Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 14:36   #81
Meni je ove zime zaista prekipilo s tim zadimljenim kafićima.
Znalo mi se dogoditi da me tako jako peku oči da ne mogu suzdržati suze, a jako često počnem kašljucati nakon dužeg vremena provedenog u dimu. Kap koja je prelila čašu je bilo kada sam jedne večeri došla doma i doslovno pljuvala crno iz grla. Zgadio mi se život! A sigurna sam da nijednog pušaća nije za to briga!
Sada odlazim uglavnom u velike centre poput Branimira, jer se u velikim otvorenim prostorima ipak može koliko toliko disati. Ali svejedno smrdim. A zapravo mrzim te centre. Na to su me natjerali pušaći.
A kad se razbole od pušenja država će im plaćati liječenje, znači i ja i svi mi,… tužno.
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 17:48   #82
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
nemoj generalizirati. ako neko puši tamo di si ti ''zabranila'' ili di je zakon zabranio, radi se o nepristojnim ljudima. takvih ima i među nepušačima. ja osobno 17 puta pitam jel smijem zapalit, iako najčešće ako me domačin sam ne ponudi, nit ne pitam nego otrpim. ne pada mi na pamet pušit npr. na faksu/bolnici... e sad,ako nekom i dalje njegova kosa smrdi jer je u bircu di se smije pušit, a jbg, ne idi.
sorryte na offtopičarenju
u potpunosti se slažem.
to što su nekom pušači skurili jaknu ili majcu- to rade ljudi koje treba etiketirati kao 'debile', a ne kao pušače- jadnike. i stvarno je diskriminacija ovdje na razini- ja pušim, ja uživam u cigareti, ne glumim nikakvu facu i znam di s rukama, ko i većina pušača koji su +18. a to šta vas smeta dim u birtijama- to stvarno zna bit gadno i meni samoj međutim, trebate se pomiriti s tim da birtije su služile i služit će za frendove, kavu i PLJUGE. cope with it.
__________________
omnia mea mecum porto
die4limoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:53   #83
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
E baš obrnuto.
Nisu jedan englez ili švabo ništa kulturniji od našeg čovika, nego ih je zakon naučio, a naučio ih je još jedinim sredstvom kojim čovjeka danas možeš pogodit, a to je kad ga opališ po džepu!!!

Nedavno sam bila u Londonu, a englezi su inaće tradicionalni pušači. Nečeš vidit ni jednog da puši gdje je zabranjeno...znaš zašto?
Zato šta je kazna 8 000 Funti i da te vidi vlasnik, izbacio bi te na glavu vani...

E da naša država funkcionira i da par vlasnika popuši prijave od 100 000 kn ne bi više dima povuko netko tamo gdje ne smije.
To i kažem. Sve i da donesu zakon, kaj znači ak se neće provoditi, ak će ti gazda dati sjesti u dio za nepušače, ti ćeš pušiti i trovati nas jadnike (u biti, meni je gore od trovanja to kaj mi zaista smeta za oči i disanje).
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:03   #84
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Uglavnom razumijem šta hočeš reći...meni se kosa na glavi digne kad vidim u restoranu ženu sa malom bebicom, a stol do njih 4 čovika puše li ga puše...
Sjedimo na terasi s frendom koji pusi i prije nego on stigne zapaliti dva stola dalje sjedne trudnica. Kazem mu: "neces valjda pusiti pred trudnicom". I onda trudnica zapali.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:04   #85
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:06   #86
Prije nekih godinu i pol prvi put sam otisla u jedan kafic. Pitala sam konobara gdje je mjesto za nepusace, a on je odgovorio da se svugdje moze pusiti. Rekla sam mu "znate li da krsite zakon", a on je rekao da nista ne moze, da je i sam nepusac. Tad mi je prvi put palo na pamet da pusenje u kaficima nije u redu ni prema ljudima koji tamo provode 8 sati na dan. Gdje je u njihovom slucaju sigurnost i zastita na radu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:08   #87
Nigdje. Ja sam bila jedna od takvih kao što je on jedno vrijeme. Maltretirali bi me gosti svaki put kad god bih upalila ventilator u kafiću da se provjetri, kažu, hladno im I da, medju njima bješe i trudnica...
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:09   #88
Quote:
die4limoni kaže: Pogledaj post
a to šta vas smeta dim u birtijama- to stvarno zna bit gadno i meni samoj međutim, trebate se pomiriti s tim da birtije su služile i služit će za frendove, kavu i PLJUGE. cope with it.
Sreca pa ima nekoliko pristojnih kafica za nepusace i restorana s odvojenim pusackim i nepusackim dijelom.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:06   #89
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Sjedimo na terasi s frendom koji pusi i prije nego on stigne zapaliti dva stola dalje sjedne trudnica. Kazem mu: "neces valjda pusiti pred trudnicom". I onda trudnica zapali.


Ja mislim da te frend poslao lagano..
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:34   #90
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Niš ne bi značila ni država koja nije banana, dok god ima bezobraznih ljudi koji se ne bi držali zabrana. Jer ak sad sjeda za stol-dio-separe koji je za nepušače i tamo sredi cijelu kutiju, a konobar-gazda ne reagira, zaista mislite kak tak ne bi ni u bircu u kojem je zabranjeno pušenje? Uz ovolike kontrole i inspektorate...
Pa ja sam ziher ak bi ga opalio po đepu sa par tisuća kuna kazne,da bi samo jednom sjeo krivo. Da sam ja pušač,opasno bi birala mjesto gdje ću zapalit ako znam da postoji opsanost da mi izbiju lovu iz djepa.Sudim da to nema veze sa bontom i osobnom kulturom.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:36   #91
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Sreca pa ima nekoliko pristojnih kafica za nepusace i restorana s odvojenim pusackim i nepusackim dijelom.
GDJE ????????????????????????
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 12:09   #92
Quote:
MAYYALES kaže: Pogledaj post
Pa ja sam ziher ak bi ga opalio po đepu sa par tisuća kuna kazne,da bi samo jednom sjeo krivo. Da sam ja pušač,opasno bi birala mjesto gdje ću zapalit ako znam da postoji opsanost da mi izbiju lovu iz djepa.Sudim da to nema veze sa bontom i osobnom kulturom.
Naravno!Nisu ljudi iz EU urodjeno kulturni i uvidjavni,nego je stvar u tome sto bi mogli skupo platiti tu cigaretu...Da u CG nekome naplatis i 500 eura,a da ne pricam o 8000 funti kazne,ne bi mu padalo na pamet da ikad vise zapali na mjestu gdje nije izricito dozvoljeno..
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 14:17   #93
Quote:
Zivkitis kaže: Pogledaj post
Naravno!Nisu ljudi iz EU urodjeno kulturni i uvidjavni,nego je stvar u tome sto bi mogli skupo platiti tu cigaretu...Da u CG nekome naplatis i 500 eura,a da ne pricam o 8000 funti kazne,ne bi mu padalo na pamet da ikad vise zapali na mjestu gdje nije izricito dozvoljeno..
Igzektli!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:51   #94
Quote:
MAYYALES kaže: Pogledaj post
GDJE ????????????????????????
U Zagrebu:
Eli's na Britancu
Kras centar blizu Trga
sve slasticarne koje su registrirane kao slasticarne (ukljucujuci onu u Antunovicu) u kojima se, mislim, ne mogu dobiti zestice, pa cak ni pivo
China House ima kat za nepusace
neka pizzeria kod Cvjetnog, Flora mozda, ima podrum za nepusace (tako nesto, nisam bila, ali pricali mi ljudi kojima smeta dim koliko i meni)
Mercatorov restoran ima dio za nepusace odijeljen staklenom pregradom

EDIT: i navodno neki kafic Argentina
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 20:00   #95
Quote:
Zivkitis kaže: Pogledaj post
Naravno!Nisu ljudi iz EU urodjeno kulturni i uvidjavni,nego je stvar u tome sto bi mogli skupo platiti tu cigaretu...Da u CG nekome naplatis i 500 eura,a da ne pricam o 8000 funti kazne,ne bi mu padalo na pamet da ikad vise zapali na mjestu gdje nije izricito dozvoljeno..
Ne slažem se. Ljudi se i dan danas ne vežu u autu, iako su kazne velike; ne odustaju od vožnje kad su pod utjecajem alkohola i slično.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 20:00   #96
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
U Zagrebu:
Eli's na Britancu
Kras centar blizu Trga
sve slasticarne koje su registrirane kao slasticarne (ukljucujuci onu u Antunovicu) u kojima se, mislim, ne mogu dobiti zestice, pa cak ni pivo
China House ima kat za nepusace
neka pizzeria kod Cvjetnog, Flora mozda, ima podrum za nepusace (tako nesto, nisam bila, ali pricali mi ljudi kojima smeta dim koliko i meni)
Mercatorov restoran ima dio za nepusace odijeljen staklenom pregradom

EDIT: i navodno neki kafic Argentina

Argentina je na početku Tkalčićeve, s lijeve strane, prije sam tamo znala češće ići. Cijeli kat je za nepušače.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 18:54   #97
Opet su dozvolili pusenje gamad pohlepna smrdljiva
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 20:17   #98
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Opet su dozvolili pusenje gamad pohlepna smrdljiva
da, ali zato je tu parfem za kosu Chanel - Change!!!!
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 20:19   #99
pardon - Chance
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 20:21   #100
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Opet su dozvolili pusenje gamad pohlepna smrdljiva
da...gamad..
opet ću dok dođem u sitne jutarnje/noćne sate morati se razbuđivati pranjem kose...
baš gamad
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.