Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2008., 13:59   #41
isazg, hvala ti !
pitanje - da li ti je dr. gavrić vodio trudnoću...
ako je vodio, s koliko tjedana si prvi put bila kod njega i kada si prvi put upućena na vađenje krvi..

meni je sada 7. tjedan.. naručena sam za pregled tek za 5 tjedana kada bi prvi put trebala obaviti i krvne pretrage.. kakvo je tvoje iskustvo s njim?
innana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 15:06   #42
preporucujem polikliniku harni, stvarno same pohvale. ja sam kod dr.boras i odlicna je. inace mi je to prvi ginekolog, ali kad procitam iskustva po drugim ordinacijama vidim da sam stvarno imala srece sto nisam morala proci takva veselja kod raznoraznih primitivaca i neodgovornih doktora
la femme nikita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 10:34   #43
Jel netko zna koji dani su kod dr. Bokić u DZ Prečko za trudnice, petak ako se dobro sjećam i koji još dan?
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 17:22   #44
jesi sigurna da imaju dan za trudnice...jer sam ja bila prošli put naručena za petak i bilo je sve kao i uvijek: trudnice i netrudnice
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 19:05   #45
da li netko zna dobrog državnog ginekologa u Zaprešiću? Nisam bila 100 godina a za privatnike nemam love
ima nas svakakvih is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:54   #46
Quote:
ima nas svakakvih kaže: Pogledaj post
da li netko zna dobrog državnog ginekologa u Zaprešiću? Nisam bila 100 godina a za privatnike nemam love
s obzirom da sam imala missed ab u 21 tt i živim u zaprešiću evo mojih iskustava,nažalost loših
1.dr Ekert Milena,iako ima ultrazvuk u ordinaciji bebino srčeko sluša sa drvenim stetoskopom ,pa je tako meni tvrdila da je savršeno uredna trudnoća i da čuje otkucaje srca da bi nakraju ispalo missed ab u 21 tt. a procjene bebe na sv.duhu 17 tj,doktori su se križali u bolnici kada su me zaprimili i rekli mi da se zahvalim dragom Bogu da nisam dobila sepsu,nakon toga prebacila sam se kod ...
2.dr.Marčinko koja mi nažalost nakon moje tužne priče nije željela dati uputnicu za daljnje pretrage već mi je rekla da je to bio "bad luck" i da kada ostanem trudna ponovo budemo napravili kontrolne briseve iako mi je već tada bila izolirana ureaplasma
3.dr.bayer-nisam bila kod njega ali mojoj frendici koja upravo radi na bebici,prije planirane trudnoće došla je kod njega da joj napravi kontrolu prije planirane trudnoće na što joj je on odgovorio:ajde mala doma i vidimo se kada ostaneš trudna!
Drage moje,što reći...mislim da je dz Zaprešić na jako lošem glasu i to su mi potvrdile dvije naše bolnice sv.duh te petrova da im upravo ti ginekolozi iz DZ zaprešić pune odjele na patologiji trudnoće
ovo sve sam napisala jer želim da se više nikad niti jednoj ženi ne dogodi što se meni dogodilo zbog nemara lječnika...
dani1106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 10:32   #47
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jesi sigurna da imaju dan za trudnice...jer sam ja bila prošli put naručena za petak i bilo je sve kao i uvijek: trudnice i netrudnice
hm, pa sad i nisam sigurna. možda je to bilo kod prošle ginekologice
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 12:19   #48
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
hm, pa sad i nisam sigurna. možda je to bilo kod prošle ginekologice
Ja sam prošle godine vodila trudnoću kod dr. Bokić i nisu postojali posebni dani za pregled trudnica.
mel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 15:46   #49
Htjela bih upozoriti i na polikliniku Harni, preporučeno mi je hrpa tzv.prirodnih ljekova mislim i neka prehrana posebna a kad su dva dr. to vidjela rekla su mi oba da to slučajno ne pijem, jer ako je jedan pripravak sam možda i dobar, nitko živ nije ispitao kako oni u kombinaciji djeluju. A ovaj drugi je razrogačio oči i rekao, čujte pa ja sam ipak ozbiljni doktor... pa je sve to lijepo tra, la,la kad treba sam uzeti bris i gljivice riješit. Za sve malo kompliciranije odoh ja drugam.Valjda će nekoj koristiti...
Niksić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 23:55   #50
U Zaprešiću poliklinika cedar odlićan ginekolog,ali privatnik, i u nemetovoj Dr Alebić, isto privatnik, ali on radi samo po dogovoru jer inače radi u bolnici VV na MPO. Ali u tm poliklinikama imate shemu da se plača neko osiguranje oko stotinjak kuna mjesečno pa je amo sve besplatno. Pa sad ako vam ginekolog treba čašće kao meni,vidi potpis, isplati se a ako vam treba za jedan pregled, platite ga i to je to
__________________
MPO cura
amyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 23:01   #51
Mene zanima poliklinika Cedar u Malesnici i Zapresicu...
Kakva im je oprema, ultrazvuk????
Znaci dr. Ayoub je dobar ginekolog????
Trudna sam 5 tjedana pa bi kod njega vodila trudnocu jer mi je stvarno blizu.
Hvala u naprijed
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:52   #52
...

Vidjela sam da je netko napisao kak oje Ginoderma tj dr. Babić super.

CURE MOJE KOMA.

Uništila mi je trudnoću, uzela mi para i para.

Sada sam kod pravog liječnika, jest da je skup, ali on ima i privatno i radi u Petrovoj na dijabetičkom odjelu trudnoće.

Kad je vidio slike moje bebe - koju sam izgubila dok sam bila kod dr. Babić, rekao mi je da je plod bio ok i da se mogao spasiti.

Ma ne bih u detalje, ali uglavnom koma.
brojalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 10:10   #53
Draga IMA NAS SVAKAVIH, mogu ti samo reći da sam 8 godina od srednjoškolskih dana išla dr. Bayeru, glupa i mlada nisam znala za bolje. U 8 godina mi nikad nije napravio ultrazvuk, a ima ga. Prepisao mi kontracepcijske bez ikakvih pretraga (hvala bogu da je sve ok bilo). Tako da sam se prije koju godinu, kadsam shvatila kak pravi pregled treba izgledat,radi razmišljanja o trudnoći prebacila privat.
tigger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 10:45   #54
ja vas lijepo molim preporuku za dobrog ginekologa u istočnom dijelu ZG, od Dugog Sela prema Trgu. može privatnik, bilo što. samo da je uredan i da zna svoj posao. više ne znam kome da odem
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 13:34   #55
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
meni je odlična dr. silva babić ima strpljenja, sve objasni, odgovara na glupa pitanja i liječit će mi ranicu na grliću maternice na koju je moja prošla doktorica (dr. grujić-koračin) samo odmahnula rukom, kao nije to ništa, a ja sam cijelo vrijeme imala problema s upalama upravo zbog te ranice.
povlačim ovo o dr. Babić. stvar je u tome što sam ja imala svakih mj dana "upalu jajnika", ona mi da antibotike i tako opet za mjesec dana. liječenje partnera nije joj palo na pamet, kao ni uzeti dodatne briseve.
nakon toga sam otišla kod druge gin, napravila mi sve briseve i otkrila da imam ureaplasmu. popila antibiotike, dečko također i sad sve
stvarno mi je već dosta privatnika kojima je lakše da im dolaziš svakih mjesec dana i to uredno platiš nego da se malo potrude i stvarno te izliječe
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 15:59   #56
Bok ljudi dali itko zna ili je bio kod doc. Zekana, u Preradovićevoj ordinacija Fistonić???
kikicamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 15:10   #57
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
povlačim ovo o dr. Babić. stvar je u tome što sam ja imala svakih mj dana "upalu jajnika", ona mi da antibotike i tako opet za mjesec dana. liječenje partnera nije joj palo na pamet, kao ni uzeti dodatne briseve.
nakon toga sam otišla kod druge gin, napravila mi sve briseve i otkrila da imam ureaplasmu. popila antibiotike, dečko također i sad sve
stvarno mi je već dosta privatnika kojima je lakše da im dolaziš svakih mjesec dana i to uredno platiš nego da se malo potrude i stvarno te izliječe
Draga, kod koga si sada? Nisam iz Zg-a, i potpuno sam zbunjena, kod koga ići? Thnx!!
Chiquita Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 14:12   #58
Drage ženice, doselila sam se u Jelkovec kod Sesveta pa me zanima ima li u okolici koji dobar, ali stvarno dobar ginekolog preko HZZO.
Hvala
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 11:50   #59
Quote:
la femme nikita kaže: Pogledaj post
preporucujem polikliniku harni, stvarno same pohvale. ja sam kod dr.boras i odlicna je. inace mi je to prvi ginekolog, ali kad procitam iskustva po drugim ordinacijama vidim da sam stvarno imala srece sto nisam morala proci takva veselja kod raznoraznih primitivaca i neodgovornih doktora
potpisujem

promjenila sam dosta ginica ali u polikliniku harni idem već godinama a kod doktorice Boras otkad je kod njih jer je kod doktorice harni uvijek gužva za popizdit... i odlična je...

bila nedavno na pregledu, UZV i papa - mislim da je 400 kn bilo sve skupa...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 11:51   #60
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
Drage ženice, doselila sam se u Jelkovec kod Sesveta pa me zanima ima li u okolici koji dobar, ali stvarno dobar ginekolog preko HZZO.
Hvala

Štefica Findri - ona ti je u Ninskoj, ona ulica koja ide od centra prema željzničkoj stanici... inače je privatnica ali radi i preko HZZO ali je uvijek velika gužva i satima se čeka na pregled pa ja radije odem privatnoa a kod nje samo po uputnice i recepte
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.