Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 18:40   #81
Da se pohvalim, kupila sam fenčugu od 2000W i to ovu -
http://www.en.remington-europe.com/c...ton-europe.com

Ostah vjerna Remingtonu, keramici, ionima (90% više u odnosu na standardne Remington fenove s ionima!!) i turmalinu jer sam se već uvjerila da je to super kod pegle. A očito i drugi ljudi jer kad sam kupovala (Interspar, cirka 250 kn) svi su bili rasprodani - ostao je samo taj jedan.

Razlika se definitivno primjeti, najviše u brzini sušenja i vrhovima - do sad kad bi se isfenirala, bez četke i ičega, vrhovi bi mi bili suhi i bezvezni, sad su oni, kao i ostatak kose , mnogo ljepši.

Baj d vej, oni koji si hoće kupit lissimu, ima sad i s ionima, u crnoj je kutiji i piše nešto u stilu 'elite models look'. Nisam zapamtila cijenu, ali mislim (nisam ziher) da je na nekoh akciji u Konikomu (isto u CC1).
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 00:14   #82
joj, moram svima preporučiti onaj philips salon pro ili tako nešto, 2100 W, imam ga par mjeseci, predobar fen!!!!!

probala sam i onaj philipsov od 1900w, jedina zamjerka mi je onom dugmetu za ione, na nezgodno su ga mjesto stavili, pa dok ga koristiš se često ugasi, a da ni ne primjetiš.......

za philipsove fenove
calypso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:13   #83
Ej curke, danas idem u pohod na novi fen, i zanima me di se može kupiti Philips HP 4892 sušilo za kosu Salon Pro AC Professional, 2100W u Zagrebu?
na netu nemrem naći osim prodaje interentom...
Novel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 17:30   #84
Quote:
calypso kaže: Pogledaj post
probala sam i onaj philipsov od 1900w, jedina zamjerka mi je onom dugmetu za ione, na nezgodno su ga mjesto stavili, pa dok ga koristiš se često ugasi, a da ni ne primjetiš.......
kakvo dugme za ione???
pa ne postoji na nijednom fenu posebno dugme za ione, ioni se raspršuju cijelo vrijeme dok fen radi. postoji samo posebno dugme za hladan zrak koje je obično označeno zvjezdicom.

Quote:
Novel kaže: Pogledaj post
Ej curke, danas idem u pohod na novi fen, i zanima me di se može kupiti Philips HP 4892 sušilo za kosu Salon Pro AC Professional, 2100W u Zagrebu?
na netu nemrem naći osim prodaje interentom...
imaš ga u Merkuru sigurno. Oni inače imaju najbolji izbor fenova. Ja sam danas bila u Merkuru u Zd i krenula sam tamo s namjerom da kupim upravo taj Philipsov, ali na kraju sam odustala jer je stvarno pretežak i preglomazan i nije mi zgodan za korištenje. stoga sam se odlučila za Rowenta Provital Elite. Ovaj ima sve što mi treba, a manji je od Philipsovog i laganiji:
- 2200 W
- ionički sistem
- keramičku tehnologiju
- 3 položaja temperature i 3 brzine
- posebnu Vital funkciju na kojoj fen radi optimalno i ne oštećuje kosu
- hladni zrak
- dva nastavka za sušenje kose (iako onaj široki neću nikad koristiti, al neka ga )
- 2 godine garancije

cijena 319kn!

sve u svemu, jako sam zadovoljna!

evo ga:
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:24   #85
Hvala. i super ti je fenčuga!
ma ja kupila i "fulala", tj. uzela 1800W -Philipsov 4892, a ne 2100W... nisam skužila na kutiji, zvala sam, na kraju nisu ni imali 2100W od te linije(ja kupila u konikomu, 399kn), pa bila malo u bedu dok ga nisam uključila
al mi se nije dalo više vraćati, jer fen fakat puše ko lud, i kosa mi je supač. težak je bome, i prvih par minuta dok mi se ne navuikne ruka je al kasnije Ok... ma marcina je i jak...
imam doma neki fen od 2000W, a ovaj je neusporedivo jači.
moja frizerka ima od 1800W, profesionalni i super je, al njima su još full full uski nastavci...i kosa mi je mrak kad fenira, sama mi je rekal da đabe silni vati ako ostale perfomasne nisu usklađene, sam "motor" fena, i šta ja znam šta sa tim... a i četka. sada sam si kupila veliku četku Olivia Garden za 85kn, u frizerskom priboru, keramička, ioni. vidjela ja kod svoje frizerke pa odmah u potragu. i još kosu ošišala 10cm pa je sve lakše
Novel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:31   #86
ma normalno da nisu najbitniji vati. bitnije su sve ostale funkcije. zato sam ja baš pazila da ovaj moj ima sve što sam zamislila da bi mi fen trebao imati, vati su mi bili sporedni, bilo mi je ok sve od 1800 do 2200W. na kraju je ispalo da sam našla ovaj koji mi je bio prihvatljiv cijenom i svim funkcijama, a onda još ima i 2200W. pa sam računala, kud ću bolje od toga
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:55   #87
aba znaci sta treba gledati pri kupovini fena?

da ima ione
keramiku u sebi
dalje...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:23   #88
hehe evo me!
a slušaj ono glavno je da ima ionski sistem i keramiku, te da mu je snaga svakako iznad 1800, a idealno bi bilo iznad 2000 W. također, dobro je da ima što dužu garanciju (2 godine je idealno).
ovo ostalo je sve po tvojim preferancama. meni je recimo bitno da ima "vital funkciju" (kad na tu poziciju namjestiš fen onda je idelna brzina i temperatura sušenja koja ne oštećuje kosu), ali rijetki fenovi to imaju, ja sam našla jedino ovaj rowentin koji sam na kraju kupila, a recimo phillipsi to nemaju, ali to ne znači da su lošiji, eto meni je ta funkcija bila bitna nekom možda nije. dalje, dobro je da ima 2 nastavka za feniranje (uski i onaj sa zupcima), iako meni to recimo nije bilo primarno jer ja taj sa zubcima praktički ne koristim, no svejedno ga je dobro imati, nikad se ne zna, pa mi je drago da moj u konačnici ima. dužina kabela varira od 1,5 do 3 metra, sad sve ovisi koliko je tebi udaljena utičnica od ogledala i treba li ti duži kabel.
to je sve što mi pada na pamet.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:57   #89
Aha,meni su najvaznije sve te drkalice koje navodno idu u korist njege kose.
A ti ioni...na koji nacin pridonose kosi?koja je razlika susiti kosu s ionskim fenom i obicnim?

A ta vital funkcija...znaci samo na Rowentinim fenovima?A cega brzina?ispuvavanja zraka?
Sad gledam moj fen,1600W..al on kad ga ukljucim samo sto me ne ponese..koliko je jak...sta ce tek bit s tim iznad 2000W...letit cu po kupatilu

Prodaju li oni nama maglu?

nema veze,evo jos jedna koja se primila.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:23   #90
razlika s ionima ti je sljedeća: s ionima se kosa ne elektrizira pri sušenju (meni je to recimo bio velik problem) i glavnu razliku ćeš primjetiti na vrhovima kose - meni su prije uvijek nakon sušenja izgledali nekako suši od ostatka kose, onako kao slama, a sada su jednaki ko ostatak kose i to mi je super!

a što se tiče vata, da moj ima 2200 i imam feeling da će me otpuhati doslovno! al je kosa brzo suha, a najveću brzinu i temperaturu sušenja koristim samo kad uvijam krajeve, znači kad je kosa već suha, ostalo vrijeme sušenja nema šanse da ju korsitim, pa glava bi me bolila! al kaže moja teta frizerka: "što više vata to bolje isfenirana firzura", pa joj ja eto vjerujem

a ta "vital funkcija", kad ju koristiš fen automatski radi na 59 stupnjeva temperature i s brzinom zraka od 15 m/s - takva brzina i temperatura ne oštećuju kosu, a uspješno ju suše. dosta mi dobro paše ta funkcija. samo s njom sušim, a onda krajeve isfeniram na najvećoj brzini i temperaturi.

ne bi rekla da je riječ o prodavanju magle jer ja na svojoj kosi vidim razliku...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:24   #91
Bravo,smuvala si me na brzinu...nije ni bilo tesko

idem u potragu istog trena.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:31   #92

mogu u PR-evce
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 22:07   #93
Evo me...pogledala sam sve Rowentine,Braun i Philips fenove.
Prvo sam obratila paznju na najskuplje....jer sam si nekako mislila da samo skuplji imaju sve te drkalice vital,ceramic...koje mene ''pale''..medjutim od tih najskupljih nijedan nije imao sve to u jednom.
Bio je jedan turbo svemirskog izgleda,Philips Proionic Futur Solution blabla...al samo 1600W
Uglavnom od svih fenova najvise tih njegovalnih opcija je imao ovaj sto ima aba i najvjerojatnije cu taj uzet...skuplji od njega nemaju ovaj Vital meni i abi od zivotnog znacaja....po kojoj logici su skuplji pojma nemam
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:24   #94
aba pogledaj jel ti oznaka fena CV 8052
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:29   #95
idem pogledat...
uglavnom ti skuplji su vjerojatno skuplji jer imaju onaj AC profesionalni motor, taj je motor inače u profesionalnim fenovima, kao duži mu je vijek trajanja, ali budući da sumnjam da 5 sati dnevno sušiš kosu onda ti to nije tako bitno

ajd čekaj, odo vidit oznaku!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:31   #96
ja sad citam po stranim forumima,svi neki Parlux spominju

parlux 3500
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:32   #97
je! CV 8052!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:33   #98
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
je! CV 8052!

uzet cu ga sutra jutro,jos samo jedan im je ostao.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:35   #99
parux???
joj ne znam, ja sam 3 mjeseca mozgala koji fen kupiti, stalno sam lunjala po dućanima i svugdje sam nailazila na ove standardne: philips, rowenta, remington... nikakav parux nisam vidjela.. a možda te marke nema u hrvatskoj ili j pak riječ o nekoj baš profi marci?! stvarno ne znam... nikad čula...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:36   #100
Parlux...moja greska

ima ga u Zagrebu,u nekim frizerskim salonima...430kn.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.