Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 14:11   #4221
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Smrtna rana na Broganovom srcu. Pa kud baš u developere.
I dalje bi se mogao hvaliti da je u IT sektoru, samo bi sad jos imao i IT placu. Osim toga ne bi ni osjetio taj prijelazni period, jer bi kao junior developer imao istu placu koju ima sad.

A u Irskoj je nebo granica Brogane, bar za developere, razmisli malo o tome.
Inicijal is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:46   #4222
Quote:
Inicijal kaže: Pogledaj post
I dalje bi se mogao hvaliti da je u IT sektoru, samo bi sad jos imao i IT placu. Osim toga ne bi ni osjetio taj prijelazni period, jer bi kao junior developer imao istu placu koju ima sad.

Tranzicija iz admina u dev je sve, samo ne trivijala, a ako već ima neke godine, onda je nemoguća.
Ako mu prebac i upali, trebat će mu godine nespavanja da izbrusi skillse s kojima se izdvaja iz mase.
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:22   #4223
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Tranzicija iz admina u dev je sve, samo ne trivijala, a ako već ima neke godine, onda je nemoguća.
Ako mu prebac i upali, trebat će mu godine nespavanja da izbrusi skillse s kojima se izdvaja iz mase.
ja pristajem na neplaćeno nespavanje samo ako jebem. To je posao koji radim po noći. A vi brusite šta želite...

radije bi prodavao retardirane kaugume i novine na kiosku nego igdje programirao za bilo kakve dev pare.
Eventualno bi se prisilio programirati u Kaliforniji za 200 000 dolara godišnje, neka solidnija dev plaćica...

i to kad bi znao programirati, bio talentiran te iskusan.
a i tada bi uzeja velke pare, uložio u hartije od vrednosti i odjebao programiranje

za sad sam sistemaš solidnog iskustva. nedo bog većeg IT-ovskog zla od toga.
Old Jučer, 17:30   #4224
Quote:
Inicijal kaže: Pogledaj post

jučer sam razgovorao za neko sistemašenje za američku kompaniju....jedno od najvećeg korporativnog, VMware okruženja na svijetu. al su potencijalni kolege malo veći američki seljaci. gotovo svi kolege IT-ovci su tvrdi seljaci, globalno, generalno. pa makar bili u San Franciscu i otale rodom

to su ljudi koje su s pravom buliji mlatili kad su ovi bili sitna dječica
Old Jučer, 18:11   #4225
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
jučer sam razgovorao za neko sistemašenje za američku kompaniju....jedno od najvećeg korporativnog, VMware okruženja na svijetu. al su potencijalni kolege malo veći američki seljaci. gotovo svi kolege IT-ovci su tvrdi seljaci, globalno, generalno. pa makar bili u San Franciscu i otale rodom

to su ljudi koje su s pravom buliji mlatili kad su ovi bili sitna dječica
Kaj nisi spomenul multinacionalku?

Jebote, posro si sve s kojima si bio u kontaktu. Ne bi reko da si neki poznata MIT ili Caltech faca, nego ono, plebster iz RvaCke koji pristaje na neplaćeno nespavanje samo ako jebe...

Kaj misliš, ima šanse da je u tebi neki feler, ili si ti ipak nadnaravno-nenadjebiva sila, a svi ostali budale?
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:38   #4226
Jebote, Brogan uvijek o istom, shvatili smo te

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Old Jučer, 21:00   #4227
OK, idemo se vratiti na temu.

Hvala!

SF
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.