Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 20:00   #41
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nema pritiska; ali postoji želja za trajnom top motivacijom "against better judgment". Mislim da se nismo razumjeli; motivacija i davanje A-game nije isto. Možeš ti i na silu, preko kurca, svejedno davat sve od sebe, ali to ne može trajat odnosno previše te crpi i onda se osjećaš mrzovoljno.
Pa ne mora biti bas tako.
Recimo u brakovima, sto posto je sigurno da se meni nekad hoce, a njemu ne, ili obratno, i znas da nece biti seks iz snova, da neces svrsavat devet puta za redom, ali cak i kad ti se neda, postoji ona neka prisnost i povezanost s partnerom koja onda cak i takav seks dovede do jedne zadovoljavajuce ugode, do jednog uzitka koji ne mora biti fatalan, ali te ispuni osjecajem zadovoljstva i zelje da ugodis partneru, jer vec i sama ta prisnost i zajednistvo donekle je garancija da seks nece biti toliko los da bi ga pod svaku cijenu zelio izbjeci.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 20:18   #42
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
jooooj ja mislim da ti spadaš u ono skupinu SJWs.

Nadam se da griješim ali već ih njušim na kilometre!
Prevedi.Nisam baš snalažljiva po pitanju kratica.Al zar ne možeš nešto pitat bez trpanja u ladicu?A možda postoje neke privilegije koje muški smiju izjavit,a žene ne smiju ni pitat pošto se odmah ladičari.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger