Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 18:43   #61
da li je moguće na neke od vodečih oglašivaća postaviti ponudu u sklopu iznajmljivanja apartmana -gratis korištenje automobila (ne treba imat tvrku ili
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:24   #62
Moze kakva dobra privatna web stranica, pravim sebi a trazim ideje kako da izgleda? Idem prema sto jednostsvnijrm.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:26   #63
Jeli moguce na booking i air racun dodat objekt koji nije u istom mistu/gradu ka i postojeci objekt koji se vec renta?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 14:43   #64
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Jeli moguce na booking i air racun dodat objekt koji nije u istom mistu/gradu ka i postojeci objekt koji se vec renta?
na air mozes...
...a na booking ja nisam mogla vec sam morala posebno radit dva objekta pa su mi "bookingovci " napravili jedno korisnicko ime za oba objekta preko kojeg se spajam u extranet ...
emma07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:05   #65
To sam pretpostavia. Prova sam vec i trazilo me sve kao iz pocetka ispunjavanje plus opet ugovaranje....
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:44   #66
Da li postoji E-visitor za android? Koliko sam vidio postoji aplikacija koja je spojena na E-visitor , ali se plaća 145 kn.
Stara ima tablet i na njega se naučila. Sad da joj objašnjavam kako se koristi računalo dobit ću slom živaca.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:13   #67
ja na androidu sve (booking, evisitor, air) otvaram preko browsera... spremi joj u favorite i ne bi trebalo biti problema ako nema ikone

uostalom, zašto sumnjaš u svoju majku... i ja sam stara pa sam uspjela svoju još stariju majku obučiti kako će na kompu pregledavati ono što joj treba i što želi pratiti
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:47   #68
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
ja na androidu sve (booking, evisitor, air) otvaram preko browsera... spremi joj u favorite i ne bi trebalo biti problema ako nema ikone

uostalom, zašto sumnjaš u svoju majku... i ja sam stara pa sam uspjela svoju još stariju majku obučiti kako će na kompu pregledavati ono što joj treba i što želi pratiti
Zato što je kupila laptop uvjerena kako je to sve lagano za nju. A od prije je imala tablet koji sam joj ja kupio. Na kraju je kupila novi tablet od 10 incha.
Isprobao sam ja taj visitor preko browsera , ali to je toliko usko poredano da je to strašno. Koliko su para utukli u to sranje mogli su napraviti i aplikacije za Android i IOS.
Ova aplikacija koja se plaća je 100x bola i user friendly. Najbolja opcija koju ima je da možeš jednostavno slikati putovnicu i ona skine sve podatke sa slike i ubacuje u e visitor.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 07:34   #69
Quote:
zaccc kaže: Pogledaj post
Zato što je kupila laptop uvjerena kako je to sve lagano za nju. A od prije je imala tablet koji sam joj ja kupio. Na kraju je kupila novi tablet od 10 incha.
Isprobao sam ja taj visitor preko browsera , ali to je toliko usko poredano da je to strašno. Koliko su para utukli u to sranje mogli su napraviti i aplikacije za Android i IOS.
Ova aplikacija koja se plaća je 100x bola i user friendly. Najbolja opcija koju ima je da možeš jednostavno slikati putovnicu i ona skine sve podatke sa slike i ubacuje u e visitor.
Ja sam svoju majku naučila kako upisivati podatke u evisitor, međutim kad joj nešto zašteka (najčešće ona neš bezveze stisne i dalje nema pojma), nazove me, ja se ulogiram u evisitor i te kritične odradim umjesto nje i problem riješen
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:21   #70
Da li je tko ovdje iz Novog Vinodolskog?
Mislio sam otići ove godine u ovaj hotel tamo. http://www.hotel-lisanj.com
Pa da mi netko od lokalaca iz prve ruke kaže kakav je.
Svake godine budem malo u svom apartmanu i onda odemo 7 dana negdje drugdje.

Zadnje uređivanje zaccc : 22.03.2017. at 20:33.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:01   #71
što je s ovim tripadv. opet? došla mi je poruka na mobitel, odem na stranicu nema je, plus stalno moram mijenjati loziku jer me ne prepoznaje
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:04   #72
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
što je s ovim tripadv. opet? došla mi je poruka na mobitel, odem na stranicu nema je, plus stalno moram mijenjati loziku jer me ne prepoznaje
Ja znam da imam problem s tripadvisorom iz sljedećeg razloga:
Prije nego što su se holidaylettings, housetrip ujedinili pod brendom tripadvisor sve je štimalo. Sad kad su svi pod tripadvisorom, dođe mi poruka od tripadvisora, i ne znam di da se ulogiram...uđem u HL i tamo nema poruke, onda mi je sinulo da uđem na housetrip, a kad ono tamo poruka. Tako da ako si imao iskreirane oglase tamo, sjeti se korisničkog imena i lozinke i pokušaj ući u profil. Sretno
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 18:13   #73
Da li netko koristi ovaj Web .direct preko bookin.com?
pozz
747marea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:49   #74
Ima li ko kod za apartmaniju ?
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 22:01   #75
Quote:
747marea kaže: Pogledaj post
Da li netko koristi ovaj Web .direct preko bookin.com?
pozz
Koristim ga, trenutno bez uspjeha....
malaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 22:12   #76
novi sam na B.comu i pokušavam namjestiti u opcijama plaćanja i bez povrata novca i besplatno otkazivanje ali neide. može samo jedno. ako što znači booking naplačuje. u čemu je problem
beepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 23:05   #77
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Ima li ko kod za apartmaniju ?
prvi post na forumu pa odma dilan popust :P ... Prestavin se na drugoj temi, evo kod :
poziv80KQ3

Pozdrav!
NikolaPzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:18   #78
Od prošle godine iznajmljujemo apartman preko Air-a i iskustvo je jako dobro obzirom da smo vrlo kasno krenili sa svime.
Ove godine bih željela pokušati paralelno i sa Bookingom jer mi se čini da u našem mistu više nekako ide rezerviranje preko toga
Kod Aira mi se sviđa što odmah uzme proviziju, a koliko čitam kod Bookinga nakon što mi ispostavi fakturu za prethodni mjesec ja sama obračunam proviziju za iznos sa fakture i uplatim? i onda još obračunam poreza 25% na iznos provizije?

Ono što mi nije jasno je situacija sa naplaćivanjem. Dakle mogu li ja uopće staviti da ne želim besplatno otkazivanje tj. da imam nekakve "penale" u slučaju otkazivanja xy dana prije dolaska i kako ću to naplatiti ili naplata xy % akontacije? Čitam tu ranije da gospođa koja oglašava na bookingu mora slati mail gostima i podsjećati da joj uplate akontaciju, a oni se oglušuju

Koristila sam i jedno i drugo kao gost i booking bi uvijek birala kada ne bih bila sigurnaza smještaj 100% odnosno birala bi smještaj koje bi imalo "besplatno otkazivanje"-upravo ono što kao domaćin želim izbjeći

Vidim da je beepe novi pa da mu nudi samo "booking naplaćuje" što bi valjda bio isti princip kao i kod Aira?



Zadnje uređivanje -cOOkie- : 27.03.2017. at 13:09.
-cOOkie- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:05   #79
Nego, kakva su vam iskustva s genius programom Booking.com-a, jeste povećali broj rezervacija s ulaskom u taj program kako b.com tvrdi? isto tvrde da se tako povećaju prihodi što meni nije jasno kako je to moguće ako im istovremeno moraš dati 10%...



Ja sam u genius programu sa jednim apartmanom i to me booking sam stavio u program.Mogu reći da sam imala dosta rezervacija od genius gostiju i nisam dizala cijene jer kako je neko rekao onda ne bih bila konkurentna prema drugima.Neki gosti iskoriste tu povlasticu od 10%,a neki ne.Uglavnom gosti su super i za sada sam imala samo jedan otkaz rezervacije,a pošto imam u postavkama da nemam besplatno otkazivanje čekam da vidim hoču li dobiti svojih 30% !
Iknur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:37   #80
Quote:
Iknur kaže: Pogledaj post
Nego, kakva su vam iskustva s genius programom Booking.com-a, jeste povećali broj rezervacija s ulaskom u taj program kako b.com tvrdi? isto tvrde da se tako povećaju prihodi što meni nije jasno kako je to moguće ako im istovremeno moraš dati 10%...



Ja sam u genius programu sa jednim apartmanom i to me booking sam stavio u program.Mogu reći da sam imala dosta rezervacija od genius gostiju i nisam dizala cijene jer kako je neko rekao onda ne bih bila konkurentna prema drugima.Neki gosti iskoriste tu povlasticu od 10%,a neki ne.Uglavnom gosti su super i za sada sam imala samo jedan otkaz rezervacije,a pošto imam u postavkama da nemam besplatno otkazivanje čekam da vidim hoču li dobiti svojih 30% !
Imam i ja dosta rezervacija od genius gostiju, samo ne kužim kako to iznajmljivačima može biti isplativo ako im nude 10%... znači ja im ne dajem popust, ali svejedno bude rezervacija di ti gosti imaju genius oznaku
zvjezdan1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.