Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2006., 13:18   #81
Ja sam ovo ljeto bila na bolu! I mogu reć da mi je bilo SUUPER Plaža predivna, čisto more..jedino kaj su me cijene ostavile paf al zato je sve drugo
chamonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 23:17   #82
Quote:
Bani kaže:
Jimmy posto imas biciklina zapali u Farsku (ak se dobro secam imena) - to ti je par kilometara dalje od Bola i tam Bracani imaju vikendice i isli su s tovarima do tam - totalna divljina, mrak, ja sam bila odusevljena (bila prije cca 6 godina). To je sve kamenje znaci trebas mauntin bajk imati. I nikako propustiti Blacu - samostan - ja sam pukla na to . Par kilometara pehaka po kozjoj stazi - samostan u stijenama zaista mrak..... Ne znam dal jos neko ima kljuceve od toga i svakak u vremenu izmedu 11 i 5 no nesto fenomenalno i naravno probati medno vino
joj...bil sem..dvaput...prvi put s Izraelcima..planinarili s Bola na Vidovu Goru i do Blace, 1. dan. pa ispod Blace fino prenocili, kuhali i grijali se uz ogenj od maslinovog drva, vecera je bila specijalna, ljudi fenomenalni, spiritualni, preshli celu Hrvatsku od Zabrega do Dubrovnika i natrag i spali samo u vrecama za spavanje, celo vreme u prirodi.to je duh..prirode..i onda smo 2. dan natrag uz obalu, kroz Farsku i ispod Murvice do Bola..ponestalo mi vode i nisam spal po noci jer nisam imal vrecu za spavanje al bilo fantasticno, iznad mora hodas, ispod uvale s par ljudi ili bez..iznad samo sunce. plazha s deklama v toplessu. francuski trubaci v polju vjezbaju svirku i sviraju groove. aah, kakof je to put bil.

i drugi put prosli tjeden, jedan tjedan u Murvici..selo je celo nedirnuto, kameno, dosta kuca propada, ima samo par kuca de su sobe; aaali fenomenalno, putici su kameni uski, staze, nema ravnog, celo vreme se morash penjati, ko v selima na Himalayi, a okolo rozmarin, minta, origano rastu i cvatu, naberes po pol grma od svakog i fino skuhash neku tjesteninu a iznad Murvice su Pustinje, napusteni samostani, Draceva Luka, Zmajeva Pecina..jako posebno, a posebno posebna Zmajeva Pecina...ispod uvale..pa opet do Blace malo, i natrag..malo Bola-dominikanski Samostan...i josh nismo nish vidli :| Skrip, Dol, Kolac unutar Braca :|
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 01:15   #83
slazem se, stvarno je prekrasno, posebno taj juzni dio otoka
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 19:57   #84
Quote:
Leopard kaže:
Jimmy,previse seres!
Daj, Leoparde, opusti se, previse si napet, najvaznija stvar za dobar provod na ljetovanju je spontanost.
Ne moze ti sve bit isplanirano i kontrolirano.
Alo, Brac je otok, ima plaza ko u prici.
"Kazite mi kako da dodjem, do plaze broj 6! "
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 21:59   #85

albanske svecice?
iako fora je "plazha broj 6". ravno pa kod mora ljevo! tam dok smo prek isli su bash izasle dve sisate zenske iz mora, f toplesu, pa sam moral primetiti. a mi bash iz shume s ruxakima, gojzericama, znojavi, onak sa survival treninga
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:53   #86
Suncem obasjan Bol

http://img116.imageshack.us/img116/6549/p5120053it4.jpg

Bol u oblacima

http://img236.imageshack.us/img236/7271/p2160170we1.jpg
http://img116.imageshack.us/img116/3131/p3230120cw4.jpg
lego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:47   #87
ako bilo kome tribaju bilo kakve informacije o bolu ili uopće o braču, neka mi se javi. recimo da tu imam puno više iskustva od ostalih koji pišu ovdi.
acidophilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 16:27   #88
Supetar - pitanjce.

Što mislite ili imate iskustva, da li je vrijeme dolje na Supetru na Braču početkom 6-og mjeseca već ok za neki godišnji odmor? Ono, ne mislim sad na prognozu vremena već da li je dovoljno toplo more općenito u 6om mjesecu i tak...

Hvala.
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:55   #89
je. mozes se kupat komotno. ja inace na bracu budem samo u 5.,6.,9. i 10. mjesecu jel vodam turiste bicikliste po svim nasim otocima. mozes se kupat samo meni brac puno ljepsi unutra. lozisca, donji humac, nerezisca, pucisca, i tako ta mjesta. svabe se kupaju vec na pocetku svibnja. ja jos nisam to pokusavao. samo gledam i pljescem. al u lipnju... sjajno...

bio sam za vikend na bracu. ovaj put s drugom firmom isli smo kombijem vukli trailer s biciklama al se nismo vozali. bilo je super vrijeme. biciklste sam vec vidio. i to ne ono dvoje, troje, vec organizirane grupe. znaci sezona se produljuje...
Flaming Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 14:46   #90
Ok. hvala. Znači može se..
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:32   #91
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
ako bilo kome tribaju bilo kakve informacije o bolu ili uopće o braču, neka mi se javi. recimo da tu imam puno više iskustva od ostalih koji pišu ovdi.

Ajd da te onda malo pitam,
Koje je mjesto na Braču preporučljivo za malo smireniji odmor, normalno da ima koji restoran, supremarket, kafiće, al da nije prevelika gužva, buka i galama.
Kave su plaže na kojem dijelu otoka i da li možda znaš nekog povoljnog iznajmljivača (to može i pm)

Hvala
owen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 16:24   #92
ja bi ti preporucio sutivan, ili mozda neko mjesto u unutrasnjosti tjpa lozisca (ako mos nac smjestaj) koja su blizu milne recimo i blizu luke bobovisca...
pucisca su oke, splitska i sva ta mjesta na tu stranu sjevernu...
Flaming Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 08:34   #93
A plaže? Koje plaže se treba posjetiti? A da su mirne i da nema 13 milijuna ljudi na njima.. TIA.
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:53   #94
imas tamo izmedju Pucisca i Postira gomilu prekrasnih sa pogledom na Biokovo. ima i jedna jako oke pjescana (zaboravih ime jebote kad se sjetim napisem) i gomile malih kamenih. znaci... ja bih se recimo, ako ti je jako bitno kupanje, stacionirao u Pucisca, Postira ili Splitsku, i onda autom ili biciklom isao do tih plaza. od supetra mozes skoro cijelim putem do Postira ici uz more. poslije postira cesta vec ide malo i u brda.
to ako ces na toj sjevenoj strani. juznu stranu kao i dio oko Bola bas i ne znam najbolje.
drugi prijedlog je stacioniranje u Milni ili Boboviscima i tamo ima oke plazica. moj favorit godisnji bi bio pak otici spavat u Lozisca i onda na kupanje svuda okolo.
Sutivan ima oke mjesta za kupat se.
Flaming Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 17:26   #95
najs

slikano jucer:



izmedju Pucisca i Postira



plaza kod Splitske na Bracu
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 12:45   #96
Quote:
owen kaže: Pogledaj post
Ajd da te onda malo pitam,
Koje je mjesto na Braču preporučljivo za malo smireniji odmor, normalno da ima koji restoran, supremarket, kafiće, al da nije prevelika gužva, buka i galama.
Kave su plaže na kojem dijelu otoka i da li možda znaš nekog povoljnog iznajmljivača (to može i pm)

Hvala
sorry, nisam vidio poruku...

pa slušaj... ja bih recimo svima preporučio da budu u nekim manjim mistima u središtu Brača (npr. Humac) i onda svaki dan na plažu u neko drugi misto... Supetar je katastrofa, tamo nikako. Bol je super za kupanje (ako možeš podnit gužvu i surfere) i za noćni izlazak. Recimo Milna je ok, malo je misto, lipo je a nema previše ljudi... Ali moj favorit je Murvica. To ti je jedno jako malo misto odmah pored Bola, možda ima 15-20 minuta pješke do Zlatnog rata. Tamo trenutno živi 7 ljudi, misto je predivno... samo što mislim da su apartmani malo skuplji... ali definitivno se isplati. imaš i tamo predivnu plažu, a Bol ti je stvarno blizu...
acidophilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 20:39   #97
LOVREĆINA

[QUOTE=Flaming Lips;7815450]imas tamo izmedju Pucisca i Postira gomilu prekrasnih sa pogledom na Biokovo. ima i jedna jako oke pjescana

mislis na Lovrećinu? - u 8. mj cjelodnevni picigin party, sunce do 8 navecer, odlicna za picigin i "dobivanje boje". DIVOTA! jedva cekam ljeto!!!
njura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:26   #98
Supetar

hej!

ima li netko za preporučit nekakav jefiniji (za studentski džep) smještaj a opet da valja...za 2 osobe?? baš u Supetru..
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 23:05   #99
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
hej!

ima li netko za preporučit nekakav jefiniji (za studentski džep) smještaj a opet da valja...za 2 osobe?? baš u Supetru..
hmm.... malo teže. preskočite apartmane, pogledajte sobe. neki ljudi iznajme samo 1-2 sobe u svojoj kući pa to i ne bude toliko skupo, znam ljude koji iznajmljuju za oko 100kn po osobi što stvarno nije puno....
sumnjam da ćeš to tek tako uspit nać preko interneta. nađi telefon neke agencije u supetru pa nazovi i pitaj, oni bi mogli nać, iako je možda najbolje otić na blef. ionako te tamo na trajektu odmah zaskakuju i mole da dođeš spavat kod njih
acidophilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 21:59   #100
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
hmm.... malo teže. preskočite apartmane, pogledajte sobe. neki ljudi iznajme samo 1-2 sobe u svojoj kući pa to i ne bude toliko skupo, znam ljude koji iznajmljuju za oko 100kn po osobi što stvarno nije puno....
sumnjam da ćeš to tek tako uspit nać preko interneta. nađi telefon neke agencije u supetru pa nazovi i pitaj, oni bi mogli nać, iako je možda najbolje otić na blef. ionako te tamo na trajektu odmah zaskakuju i mole da dođeš spavat kod njih
vidim da si ti s Brača!
jel mi možda ti možeš koga preporučit??
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.