Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2007., 11:42   #61
Quote:
Strava kaže: Pogledaj post
Hoće ići s AMD Sempron 2600+, 1 giga rama i ATI Radeon 9600?

kao sto je crozoki rekao, hoce ali ne bas dobro.ubodi jos 512 mb rama ili gigu (ima u ve milu giga za 200 kn)
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 11:50   #62
zna li ko koji server za cod 4?
wecoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 11:55   #63
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
kao sto je crozoki rekao, hoce ali ne bas dobro.ubodi jos 512 mb rama ili gigu (ima u ve milu giga za 200 kn)
Ma lako za ram-e, strah me da procesor neće moći podržati, još mi je i 32, a ne 64.
Strava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:04   #64
Ubodi grafu...
Hmmm...
Bolje skupi za novi komp...
Kod igara je najvaznija grafa...
Stipe16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:09   #65
jel probao netko dal ima servera za cod4 na all seeing eye? i dal rade na ovoj crackanoj verziji s torrenta?
__________________
http://eu.wowarmory.com/character-sh...arazhan&n=Losh
Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music.
Losh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:31   #66
Ma jebemti i komp i COD i sve! Bio sam normalan dok buraz nije dofurao COD2. Osnovni paket adsl-a, sasvim dovoljno. A onda multiplayer... I dogodi se da uzmeš knjigu i počneš spremati ispit, a slova se sama počnu pretvarati u mapu Burgundy, prst refleksivno pali komp, ideš iz grada pijan kući i u 3 ujutro ideš odigrati "koju mapu". A prije no što se u dogovoreno vrijeme trebaš naći s curom za dogovoreni fuk baciš jednu CTF za potpun užitak. Multiplayer je droga.
Strava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 13:32   #67
Quote:
crozoki kaže: Pogledaj post
iskreno,mislim da ce tesko ici na tome stroju.
ja imam athlon x2 3800 2 gb rama i geforce 8600 gts
i proc mi radi na nekih 70 % i uzme mi oko 1 gb rama
mozda ti nekako i bude islo ali jako tesko
sorry
neznam ali u mene na medium sekunde ne steka , a na high malo steka. a imam P4 2.6 Ghz 1 gb rama i 9600 pro.
smarti11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 13:46   #68
Quote:
Strava kaže: Pogledaj post
Ma jebemti i komp i COD i sve! Bio sam normalan dok buraz nije dofurao COD2. Osnovni paket adsl-a, sasvim dovoljno. A onda multiplayer... I dogodi se da uzmeš knjigu i počneš spremati ispit, a slova se sama počnu pretvarati u mapu Burgundy, prst refleksivno pali komp, ideš iz grada pijan kući i u 3 ujutro ideš odigrati "koju mapu". A prije no što se u dogovoreno vrijeme trebaš naći s curom za dogovoreni fuk baciš jednu CTF za potpun užitak. Multiplayer je droga.
hahaha.care! to mi je nesto poznato samo neznam odakle.
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 13:49   #69
zna li tko neki server za COD4 za mp ???? jel ima na all seeing eyeu ????
mataja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 14:26   #70
Quote:
smarti11 kaže: Pogledaj post
neznam ali u mene na medium sekunde ne steka , a na high malo steka. a imam P4 2.6 Ghz 1 gb rama i 9600 pro.

Samo ti je procesor jači, meni je 1,83 Ghz. Nadam se da će proći.
Strava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 16:40   #71
Igro samo demo i igra je odlična no ipak mi je Moh:A malo bolji.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 17:56   #72
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Igro samo demo i igra je odlična no ipak mi je Moh:A malo bolji.
Meni nije
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 17:59   #73
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Meni nije
Nekako mi je feeling bolji u Mohu , a i Moh serijal mi je jedan od najboljih serijala , Cod sam igrao samo jedinicu i dvojku.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 20:09   #74
Malo su predosadni sa svim tim raketama i granade launcherima u multiplayeru, trebali su stavit da se granade launcher moze otkljucat tek na lvl40 a ne ovako sad svaki noob samo puca okolo granate bez ciljanja. I jos nesto teske strojnice su previse precizne, puno ekipe rusha s njima i naravno pogađa iz prva 2 metka, trebali su stavit veci recoil na to kao u AA.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 20:41   #75
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Malo su predosadni sa svim tim raketama i granade launcherima u multiplayeru, trebali su stavit da se granade launcher moze otkljucat tek na lvl40 a ne ovako sad svaki noob samo puca okolo granate bez ciljanja. I jos nesto teske strojnice su previse precizne, puno ekipe rusha s njima i naravno pogađa iz prva 2 metka, trebali su stavit veci recoil na to kao u AA.
Istina. Netko je rekao da nema boljeg osjećaja od headshot-a s kar98. Toga više nema. Ali mislim da je dobro da su napravili vremenski odmak, a svaka velika promjena gotovo nužno vuče za sobom i neželjene posljedice. Bit će sigurno hrpa nostalgičara koji će radije pičiti COD2, ali bit će i masa prezadovoljnih. A što se recoil-a tiče - vjerojatno su stavili karakteristike pojedine pljuce kakve u stvarnosti jesu. To ti je modern warfare.
Strava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:16   #76
Quote:
Dizzi kaže: Pogledaj post
skinuo igru jos jucer sa neta
evo danas napokon instaliro i ono veliko razocaranje igra je super igro sam demo ali vidite ovo
jel znate mozda u cemu je problem ili kako ga porpavit ovakav sam problem imo sa age of empires 2 prije par godina nisam uspio tada popravit pa neznam ni sad kaj da radim

http://img207.imageshack.us/my.php?i...rupickudd5.jpg
Deinstaliraj COD 4,instaliraj ponovo i nemoj pokretat COD 4,prvo crackiraj,zatim odi u Program files/Activision/COD 4/Miles i file "mssmp3.asi" preimenuj exstenziju u "mssmp3.bak"
omso is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 15:56   #77
idem danas kupit pcp pa vidit cod4...to je na 103. broju jelda?
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 16:47   #78
Quote:
mataja kaže: Pogledaj post
zna li tko neki server za COD4 za mp ???? jel ima na all seeing eyeu ????
http://www.game-monitor.com/search.php?game=cod4
__________________
Only God can judge me
Remorker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 17:01   #79
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
idem danas kupit pcp pa vidit cod4...to je na 103. broju jelda?
da 103 br,
meni se nemože instalirat sa pcplaya oni jebeni novi dvd-i
Edge_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 20:10   #80
Ja sam narucio cijelu igru.
Dobit cu je vjerojatno u ponedjeljak
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.