Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Turizam

Turizam Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Putopisi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:01   #5901
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Nema. Bila sam na Visu 2008. Nema kampa nikako. Al lijep je Vis. Bio je neki kamp sad se sjetih na divlje, malo malo dolazila policija da ih opomene da se sklone odatle,oni se pokupe pa opet kad padne noc vrate se....I ja trazim isto, pa sam na Dugom otoku vidjela da ima neki robinzonski kamp...e sad ne znam da li je tu mirno i fino kao na Mljetu i Lastovu. Lastovo je ljepsi kamp, atraktivniji nego u Mungosu, ali za nijansu dvije
Znaci Vis tesko.

Ove godine na Mljetu planiramo mozda u kamp Marina u Ropi. Blize je nacionalnom.. Jedino tamo je vjerovatno veca guzva.. Prosle godine je on bio pun skoro..

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:14   #5902
Quote:
kantonac kaže: Pogledaj post
Znaci Vis tesko.

Ove godine na Mljetu planiramo mozda u kamp Marina u Ropi. Blize je nacionalnom.. Jedino tamo je vjerovatno veca guzva.. Prosle godine je on bio pun skoro..

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Cula sam u Kozarcu da tu ima nekakvo jezerce (citaj barica) zbog koje u tom kampu nocu imaju rojevi komaraca. Vjerovatno je tu guzva (ne znam),zbog NP-a sve sam obisla i taj dio Mljeta je druga prica od ovog sredisnjeg dijela gdje nema guzve.I jos nesto na Mljetu imate jedno mjesto zvano OBOD.Mjestani cute i nece da odaju lijepa mjesta turistima da ih ne bi okupirali.Tu smo se kupli sami samcijati.Ide se prema Odisejevoj spilji pa se skrene i pored crkve ima put. Kako je tu dobro.Jedva smo nasli, al kad smo nasli, odvalili smo granu bora da nam pravi hlad u podne hahaha. Ajjj kak je tu dobro, nigdje nikog.Preporucujem!
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.