Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2009., 11:52   #41
ima nikotina u njoj. smiruje.

moram pohvaliti ovu stvar.
preodlična je.

kupila sam je mužu jer imamo bebu pred kojom se dakako ne smije pušiti.
a i meni smeta dim od običnih cigareta. odvratne su i zgadile su mi se s vremenom jer muž puši neizmjerno previše.

uglavnom, probala sam povući par dimova iz ove elektronske i moram reći da je...

ne grebe za grlo. djeluje opuštajuće.
ne smrdi. ima slatkast i pun okus.
ne zadimljuje prostoriju.
ne osjetim nikakvu slabost nakon što povučem par dimova (od običnih cigareta mi se vrlo brzo počne povraćati i zavrti mi se u glavi).

tu i tamo si potegnem čisto fore radi. e. stvarno. preodlična je.
bojim se da bih se mogla navući na ovo.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 17.10.2009., 13:03   #42
I mi tražimo tu cigaretu, ali čitajući nailazimo na razna mišljenja, na razne modele i od mora ponuda ne znamo šta odabrati.

Puši moj M, ja ne, fuj....moj potegne dnevno 2 kutije Larga, ili 1 kutiju L + mota duhan, al mu već dosta i motanja i skupih cigareta.

E sad, kako biti siguran, da ako se kupi xy proizvod da će imati tih ampula (ili već s kim se puni) za kupiti/nabaviti, i da na kraju neće ispast skuplje od starih cigareta?

Gdje nabaviti dobru EC, koja opet nije preskupa i da je jednostavno punjenje?
(ja se baš ne kužim u sve to)

Možete mi i na PP ostavit neki podatak ako se ne smije ovdje reklamirat...
Lindy2008 is offline  
Old 17.10.2009., 13:44   #43
@Lindy-bar ove koje sam ja probala ti nisu ništa jeftinije od običnih. Punjenje koje zamjenjuje kutiju ti i košta koliko kutija. Još moraš kupiti i taj aparatić-on je cca 500 eurića, ali njega ne mijenjaš. Prednost je što nema katrana ni dima, ali što se para tiče-ne možeš bit u plusu.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 17.10.2009., 18:50   #44
Quote:
nina williams kaže: Pogledaj post
@Lindy-bar ove koje sam ja probala ti nisu ništa jeftinije od običnih. Punjenje koje zamjenjuje kutiju ti i košta koliko kutija. Još moraš kupiti i taj aparatić-on je cca 500 eurića, ali njega ne mijenjaš. Prednost je što nema katrana ni dima, ali što se para tiče-ne možeš bit u plusu.
Auuu..tako puno?
Moj je nešto našao u Njemačkoj za 100€, cigareta i nekih, e sad ne znam koliko mi rekao 500 ampula...negdje je vidio reklamu za to, nije zvao nit igdje provjeravao...

Rekla sam mu, a kaj ako nema takvog modela kod nas, šta ćeš onda? Di ćeš do ampula?

Riziko je to, nije opet badava i tako jeftino..a navaljiva za nju ko djete za čokoladom.
Lindy2008 is offline  
Old 18.10.2009., 10:48   #45
@DoA

a što muž veli na njih. koje si kupila.
Zego is offline  
Old 18.10.2009., 11:15   #46
Quote:
zegolub kaže: Pogledaj post
@DoA

a što muž veli na njih. koje si kupila.
naručila sam ih preko neta. bile su na popustu za 250 kuna.
mogu ti poslati na pp ako te zanima.

mom mužu su isto dobre. sviđaju mu se i super mu dođu kao zamjena dok je u dnevnom boravku sa mnom i djetetom jer njih smije pušiti s obzirom da ne puštaju štetni dim nego običnu vodenu paru.

svejedno on dok je u svojoj radnoj sobi zapali običnu cigaretu jer eto veli da mora osjetiti ono "grebanje po grlu" tu i tamo.

al da se mene pita...ja kažem da su elektronske cigarete pravi sofisticirni užitak bez ikakvih nuspojava.
100% gušt.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 18.10.2009., 11:36   #47
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ima slatkast i pun okus.
Bljak
Quote:
ne osjetim nikakvu slabost nakon što povučem par dimova (od običnih cigareta mi se vrlo brzo počne povraćati i zavrti mi se u glavi).
Well.. what's the fun in that?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.10.2009., 11:45   #48
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
naručila sam ih preko neta. bile su na popustu za 250 kuna.
mogu ti poslati na pp ako te zanima.

mom mužu su isto dobre. sviđaju mu se i super mu dođu kao zamjena dok je u dnevnom boravku sa mnom i djetetom jer njih smije pušiti s obzirom da ne puštaju štetni dim nego običnu vodenu paru.

svejedno on dok je u svojoj radnoj sobi zapali običnu cigaretu jer eto veli da mora osjetiti ono "grebanje po grlu" tu i tamo.

al da se mene pita...ja kažem da su elektronske cigarete pravi sofisticirni užitak bez ikakvih nuspojava.
100% gušt.
Moze meni na PP?
__________________
sefka volim te :cerek: :)
snicla is offline  
Old 18.10.2009., 11:52   #49
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Bljak

Well.. what's the fun in that?
ne fakat nije fuj taj slatkast okus. to je okus nikotina.

što se tiče - slabosti.
elektronska cigareta djelue umirujuće...
ali ne izaziva mučninu.
što je tebi zanimljivo u tome da ti se povraća?
sory. meni je to odvratan osjećaj.

Quote:
snic[L]a kaže: Pogledaj post
Moze meni na PP?
može.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 18.10.2009., 13:09   #50
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
što je tebi zanimljivo u tome da ti se povraća?
sory. meni je to odvratan osjećaj.
Ma prestane to nakon nekog vremena.
Samo treba biti uporan.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.10.2009., 21:07   #51
@DoA

netreba mi pp. rekoh ti da ih imam i da ih ne koristim. samo me zanimalo gdje točno si kupila i koje. da si na netu kupila je bezz odgovor.

ti kao nepušačica si oduševljena ali muž ipak radi grebanje grla. tu nešto ne štima.
Zego is offline  
Old 18.10.2009., 22:48   #52
Ako kupiš za 250kn, dal treba još šta ulagati ili je to to?

I kako se puni, na ampule? Njih dobiš s cigarom?

Koliko traju? Ima toga za naručit još? I koliko onda te ampule koštaju?
Lindy2008 is offline  
Old 18.10.2009., 23:45   #53
Quote:
zegolub kaže: Pogledaj post
@DoA

netreba mi pp. rekoh ti da ih imam i da ih ne koristim. samo me zanimalo gdje točno si kupila i koje. da si na netu kupila je bezz odgovor.

ti kao nepušačica si oduševljena ali muž ipak radi grebanje grla. tu nešto ne štima.
što ti ne štima?
moj muž je kronični pušač. i očito mu paše da mu cigareta grebe grlo.
elektronska cigareta mu NE grebe grlo stoga tu i tamo zapali običnu cigaretu jer eto voli da mu grebe grlo. tj. barem se on tako izrazio... valjda je mislio na jačinu dima obične cigarete-duhana.
kupila sam mu elektronsku cigaretu tako da ima nekakavu zamjenu dok boravi sa mnom i djetetom u dnevnom boravku.

meni je elektronska cigareta super jer je puno blaža i finija od običnog duhana od kojeg mi je loše kad ga pušim-a pušim ga rijetko.povučem koji dim u mjesec dana, no sad kad sam probala elektronsku ne pada mi više na pamet probavati obične cigarete uopće.

što te je zbunilo?

rekla sam da bih ti poslala pp jer mislim da ne smijem stavljati linkove ovdje otkud sam naručila jer će ispasti kao da reklamiram pa ću pokupit ban.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 25.11.2009., 19:01   #54
e-cigareta grebe grlo i odlična je zamjena za "analognu" cigaretu
nakon dvije kutije klasičnih cigareta dnevno i nakon prelaska na e-cigarete ... ja više ne smrdim, ne kašljem, ne smrdi mi u stanu, navodno je zdravije i duplo je jeftinije
za mene dovoljno
peaceoffcake is offline  
Old 25.11.2009., 21:45   #55
malo sam proucio po net-u o tome i zvuci dosta dobro, ali nisam nasao jeli ima u hr za kupit, pa ako netko zna jel bi mi mogao na pp poslati di ima za kupiti u hr, ako uopce ima...
oxymoron69 is offline  
Old 25.11.2009., 23:12   #56
Quote:
oxymoron69 kaže: Pogledaj post
malo sam proucio po net-u o tome i zvuci dosta dobro, ali nisam nasao jeli ima u hr za kupit, pa ako netko zna jel bi mi mogao na pp poslati di ima za kupiti u hr, ako uopce ima...
Elda - zdravo pušenje
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Old 26.11.2009., 00:14   #57
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
ELDA - bezobrazno skupo
ima daleko jeftinije uz istu kvalitetu
peaceoffcake is offline  
Old 26.11.2009., 18:07   #58
Quote:
peaceoffcake kaže: Pogledaj post
ELDA - bezobrazno skupo
ima daleko jeftinije uz istu kvalitetu

niti sam pušač, niti prodajem ili na bilo koji drugi način participiram u prodaji, samo stjecajem okolnosti znam da ih oni prodaju.
don't shoot the messenger.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Old 09.01.2010., 17:00   #59
ne bih rekla da je jeftinije.
oni refili se fakat prebrzo troše tako da izađe barem 10 puta skuplje nego obična kutija cigareta.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 09.01.2010., 17:02   #60
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Ako kupiš za 250kn, dal treba još šta ulagati ili je to to?

I kako se puni, na ampule? Njih dobiš s cigarom?

Koliko traju? Ima toga za naručit još? I koliko onda te ampule koštaju?
gle. tek sad sam ovo vidjela.

kupiš elektronsku cigaretu i to ti je to. kasnije ju samo puniš u punjaču koji dobiješ skupa s njom.

ali ampule su za kurac čini mi se... isprva nisam niti kužila da se tak brzo troše.
prvo sam brijala da nešto krivo radim kad ono ode zatren...fakat bezveze...
al ok. ove ampule koje sam ja naručila preko neta su jeftine pa izađe jeftinije nego obične cigarete. 5 kuna je jedan refil.


ali recimo... one gamucchi...ili tak nekaj...15 kuna jedan jedini refil...a to ti je valjda ko da si popušio sve skupa dvije cigarete. ma daj molim te.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.