Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 17:25   #1081
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Ne snalaze se juventini na novim pametnim telefonima, ali daj im stari alcatel i švicarsku sim karticu i čuda će napraviti.
Rory Delap is offline  
Old 22.03.2017., 20:14   #1082
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Ne snalaze se juventini na novim pametnim telefonima, ali daj im stari alcatel i švicarsku sim karticu i čuda će napraviti.

Gasi forum nakon ovog upisa
HAM 2 is offline  
Old 22.03.2017., 21:52   #1083
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Ne snalaze se juventini na novim pametnim telefonima, ali daj im stari alcatel i švicarsku sim karticu i čuda će napraviti.



Post za ovolko roflova će Sudden Sid morat pomno smišljat.
Johnny Quid is offline  
Old 23.03.2017., 08:54   #1084
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Ne snalaze se juventini na novim pametnim telefonima, ali daj im stari alcatel i švicarsku sim karticu i čuda će napraviti.
Sudden Sid is online now  
Old 23.03.2017., 19:52   #1085
http://www.evertonfc.com/news/2017/0...ds-new-stadium
mitch is offline  
Old 27.03.2017., 19:05   #1086
ANTHONY TAYLOR will referee Saturday’s Merseyside derby at Anfield.

Ovo ce biti show. Najzesca tekma lige sa sucem koji najcesce daje kartone, a sklonost pogreskama mu je velika.

Koga ce vise ostetiti?
MagicRat is offline  
Old 28.03.2017., 10:10   #1087
Most assists in Europe's top five leagues 2016/17



Gylfi Sigurdsson Swansea 11

Christian Eriksen Tottenham 10
Emil Forsberg RB Leipzig 10
Kevin De Bruyne Man City 10
Neymar Barcelona 10
Thomas Muller Bayern Munich 10
Toni Kroos Real Madrid 10

Ubija Sigur
Vasily is offline  
Old 28.03.2017., 21:40   #1088
Kante koji dominira u Premu je upravo dozivio skolovanje u prvih 45 minuta protiv Spanjolske.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 29.03.2017., 00:15   #1089
Kante igra odlično za svoju poziciju, no ne mogu se oteti dojmu da je preveliki hype nastao oko njega. Bože neki tvrde da je najbolji veznjak na svijetu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 29.03.2017., 00:44   #1090
Sta kazete na ove price o perisicu u man utd ? Volija bi da ga uzmu jer ce bit dobra lova i Hajduk ce dobit nelos dio al mislin da bi to bila velika greska uniteda. Ne virujen da on ima tu kvalitetu, ali sve je moguce u balunu.
Georgi Kakalov is offline  
Old 29.03.2017., 00:44   #1091
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Kante igra odlično za svoju poziciju, no ne mogu se oteti dojmu da je preveliki hype nastao oko njega. Bože neki tvrde da je najbolji veznjak na svijetu.
Defenzivni sigurno je, tj u top 3. Trenutno
Georgi Kakalov is offline  
Old 29.03.2017., 07:52   #1092
da, ali ne zato sto je on toliko dobar, vec zato sto je konkurencija trenutno nikakva
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 29.03.2017., 08:01   #1093
U EPLu nema WC veznjaka.
MagicRat is offline  
Old 29.03.2017., 09:21   #1094
Quote:
Georgi Kakalov kaže: Pogledaj post
Sta kazete na ove price o perisicu u man utd ? Volija bi da ga uzmu jer ce bit dobra lova i Hajduk ce dobit nelos dio al mislin da bi to bila velika greska uniteda. Ne virujen da on ima tu kvalitetu, ali sve je moguce u balunu.
Pa ako United želi postati opet top klub teško da će to biti s takvim igračima. Ae bolji je on od Lindgarda i takvih, no davati 40-50 milijuna za igrača kojem je vrhunac biti rotacijski igrač je po meni glupu. Imaju Martiala, neka njega forsiraju i lovu preusmjere prema Griezmannu koji ionako ima klauzulu. Ofenzivnih veznjaka/krila imaju dosta s obzirom da moraju igrati s 3 u sredini zbog Pogbe(Miki, Mata, Martial, Lindgard i Rashford po potrebi).
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 29.03.2017., 09:22   #1095
Od Essiena i stavljena Maskea na DC poziciju, nema normalnog BWM ili nekakav defenzivni BtB. Zato je lagani hajp oko Kantea, koji je realno limitiran igrac, ali bolesno funkcionira u sustavu. Kao i mnogi drugi igraci (hint: pogledajte samo neke igrace kako igraju za klub, a kako za repku).
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 29.03.2017., 09:23   #1096
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Kante igra odlično za svoju poziciju, no ne mogu se oteti dojmu da je preveliki hype nastao oko njega. Bože neki tvrde da je najbolji veznjak na svijetu.
Pa zbog njega je Leicester osvojio ligu, to nije hype nego je činjenica. Naravno da je najbolji veznjak na svijetu, ako gledamo neku podkategoriju veznog reda, jer tako generalizirati o veznjacima a svatko ima svoju poziciju i zadatke je smiješno. U nekom svemiru ili nekoj drugoj temi netko će napisati da je Messi najbolji veznjak na svijetu, onak (znam da se gleda kao napadač, jebemu mater). Ili slične jazavce što stoje u zadnjoj polovici protivničkog terena cijelu utakmicu i par puta dobro nabace korner i prekid i najednom su klase, a ne znaju uklizat ili istrpit duel da im život ovisi o tome.
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Old 29.03.2017., 21:06   #1097
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Pa ako United želi postati opet top klub teško da će to biti s takvim igračima. Ae bolji je on od Lindgarda i takvih, no davati 40-50 milijuna za igrača kojem je vrhunac biti rotacijski igrač je po meni glupu. Imaju Martiala, neka njega forsiraju i lovu preusmjere prema Griezmannu koji ionako ima klauzulu. Ofenzivnih veznjaka/krila imaju dosta s obzirom da moraju igrati s 3 u sredini zbog Pogbe(Miki, Mata, Martial, Lindgard i Rashford po potrebi).
boli me k za Twittmana, ali mislim da ga po svemu sudeči možete i trebate zaboraviti, barem još ovo ljeto


lik je rekao jedno 30-ak puta u zadnjih godinu dana da planira ostati, a istu stvar su za svaki slučaj ponovili još i njegov agent, njegova uža i dalja rodbina, njegov trener, suigrači i plemenski starješine. Jedini koji vrte non stop tu priču, s kojom su dopizdili više i bogu i vragu su idiotski otočki mediji
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 29.03.2017., 21:22   #1098
Čitam da bi kao zamjena za Lukakua u Everton mogao doći Kanađanin Cyle Larin iz Orlanda. Od 104 njihova gola u MLS-u zabio je 38 (17+14+3 ove sezone u dvije tekme; ukupno 68 tekmi, 39 golova), bio je Rookie sezone 2015. u kojoj je bio prvi pick na draftu. Podsjeća na belgijsku zvijer, a dvije godine je mlađi.

Cijena je smijeh, oko dva milijuna eura. Ovo bi mi bila "no-brainer" kupnja.
mitch is offline  
Old 29.03.2017., 21:35   #1099
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
boli me k za Twittmana, ali mislim da ga po svemu sudeči možete i trebate zaboraviti, barem još ovo ljeto


lik je rekao jedno 30-ak puta u zadnjih godinu dana da planira ostati, a istu stvar su za svaki slučaj ponovili još i njegov agent, njegova uža i dalja rodbina, njegov trener, suigrači i plemenski starješine. Jedini koji vrte non stop tu priču, s kojom su dopizdili više i bogu i vragu su idiotski otočki mediji
Moguće, onda ono ljeto nakon još ako vi imate transfer ban(ispravi me ako griješim), sigurno vam nije u interesu prodavati. Ali nikada ne znaš, tko bi rekao da će Pogba biti u Unitedu prošle godine. Svi govore to da će ostati, to bar nikada nije garancije, United aktivira klauzulu i sve je na Griezmannu.

Mislim meni svejedno, nekoga će se sigurno dovesti, samo se nadam da je taj rang kvalitete.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 29.03.2017., 22:05   #1100
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Moguće, onda ono ljeto nakon još ako vi imate transfer ban(ispravi me ako griješim), sigurno vam nije u interesu prodavati. Ali nikada ne znaš, tko bi rekao da će Pogba biti u Unitedu prošle godine. Svi govore to da će ostati, to bar nikada nije garancije, United aktivira klauzulu i sve je na Griezmannu.

Mislim meni svejedno, nekoga će se sigurno dovesti, samo se nadam da je taj rang kvalitete.
Ma pitanje je dal ima klauzulu. Tako je bila priča i za Suareza pa je Wenger ispao jelen.
United bi možda bilo pametnije te novce uložiti u 2-3 vrhunska igrača. Njima više treba prava devetka, po meni je on više lw, a tamo imaju i Martiala i Rašforda. I ako sljedeće sezone njih dvojica ne dobiju više minuta odlaze.
Ne mogu oni riješiti problem sa jednim igračem trebaju prodati 4, umiroviti Carricka i kupiti 5 igrača kao što City radi svake godine.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
grga84 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.