Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 21:26   #1841
u 22+3 tt. sam i danas sam bila na 4D ultrazvuku kod Podobnika. kod doktorice Beate Gebauer Vuković. pregled je trajao oko 30 min i doktorica je meni i muzu jako detaljno objasnjavala sve sto mozemo vidjeti na utrazvuku. otvorena je za sva pitanja i jako je pristupacna. dobili smo isprintane slike bebe + sve slike koje je napravila na cd-u. cijena 750 kn za gotovinu, kartice 820.

plan mi je, ako sve bude islo bez komplikacija, roditi tamo pa sam otisla na jedan pregled da malo pogledam kako to izgleda. inace trudnocu vodim kod soc. ginekologa. planiram i na dane otvorenih vrata u polikliniku koji su svake prve subote u mjesecu.
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 22:39   #1842
Evo, prije mjesec i pol sam rodila kod Podobnika, i imamo samo rijeci hvale! Rodila sam CR jer nije išlo prirodno. Bez boli i bez muke, i najbitnije beba se nije mučila niti malo. Muž je bio samnom cijelo vrijeme. Cak imamo i sliku s carskog kad su nam malog dali. Svakome preporučujem!
Bobivz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 18:58   #1843
Zanima me da li ima ovdje nekog tko je išao kod Podobnika na savjetovanje kako ostati trudna?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 21:10   #1844
Ima li kakvih novih iskustava? Blize se spominjani termini Ja cu na sljedece dane otvorenih vrata i na prvi pregled pocetkom prosinca pa se javim s dojmovima...
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 22:31   #1845
Ja sam sad u 32. tjednu trudnoće i trudnoću vodim kod dr. Beate Gebauer Vuković. Plan mi je roditi kod njih. I ja se spremam na dane otvorenih vrata sad u 12-tom mjesecu .
alegra4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 00:06   #1846
Quote:
alegra4 kaže: Pogledaj post
Ja sam sad u 32. tjednu trudnoće i trudnoću vodim kod dr. Beate Gebauer Vuković. Plan mi je roditi kod njih. I ja se spremam na dane otvorenih vrata sad u 12-tom mjesecu .
Vidimo se 3.12 Ja sam u 33.tjednu
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 19:17   #1847
Pozdrav! Ima li netko da je samo vodio trudnoću u poliklinici Podobnik, a da je rodila u nekoj od državnih bolnica? Ili to nije baš uobičajeno?
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 09:02   #1848
Quote:
BillieJean kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ima li netko da je samo vodio trudnoću u poliklinici Podobnik, a da je rodila u nekoj od državnih bolnica? Ili to nije baš uobičajeno?
To nije nista cudno.Znam jednu koja je vodila trudnocu a rodila u drugoj bolnici.Oni ne inzistiraju da rodis tamo (mene niti jednom to nisu pitali).
dvogrbadeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 16:08   #1849
Htjela sam se naručiti idući tjedan na trudnicki pregled ali nemaju termina. Rekli su mi da trebam zvati bar 2 tjedna unaprijed za narudžbu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:48   #1850
Quote:
BillieJean kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ima li netko da je samo vodio trudnoću u poliklinici Podobnik, a da je rodila u nekoj od državnih bolnica? Ili to nije baš uobičajeno?
Ja.. 2 trudnoće vodila kod dr Podobnika (s tim da ne vodim samo trudnoće nego idem i na sve redovite preglede kod njega) - rodila na SvDuhu, i to onda prema njegovoj preporuci... iz svake bolnice imaš doktore koji kod njega rade, onda te on pošalje njima npr u 37. ili 38.tjednu da obaviš barem 1 pregled prije poroda... Ja sam oba puta išla kod dr Habeka i za njega imam samo riječi pohvale..
__________________
nan
nanica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:51   #1851
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Htjela sam se naručiti idući tjedan na trudnicki pregled ali nemaju termina. Rekli su mi da trebam zvati bar 2 tjedna unaprijed za narudžbu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
To je točno, ja sam pacijentica dr Podobnika i otprilike 2-3 tjedna ranije se naručim prije 1.pregleda... poslije se naručuješ svaki put za slijedeći.. ukoliko imaš neku hitnu situaciju primiti će te odmah, makar i u pola noći... kod njega je gužvovito... znam da se lakše tj mrvicu brže dobije termin kod Petre (to mu je kćerka) ili kod dr Gebauer ali otprilike ti je to 10dana - 2 tjedna ako nije hitna situacija...
__________________
nan
nanica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 15:36   #1852
Ja sam zvala za za termin i neka jako neugodna zena mi se javila na telefon. Prvo je rekla "izvolite?" - ja sam mislila da sam krivo nazvala, a inace sam tip koji ne voli s nepoznatima pricati na telefon. Rekla sam joj da sam trudna i da zelim doci na pregled i uzasno je bila arogantna i koristila je strogi poviseni ton. Nakon toga sam dosla na pregled kod doktorice Jelicic ako se ne varam i ona se isto tako ponasala, uopce nije imala strpljenja za moja pitanja niti za mene. Kad je radila ultrazvuk onda se kao nasmjesila par puta da pokaze da ima osobnost al mi je do tog trenutka vec zgadila sve :/ iskreno nisam imala osjecaj da su se za tih 500 kuna ponjeli bolje prema meni nego da sam isla u obicnu bolnicu. Isla sam tamo nakon citanja vasih komentara. I jos uvijek zelim tamo roditi jer sam sigurna da su u rodilistu ipak strpljiviji, ali ovi iz ginekologije stvarno... mogli bi dodati ljubaznost u cijenik. (


Sent from my iPhone using Tapatalk
KhaleiDeJour is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 19:35   #1853
ja sam se naručila mailom jer mi se nije dalo objašnjavati kompliciranu situaciju preko telefona,
onda su me nazvali i fino smo se dogovorili. sad čekam pregled
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:56   #1854
Zene drage, ima li koja kakvo novije iskustvo odn.detaljan izvjestaj o Prirodnom porodu u Poliklinici Podobnik? Ako se kojoj da napisati ja bi bila jako zahvalna
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 13:23   #1855
Ima li smisla ići kod njih prije trudnoće na preglede, što se tiče vrijednosti za novac? I eventualno na postupke ako će biti potrebni radi postizanja trudnoće.. Koliko oni mogu više, ljubaznije, bolje pomoći kod planiranja trudnoće nego Sv Duh recimo?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:37   #1856
direktan odgovor ne znam, ali ako novac nije problem, ja bih išla. sigurno da je puno manje čekanja i nerviranja
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 11:03   #1857
Drage mamice, ima li koja sa novijim iskustvom iz Poliklinike Podobnik? Konkretno porod carskim rezom, ali bilo koja info ce dobro doci. Hvala vam!!
pinklady7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 04:39   #1858
Quote:
pinklady7 kaže: Pogledaj post
Drage mamice, ima li koja sa novijim iskustvom iz Poliklinike Podobnik? Konkretno porod carskim rezom, ali bilo koja info ce dobro doci. Hvala vam!!
Pozz...i ja planiram roditi carskim rezom u Podobniku početkom srpnja pa bi vas molila Vasa iskustva! Drugi porod je u pitanju...dal' su i vama savjetovali carski rez prilikom pregleda kod njih? I zašto bas carski? Hvaalllaa
LLLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 15:57   #1859
Quote:
LLLL kaže: Pogledaj post
Pozz...i ja planiram roditi carskim rezom u Podobniku početkom srpnja pa bi vas molila Vasa iskustva! Drugi porod je u pitanju...dal' su i vama savjetovali carski rez prilikom pregleda kod njih? I zašto bas carski? Hvaalllaa
Meni je termin sredibom 7. i gore cu roditi na carski.
Prvi je bio hitan carski,pa stoga je najbolje i ovaj tako odraditi
Simonasimke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 21:02   #1860
Da malo dignem temu.. jel ima novih trudnica koje namjeravaju rodiditi u Podobniku? Moj termin je sredinom 8 mj, bila sam na 4D i upoznala se sa rodilištem. Sve je odlično, namjeravam na prirodni porođaj plus epiduralna; prva trudnoca pa ne znam sto me čeka ��
Renka_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.