Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 14:57   #681
Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post

Inace na samo 2 trke u zivotu vec sam bitno iskustvo stekla: vazna je dobra pozicija na startu. Na Winter classic sam izgubila puno u probijanju na pocetku, na Holjevki sam startala sa prvima, jest da su me poslije svi prestizali a ja mislim da nisam prestigla vise nikoga do kraja, to je psiholoski malo bed, ali za sveukupni rezultat je ispalo super sto sam usparala tih par minuta na pocetku.
jesi razmišljala da su se na Holjevci ostali morali probijati oko tebe?
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:14   #682
Quote:
Bastard 007 kaže: Pogledaj post
jesi razmišljala da su se na Holjevci ostali morali probijati oko tebe?
moja pomisao, ali opet i ona je u pravu. Ja dsam izgubila na Zg halfu dosta i skoro isto mi se dogodilo u ST i to zbog dosta ljudi koji nisu htjeli startati iz svoje zone. ali i sama sam kriva jersam stala sa svojim curama koje su išle sporije.

valjalo bi naći nekakvu normalnu poziciju za start. meni osobno ne pada napamet stati u prva 2 reda jer znam da tu nemam što tražiti
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:43   #683
Quote:
Bastard 007 kaže: Pogledaj post
jesi razmišljala da su se na Holjevci ostali morali probijati oko tebe?
Bila sam skroz sa strane, nisam bas po sredini da smetam, cak sam dio isla po nogostupu gdje nije bilo nikoga
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 22:54   #684
Ja na Holjevci nisam primjetio nikakve zone u startu.

Jel možete malo taj dio pojasniti? Ja sam startal skroz lijevo na pločniku. Čini mi se da nisam nikome smetal.
Kolko sam shvatil, na ST Halfu su bili pejsmeni pa su to bile zone. Jel to svugdje tak ili samo na nekim trkama?
Slobodno poducite bontonu nas mladje jogere. Ja se neću srdit.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 07:28   #685
U ST su bile zone, ja ih nisam drugdje primjetila bez obzira na pejsere.

Nije nista specijalno, ali mi je glupo stajati u prvih par redova jer je tamo ekipa koja je jako brza i ganja lovu. Znam da sam puno sporija i stanem iza
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:36   #686
nećemo radit od muhe slona, niti sam mislio nekome docirati ...ni boxevi ne garantiraju ništa, jer se svatko prijavljuje "po savjesti". Doduše, čini mi se da ima trka gdje dobiješ "penale" ako si se prijavio za krivu zonu, pa ti na tvoje vrijeme stave dodatne minute, ali da ne skrećemo s teme. Uvijek postoji ekipa koja će se gurati, koja će "samo tražiti frenda, pa mora naprijed", koja hoće biti naprijed da skupi više slika za fb itd. Kao i na placu, dućanu ili semaforu, uvijek postoje ljudi koji su važniji i pametniji od drugih, pa im se više žuri ili se ne obaziru na neka nepisana pravila. Znaš otprilike koliko trčiš, vidiš koliko su drugi npr. lani trčali, pa procijeniš gdje stati. Mene više veseli pomalo prestizati ekipu, nego što me živcira probijanje na početku. Jedino šta me malo smeta su skupine od 6-7 trkača (na više) koji stanu naprijed, pa lagano krenu, rašire se kao da su svijet osvojili, počnu lupati selfije, ispuštati infantilne krikove i koje ne možeš obići osim akrobatski skokovima na pločnik, travu i sl.
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:17   #687
Pobjegli mi postovi s obavijestima o rasprodanosti Hendrixovog halfa na fejsu.
Ako netko slučajno ima startninu za polumaraton Hendrixa, a da ju neće koristiti, nek mi se javi u inbox. Pikirao samo Hendrixa za prvi službeni half i onda mi on pobjegne. Možda je to znak da još nisam dovoljno brz
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:18   #688
da, nisi dovoljno brz prijavljivač utkre
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:23   #689
Quote:
shicy kaže: Pogledaj post
da, nisi dovoljno brz prijavljivač utkre
Ma ne volim se prijavljivat par mjeseci prije. To mi je bezveze.
Ali izgleda da ću morati.
Ili ću trčati manje razvikane utrke.
Ili neću uopće trčat utrke, već samo ovak za sebe.
Al jebiga, onda nema tog dodatnog nabrijavanja.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:35   #690
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Ili neću uopće trčat utrke, već samo ovak za sebe.
E to. Ja sam skužio da sam prebrz za utrke. Neću ljudima nabijat komplekse.


__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:39   #691
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Ma ne volim se prijavljivat par mjeseci prije. To mi je bezveze.
Doći će do toga da će za pojedine utrke biti potrebno se godinu i pol do dvije ranije prijaviti

A za Osijek skupiš ekipu, podijelite trošak putovanja i dobijete odlične Nike majice na kraju. Tristotinjak kilometara, nije to tako strašno
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:53   #692
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
E to. Ja sam skužio da sam prebrz za utrke. Neću ljudima nabijat komplekse.
Kak si krenuo, bolje da ne trčiš službeno.

Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Doći će do toga da će za pojedine utrke biti potrebno se godinu i pol do dvije ranije prijaviti

A za Osijek skupiš ekipu, podijelite trošak putovanja i dobijete odlične Nike majice na kraju. Tristotinjak kilometara, nije to tako strašno
Godinu i pol, pa jebote kam to ide sve skupa .

Osijek, čak bi se zaletio, ali radim.
Trebal sam na Turopoljski kad sam već tam s klincima
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:20   #693
Mogao si. A imas i taj Cakovecki, to ti je blize od OS
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:14   #694
Ekipa bok, zakasnih sa uplatom startnine za Hendrixa, ako ima netko tko ce biti u nemogucnosti startati, i voljan je prodati startninu, biljezim se......

Hvala unaprijed
__________________
Everywhere is within walking distance if you have the time.
ninex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:30   #695
Ninex, ima nas još. .

Čekamo u redu
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 22:18   #696
A jbg, vidim zapravo nemrem verovati kak sam popusil startninu glupo, ono ko nije frka, bum platil do kraja tjedna i bok, bok.....

1500 mesta planulo sam tak....

Nis, nastampaj si ti 1501 ja bum 1502 pa idemo bezati, vreme meris ti meni ja tebi

Posle idemo na pivu
__________________
Everywhere is within walking distance if you have the time.
ninex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 22:54   #697
Ma ja sam krenul plaćat prije dva tjedna i onda me službeni poziv okrenul na drugu stranu.
Fejs ne pratim redovito. Prekjucer krenem uplaćivati preko službene web stranice, kad ono nema više.

Mah, da se mogu nabrijat na treningu ko na utrci, ne bi uopće isel.

Na Holjevci je trkac uz mene trčal utrku bez prijavnice i bez broja. Veli bitno mu je vrijeme, a nabrije se kak spada. Možda bi trebalo probati
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:14   #698
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Na Holjevci je trkac uz mene trčal utrku bez prijavnice i bez broja. Veli bitno mu je vrijeme, a nabrije se kak spada. Možda bi trebalo probati

Nemoj to raditi, to je nepoštovanje kako prema organizatoru, tako i prema ostalim trkačima koji su platili.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:34   #699
Pag trek & trail
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 22:33   #700
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Nemoj to raditi, to je nepoštovanje kako prema organizatoru, tako i prema ostalim trkačima koji su platili.
Ma neću, nisam ja takav.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.