Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 15:44   #81
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ti si neki zadrti lik za odvesti u krevet.
Zgodan a nedaš se!
😂 a što mi znači to što sam zgodan kad se cure više pale na ljepuškaste frajere...A ja sa svojom velikom glavušom i pregustom kosom teško mogu neku napalit 😎
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:48   #82
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
😂 a što mi znači to što sam zgodan kad se cure više pale na ljepuškaste frajere...A ja sa svojom velikom glavušom i pregustom kosom teško mogu neku napalit 😎
Želiš biti ćelav?
A kog ćeš takav napalit onda.
Koja je razlika izmedju zgodnog i ljepuškastog?

Najgore je priznati da si prosječna liga i da cure baš i ne privlačiš a oni ljepuškasti se ne moraju niti truditi i cure ih saljeću.

Ali još uvijek spadaš u normalnu u odnosu na ove koji su tek sa 25 imali prvi sex!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:55   #83
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Želiš biti ćelav?
A kog ćeš takav napalit onda.
Koja je razlika izmedju zgodnog i ljepuškastog?

Najgore je priznati da si prosječna liga i da cure baš i ne privlačiš a oni ljepuškasti se ne moraju niti truditi i cure ih saljeću.

Ali još uvijek spadaš u normalnu u odnosu na ove koji su tek sa 25 imali prvi sex!
Poanta je da ako djevojka bira između dečka koji je zgodan(široka ramena, jake ruke itd...) a grubim ili prosječnim crtama lica i frajera koji je prosječne gradje ali lijep u licu uvijek će bolje proci ovaj drugi....Vecina pocne ici u teretanu jer misle da ce imati veci uspjeh kod žena što nije točno jer sve zavisi od toga koliko si lijep ili karizmatičan.

Nikad nisam rekao da sam bolji od prosjeka...Vec da sam u jako dobroj formi.

Zadnje uređivanje Kassius Hero : 18.03.2017. at 16:15.
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:13   #84
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ti si neki zadrti lik za odvesti u krevet.
Zgodan a nedaš se!
A ja sam ovaj tvoj komentar shvatio ko zajebanciju i pokušao sam odgovoriti u tom stilu..Dalje nemam namjeru raspravljati.
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:27   #85
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 05:04   #86
Quote:
Jelly02 kaže: Pogledaj post
Hellou!
Imam jedno vrlo škakljivo pitanje,sa koliko ste godina izgubili nevinost?(Ako uopće jeste)
Ovo pitam jer sam teenager u "razvoju",nisam pretjerano napaljen,imao sam privatan odnos više puta i tako to.

Lažem ko pas,želim u nešto umakat,napaljen sam ko baklja,imam gori seksualni život od Isusa,skoro cijelu kuću u bijelo obojao i želim ovom temom dobiti malo nade(Jer nada zadnja umire)
prvo što ću reći jest...hvala što si mi uljepljao večer, ovo što si napisao "imam gori seksualni život od Isusa" je vrh provala za nejebače

drugo...kod ženskih ti je najbitnije da imaš samopouzdanja i da nemaš strah od odbijanja...znam, ovo se često spominje, ali rijetki su baš svijesni toga...tek sa 19 sam se u potpunosti oslobodio tih strahova i pizdi materina

nadam se da ćeš prije nego što sam ja...osvojiti treću bazu
karloy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger