše motiviran za izac, jer se radi o drzavnom mjestu i nemam špagu.. al vidit ću kad objave. Za literaturu ne znam di bi krenuo i gledao ipak je to preopširno za nagađat šta će oni tražit. Jedino im mail poslat ?

Ma jasno mi je zašto se čeka više od 2 mjeseca, dođe ima par stotina prijava za svako radno mjesto a objavili su puno oglasa.. Skupi im se smješna količina papira koje treba obraditi i prije i poslije natječaja.

Položen državni ispit nije uvijet za prijavu pa valjda zbog toga pitanja i iz tog podrucja..
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 19:24   #109
Dečki, jeste se snašli za literaturu te jesu li vam uputili poziv kad da dođete?
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:55   #110
po meni "litaratura" i priprema je gubitak vremena.
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:04   #111
Quote:
krathos kaže: Pogledaj post
Dečki, jeste se snašli za literaturu te jesu li vam uputili poziv kad da dođete?
Idući tjedan je testiranje. Nisam odmah vidio mail, pa mi je sad naknap. Statut mogu bez beda proć ali nisam nasao ostalu literaturu.

Ima netko kakvu skriptu o osnovama baza, sqla i programiranja ?
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:57   #112
Koliko vremenski traje testiranje ima li netko iskustva i jesu teška pitanja ili forme radi?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:37   #113
Nemam pojma, racunam sat vremena. Možda oni testovi koji su stalno (domine, niz brojeva) i dio iz tehničkog dijela.. ona literatura i statut.

Izadi, nemas sta izgubit.
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 19:39   #114
Kak je izgledalo testiranje danas ?
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:41   #115
Pokosila me gripa pa nisam isao, ali baš mi je zakon na ovom pdfu općenito kak nitko ne može ostavit povratnu informaciju.

Jel tak teško napisat rečenicu dvije šta se tražilo na testiranju ?
__________________
Aaaand then?_____________________________And theeeen? And then? And then? And then?

Aaand theeeeen?
Mr. Chin Foo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:44   #116
Quote:
Mr. Chin Foo kaže: Pogledaj post
Pokosila me gripa pa nisam isao, ali baš mi je zakon na ovom pdfu općenito kak nitko ne može ostavit povratnu informaciju.

Jel tak teško napisat rečenicu dvije šta se tražilo na testiranju ?
Jako je smiješno što ne žele napisati da nebi bio konkurencija i napisao bolje od te osobe, a ne znaju da nakon pisanog djela imaju još 4 etape do odluke kandidata. Stoga to što nisu kolegijalni i ne žele podjeliti iskustvo govori da su samo .
A osim još dodatnih etapa imaš extra etape koje presuđuju za odabir kandidata *ifyouknowwhatimean*
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:59   #117
Jel se netko javio sad na ove natječaje koje su raspisali za neodređeno? Ja nikad tamo nisam bila na testiranjima, ali vidim da je literatura opaka za neka mjesta....šošić statistika, makroekonomija...
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:30   #118
Quote:
naopaka-bajka kaže: Pogledaj post
Jel se netko javio sad na ove natječaje koje su raspisali za neodređeno? Ja nikad tamo nisam bila na testiranjima, ali vidim da je literatura opaka za neka mjesta....šošić statistika, makroekonomija...
ja sam se javila. Takoder nikad nisam bila kod njih na testiranju pa ako netko moze reci kako izgleda testiranje, da li se se osim literature rade i jos neki testovi tipa psiholoski i sl.?
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:03   #119
Dobro zar se nitko nije prijavio na natječaj iz 9mj, za koji se ovaj tjedan provode intervjui????????
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 18:00   #120
Ima li netko nadobudan i naivan kao ja da se prijavio za natjecaj objavljen u 7.mj.?
Ova literatura me ubija.
Vidim da im je jedan natjecaj obustavljen jer nitko nije ispunio uvjete,a na drugom je primljena cura koja se valjda natjecala sama sa sobom.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.