Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 16:41   #1
Sex je precjenjen mastrubacija je bolja

Govorim iz muškog iskustva, neznam kako je je ženama, ali zašto se seksati uopće kada kod mastrubacije doživljavamo isto kao i kod seksa samo nema straha od neželjene trudnoće spolnih bolesti da ćemo nekoga povrijediti i slično, ne treba razmišljati jeli partner-ica svršio kakva nam je izvedba možemo zamišljat da radimo što želimo, dožiljvat orgazme dok kod seksa zavisimo od partnera kako je njegova izvedba ne mozemo radit sve to zelimo i kako želimo, mozda je to samo meni tako bolja mastrubacija jer imam sjajnu moć vizalizacije, al ne kuzim taj stav u društvu ako se neko ne seksa da nešto propušta da je luzer i slično. Meni je važnije to mazenje ljubljenje a seks mogu i sam odradit vizualizacijom.
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:06   #2
Nije!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:09   #3
Quote:
dernakamal kaže: Pogledaj post
Govorim iz muškog iskustva, neznam kako je je ženama, ali zašto se seksati uopće kada kod mastrubacije doživljavamo isto kao i kod seksa samo nema straha od neželjene trudnoće spolnih bolesti da ćemo nekoga povrijediti i slično, ne treba razmišljati jeli partner-ica svršio kakva nam je izvedba možemo zamišljat da radimo što želimo, dožiljvat orgazme dok kod seksa zavisimo od partnera kako je njegova izvedba ne mozemo radit sve to zelimo i kako želimo, mozda je to samo meni tako bolja mastrubacija jer imam sjajnu moć vizalizacije, al ne kuzim taj stav u društvu ako se neko ne seksa da nešto propušta da je luzer i slično. Meni je važnije to mazenje ljubljenje a seks mogu i sam odradit vizualizacijom.
Ako sex možeš zamjeniti drkanjem, onda nisi nikad jebo

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Lafo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:15   #4
pff , kako ti može bit bolja
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:15   #5
"It's fun to stay at the Y.M.C.A.
It's fun to stay at the Y.M.C.A."



If you catch my drift.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:21   #6
pa može mastrubacijom doživiš orgazam i seksom isto samo je ovo bolje jer se točno odvije kak si ti zamislio što kod seksa se jako rijetko događa
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:22   #7
Uzmi kameru stavi je na stol i snimi se jednom, da vidiš kako jadno i bijedno izgledaš dok sam sebe zalijevaš sjemenom dok ti ekran blješti u lice a ti se samozadovoljavaš na druge ljude koji rade ono što bi ti htio da radiš.

Ako to nije jadno, onda ne znam što je.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:41   #8
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Uzmi kameru stavi je na stol i snimi se jednom, da vidiš kako jadno i bijedno izgledaš dok sam sebe zalijevaš sjemenom dok ti ekran blješti u lice a ti se samozadovoljavaš na druge ljude koji rade ono što bi ti htio da radiš.

Ako to nije jadno, onda ne znam što je.
mozda si u pravu ali to je puno bolje nego da, pokupiš neku spolnu bolest ili se desi nezeljena trudnoća ili najgore abortus koji kao muškarac ne mozes nikako spriječit, a razina uzivanja je ista.
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:50   #9
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Uzmi kameru stavi je na stol i snimi se jednom, da vidiš kako jadno i bijedno izgledaš dok sam sebe zalijevaš sjemenom dok ti ekran blješti u lice a ti se samozadovoljavaš na druge ljude koji rade ono što bi ti htio da radiš.

Ako to nije jadno, onda ne znam što je.
Uzmi kameru, pa se snimaj kako kao majmun udvaraš, trošiš novce, voziš ju autom na večere, moljakaš, dopuštaš da te pravi budalom dok ti konačno ne da .

Seks je definitivno 100x bolje iskustvo, ali ulog da ga dobiješ je isto 100x veći.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:56   #10
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Uzmi kameru, pa se snimaj kako kao majmun udvaraš, trošiš novce, voziš ju autom na večere, moljakaš, dopuštaš da te pravi budalom dok ti konačno ne da .

Seks je definitivno 100x bolje iskustvo, ali ulog da ga dobiješ je isto 100x veći.
Je bolje ali ne 100x, posebno ako je s meh ženskama, no to malo znači s obzirom da na kraju za većinu prosječnih likova prečesto ispadne neisplativo.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:59   #11
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Uzmi kameru, pa se snimaj kako kao majmun udvaraš, trošiš novce, voziš ju autom na večere, moljakaš, dopuštaš da te pravi budalom dok ti konačno ne da .

Seks je definitivno 100x bolje iskustvo, ali ulog da ga dobiješ je isto 100x veći.
Šteta što prostitucija nije legalizirana. Za te pare što potrošiš dobiš pravi,elitni komad.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:28   #12
Nisam nikad probao seks ali pretpostavljam da nije baš toliko bolji od masturbacije koliko se priča. Ljudi su skloni preuveličavati dojmove. To najviše ovisi s kim se seksaš pa može biti bolji ili lošiji od masturbacije. A masturbacija je uvijek dobra.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:37   #13
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Šteta što prostitucija nije legalizirana. Za te pare što potrošiš dobiš pravi,elitni komad.
I opet nemaš iskreni pravi seks!
Ako možeš usporediti seks sa prostitutkom sa seksom jednog para koji se međusobno želi (ne mora se bi voliti) nije ni čudno otkud ideja sa masturbacijom. A sa ljubavi i većoj željom zadovoljiti i drugu stranu još jednom sve dobiva veću kvalitetu. Jedino dobro masturbacije je garancija da svi koji sudjeluju svrsu u isto vrijeme!
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:42   #14
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Uzmi kameru, pa se snimaj kako kao majmun udvaraš, trošiš novce, voziš ju autom na večere, moljakaš, dopuštaš da te pravi budalom dok ti konačno ne da .

Seks je definitivno 100x bolje iskustvo, ali ulog da ga dobiješ je isto 100x veći.
S obzirom da to ne radim, u krivu si. To vrijedi za papke, da.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:43   #15
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nisam nikad probao seks ali pretpostavljam da nije baš toliko bolji od masturbacije koliko se priča. Ljudi su skloni preuveličavati dojmove. To najviše ovisi s kim se seksaš pa može biti bolji ili lošiji od masturbacije. A masturbacija je uvijek dobra.
Dobro pretpostavljaš, ako se ne seksaš kako želiš nego sa ugašenim svijetlima u misionarskoj, onda je bolje i da drkaš to se slažem.

No uspoređivati seks kakav želiš i recimo fetiše prakticirati koji te pale, sa drkanjem, je kao nebo i zemlja.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:51   #16
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Dobro pretpostavljaš, ako se ne seksaš kako želiš nego sa ugašenim svijetlima u misionarskoj, onda je bolje i da drkaš to se slažem.

No uspoređivati seks kakav želiš i recimo fetiše prakticirati koji te pale, sa drkanjem, je kao nebo i zemlja.
Mogu se složit i istina je to. Samo što seks kakav želim i fetiše kakve bih htio prakticirati je nemoguće ostvariti ovdje za mene. Tu ću stati sad da ne idem u detalje

Tako da je u mom slučaju masturbacija bolja od seksa kakvog bih mogao dobiti, no za svaku osobu pojedinačno vrijedi drukčije.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:06   #17
pa kakve imaš ti to fetiše ako ih je nemoguće ostvariti ovdje? misliš na rh
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:14   #18
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Uzmi kameru stavi je na stol i snimi se jednom, da vidiš kako jadno i bijedno izgledaš dok sam sebe zalijevaš sjemenom dok ti ekran blješti u lice a ti se samozadovoljavaš na druge ljude koji rade ono što bi ti htio da radiš.

Ako to nije jadno, onda ne znam što je.
Znači umirem od smijeha
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:33   #19
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
pa kakve imaš ti to fetiše ako ih je nemoguće ostvariti ovdje? misliš na rh
Pa čuj nema baš puno Japanki ovdje, ima ih nešto malkice u Zagrebu doduše.
Ako znaš koju slobodnu javi mi.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:43   #20
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa čuj nema baš puno Japanki ovdje, ima ih nešto malkice u Zagrebu doduše.
Ako znaš koju slobodnu javi mi.
ajde vidjet ćemo šta možemo srediti
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger