Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 16:57   #381
Quote:
krathos kaže: Pogledaj post
Pa tako nekako i mislim, jer da su me pozvali opet, potrošio bih i vremena i novaca za nešto što bih sigurno odbio.

"Po učinku" - više mi zvuči kao nešto, koliko si s nekime dobar tako ćeš i imat GO.
Ali testovi su bili stvarno užas, razumijem da je to neka procedura, ali mi zaista dolazi muka od toliko testiranja (zadnja 2 mjeseca nekoliko), za nešto što je toliko glupo ili nešto što se unaprijed zna tko će bit primljen.

Iako me zanima, je li tko prihvatio poziciju
Ljudski resursi. U svijetu cijenjena profesija, a u Hrvatskoj samo pokazatelj kako ne znamo implementirati dobre modele. Meni je najveća sprdnja kad u ZET-u, Holdingu vidim te odjele ljudskih resursa. To ako nije najbolji posao na svijetu (čak i da rade za minimalac), ja ne znam šta je.

Quote:
SeraphimGoddess kaže: Pogledaj post
Znam kako ti je, i meni je muka od toliko testiranja.

Uvjeti su im koma ali bez obzira na to uspjet ce naci dvoje ocajnih ljudi koji su spremni pristati na njih.
Da i to je ono najžalosnije u cijeloj priči. To su realno one situacije kad bi osoba koja odluči otići van učinila bolje za svoju zemlju nego da pri¨hvati ovo i ide na ruku sistemu. Zato sam i rekao da ti ne želim poželjeti sreću oko posla.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 08:04   #382
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Ljudski resursi. U svijetu cijenjena profesija, a u Hrvatskoj samo pokazatelj kako ne znamo implementirati dobre modele. Meni je najveća sprdnja kad u ZET-u, Holdingu vidim te odjele ljudskih resursa. To ako nije najbolji posao na svijetu (čak i da rade za minimalac), ja ne znam šta je.



Da i to je ono najžalosnije u cijeloj priči. To su realno one situacije kad bi osoba koja odluči otići van učinila bolje za svoju zemlju nego da pri¨hvati ovo i ide na ruku sistemu. Zato sam i rekao da ti ne želim poželjeti sreću oko posla.
nije. najbolji posao je knjižničar u zagrebu. a onda resursi zet.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:03   #383
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
nije. najbolji posao je knjižničar u zagrebu. a onda resursi zet.
Ne slažem se. Knjižnjičara teško da će ko podmititi da mu da neku knjigu.
U ZET-u imaš svakih mjesec dana bar jednu priliku za piknut kakvu proviziju od mita za posao.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 12:39   #384
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Ne slažem se. Knjižnjičara teško da će ko podmititi da mu da neku knjigu.
U ZET-u imaš svakih mjesec dana bar jednu priliku za piknut kakvu proviziju od mita za posao.
7 000 kn, nula stresa, mir tišina, pauza koliko želiš, siguran posao, mislim da je knjižnica zg ipak bolje od uzimanja mita u zetu, rad sa ipak obrazvanijim ljudima a ne kamenjarci.
knjižnica je raj. naravno samo za jako probranu ekipu.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:16   #385
Quote:
SeraphimGoddess kaže: Pogledaj post
Uvjeti su im koma ali bez obzira na to uspjet ce naci dvoje ocajnih ljudi koji su spremni pristati na njih.
Baš sam ujutro pogledao hpb/zaposlenja, i dalje stoji "Završeni razgovori s kandidatima". Iako me uopće ne čudi, ali fora mi je bacit oko
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:57   #386
Rekli su da ce to malo duze stajati, tj. sve dok ljudi ne potpisu ugovor i pocnu raditi. A sad mozda krecu s 01.02., tko bi ga znao.
__________________
Tell me what you cherish most. Give me the pleasure of taking it away
SeraphimGoddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 20:48   #387
Nakon intervjua za poziciju Bankar-pripravnik mjesec dana je stajalo "Završeni razgovori s kandidatima" i vidim prije dva dana novi status "Natječaj završen", a mene nisu zvali

za sljedeći puta kada netko bude išao (a i meni da ne zaboravim)
na razgovoru općenito o sebi, dosadašnjem radnom iskustvu, zašto HPB, zašto za ovu poziciju, gdje se vidite za 1 godinu, za 5 godina, kako bi prodali umirovljeniku uslugu internet bankarstva i sl. pitanja-situacije vezano za prodaju, tko vam je draži Hrvatko ili Crna Luca i zašto (al za ozbiljno ) i malo smo razgovarali o hobijima koje sam naveo u CV-u
d-fens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 09:51   #388
Quote:
d-fens kaže: Pogledaj post
.....tko vam je draži Hrvatko ili Crna Luca i zašto?

Gluposti
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 07:27   #389
Pozdrav, pozvana sam na testiranje za Hpb (bankar), pa bi zamolila ako mi neko moze napisat kakva su bila pitanja iz strucnog dijela?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
__________________
"I know for sure that you can tell how smart people are by what they laugh at." Tina Fey
EciPeciPec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:59   #390
Question

Mene također zanima isto?
tama07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 14:22   #391
Quote:
EciPeciPec1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pozvana sam na testiranje za Hpb (bankar), pa bi zamolila ako mi neko moze napisat kakva su bila pitanja iz strucnog dijela?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Pozz gdje si pozvana na testiranje u kojem gradu?


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 10:54   #392
Quote:
frizby kaže: Pogledaj post
Pozz gdje si pozvana na testiranje u kojem gradu?


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Split.
__________________
"I know for sure that you can tell how smart people are by what they laugh at." Tina Fey
EciPeciPec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:10   #393
Quote:
EciPeciPec1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pozvana sam na testiranje za Hpb (bankar), pa bi zamolila ako mi neko moze napisat kakva su bila pitanja iz strucnog dijela?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
"Testiranje predselektiranih kandidata održat će se u 06.02.2017 u Splitu. Intervjui za kandidate koji prođu testiranje održat će se sutradan (07.02.), također u Splitu."

Kako je prošlo?
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:48   #394
Quote:
krathos kaže: Pogledaj post
"Testiranje predselektiranih kandidata održat će se u 06.02.2017 u Splitu. Intervjui za kandidate koji prođu testiranje održat će se sutradan (07.02.), također u Splitu."

Kako je prošlo?


Testiranje sam prošla, razgovor je proša ok, bili su simpatični i ugodni. Dugo nisam bila na razgovoru za posao, pa me uvatila mala trema :P Al dobro, šta je tu je, ok sam bila.... rekli su se javit...
__________________
"I know for sure that you can tell how smart people are by what they laugh at." Tina Fey
EciPeciPec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:05   #395
Za koje radno mjesto? Sretno!!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 20:18   #396
Hrvatska poštanska banka

Da li je netko išao na testiranje za bankara (bankar-pripravnik) i
koja su pitanja bila na stručnom testu za hpb?
branka131 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:11   #397
I mene to zanima. Za koji grad branka?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:07   #398
Meni se sami danas javili na mail..

Poštovani/a,
temeljem Vaše prijave na natječaj za radno mjesto Agent u Kontakt centru m/ž u Hrvatskoj poštanskoj banci, d.d. u prosincu prošle godine, slobodni smo Vas pozvati na testiranje koje će se održati u Zagrebu, 3.4. (ponedjeljak) u 09:00h. Predviđeno trajanje testiranja je između 2,5 i 3 sata.
Testiranje će se održati na adresi Strojarska 20. Po dolasku, pred liftom izaberite 7. kat, a na zaslonu će pisati u koji od liftova trebate ući. Pri dolasku na 7. kat, pozvonite na Ured za upravljanje ljudskim resursom. Molimo Vas da sa sobom ponesete kemijsku olovku, osobnu iskaznicu te naočale ukoliko ih koristite.
Testiranje će se sastojati od testa stručnih znanja te psihologijskih testova. U petak ćete dobiti pitanja vezana za stručna znanja zajedno s odgovorima. Neka od tih pitanja će biti u testu stručnih znanja na samom testiranju.
Također, molimo Vas da nam na ovaj mail javite hoćete li prisustvovati testiranju.
Za bilo kakva pitanja stojimo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,

Zadnje uređivanje Ruralna : 13.06.2017. at 22:37.
Norsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:07   #399
Quote:
Norsk kaže: Pogledaj post
Meni se sami danas javili na mail..

Poštovani/a,
temeljem Vaše prijave na natječaj za radno mjesto Agent u Kontakt centru m/ž u Hrvatskoj poštanskoj banci, d.d. u prosincu prošle godine, slobodni smo Vas pozvati na testiranje koje će se održati u Zagrebu, 3.4. (ponedjeljak) u 09:00h. Predviđeno trajanje testiranja je između 2,5 i 3 sata.
Testiranje će se održati na adresi Strojarska 20. Po dolasku, pred liftom izaberite 7. kat, a na zaslonu će pisati u koji od liftova trebate ući. Pri dolasku na 7. kat, pozvonite na Ured za upravljanje ljudskim resursom. Molimo Vas da sa sobom ponesete kemijsku olovku, osobnu iskaznicu te naočale ukoliko ih koristite.
Testiranje će se sastojati od testa stručnih znanja te psihologijskih testova. U petak ćete dobiti pitanja vezana za stručna znanja zajedno s odgovorima. Neka od tih pitanja će biti u testu stručnih znanja na samom testiranju.
Također, molimo Vas da nam na ovaj mail javite hoćete li prisustvovati testiranju.
Za bilo kakva pitanja stojimo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,

Kakvo je bilo testiranje? Jesu ti se javili poslije?

Zadnje uređivanje Ruralna : 13.06.2017. at 22:37.
ljubaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:08   #400
Jel ide netko na testiranje za Junior fond managera?
ljubaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.