Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 17:24   #8301
http://www.fcdordrecht.nl/2017/02/07...fietwedstrijd/

Veceras feyenord i dordrecht igraju humanitarnu tekmu za djecju bolnicu. Dosta igraca feyenorda je sa repkama ali recimo kuyt je ovdje
Prijateljska je...valjda bi moglo biti golova...bar odg
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:57   #8302
Mlada bosna rulz
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:24   #8303
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Treba danas probati Podolski daje gol, zadnja mu je utakmica za reprezentaciju, sigurno će biti motiviran oprostiti se od reprezentacije s pogotkom.
Bravo Lukasz, legendo!
Old 22.03.2017., 23:24   #8304
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Treba danas probati Podolski daje gol, zadnja mu je utakmica za reprezentaciju, sigurno će biti motiviran oprostiti se od reprezentacije s pogotkom.
Bravo! I to fina golcina
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:27   #8305
Izasli sastavi za hrv19-por19. Igra se u portugalu i tu je prednost njihova, ali nasa generacija je bolja i iskusnija... A ako je mogla jucer bosna dobit francusku zasto ne bi mogli i mi dobit portugalce. Po meni je to 55-45 za nase. 1x mi je sasvim ok.

Edit:
I odma prime gol :/

Zadnje uređivanje nutna : Jučer at 18:09.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:33   #8306
Spojio Dzumhura i Efes.
Jebemti stres, ode mi godina dana života.

Ma, nek je prošlo
Old Danas, 10:47   #8307
Cz bi mogla dobit barcu. Jos je u igri za prolaz a barca ne pa je i tu motiv veci. Jovic je otputovao sa ekipom, vjerojatno nece igrat iako mozda i ude ako zatreba. To bi bio veliki plus za igru cz. Kod barce nekoliko ozljedenih i jos tomic kaznjen. Tomic se nalazi u ponudi pa ako netko treba okrenit neke pare moze na njemu Sad mi se pred ocima u psk promjenila granica cz +6,5 na +7,5. Koef je ostao 1,30. Ne znam cemu to. (2,30-2,00 su koef na pobjedu. Znaci +7,5 bi trebalo na barcu bit, a +6,5 na cz a ne ovako kako su stavili. Napocetku su oboje bili na 6,5. Za mene bolje ovako hehe). Trebali bi imat prednost pod kosem. Ima ko zaustavit ricea. Motiv veci. Ako vec ne pobjede onda bar ne bi trebali izgubit sa vise od 7 razlike. Meni je tih 1,30 dosta za dodat na listic sa jacim ulogom.

Bosna19 dobila francuze. Prije toga u prijateljskoj dala 5 i 3 srbiji. I sad je izrael blagi favorit. Ne kuzim. Jedino ako je i izraelu ovo najbolja generacija Izrael je odigrao sa bugarskom 1:1. Samo prvi prolazi grupu. Znaci izraelu remi bas i ne odgovara jer zadnje kolo ide na francusku. Ako bosanci nisu previse poletili nakon pobjede nad francuskom po meni imaju itekake sanse da i danas pobjede. I remi im ne bi bio los pa da zadnje kolo sa bugarskom rijese povjesni uspjeh. Dio priprema su odradili u medugorju. Bit ce da je to razlog zast su pobjedili francuze U tekmi u kojoj izrael mora ic na pobjedu meni ok izgleda da bosna daje gol @1,32 je u psk. Odigrat cu i pobjedu, bosna daje vise od jednog gola...

Ponuda je velika... Ako se jos netko ukljuci sa prijedlozima oderat cemo kladare :mosmislit:
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:27   #8308
evo doša samo iskomentirat koef na bih

francuzi su bili apsolutno dominantni od početka do kraja utakmice, nije ih htio gol, bih za prvi gol povukla sretnu i spretnu kontru, drugi gol nakon loše intervencije , da ne velim apsolutno katastofalne reakcije golmana u 90+3

i eto, događa se , ali daleko od pravog stanja stvari, sutra bi francuzi vjerojatno dobili bez problema

bosna danas i ako izgubi ima sve u svojim rukama zadnje kolo protiv bugara jer se gledaju međusobni

Zadnje uređivanje babunovich : Danas at 11:38.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.