Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2016., 11:52   #541
Pozdrav svima!
Zanima me da li uskoro počinje planinarska škola u nekom od planinarskih društava u Splitu? I koje društvo je za preporuku?
Bzzz1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 16:31   #542
Da li netko ima pitanja s planinarskog ispita ili se barem sjeća nekih pitanja? Hvala unaprijed.
mba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 22:03   #543
Postoji li neko planinarsko društvo u zagrebu koje ima planinarsku školu sada ujesen, a da se još uvijek može prijaviti/krenuti ?
Brimstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 09:41   #544
Quote:
Brimstone kaže: Pogledaj post
Postoji li neko planinarsko društvo u zagrebu koje ima planinarsku školu sada ujesen, a da se još uvijek može prijaviti/krenuti ?
Planinarsko drustvo Graficar od 29.09 do 24.11 a prijave su do 22.09.2016.. Ali siguran sam da se moze prijaviti i koji dan kasnije ako skola nije popunjena...
__________________
Jedna šetnja Zagrebom rješava sve...
GURKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 20:34   #545
Hvala na odgovoru.
Brimstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 19:37   #546
Pozz svima
zanimaju me planinarska društva na području Rijeke,pa ako mi može netko reći tj preporučiti neko planinarsko društvo/društva gdje je pretežno ekipa mlađih ljudi(penzići ne,haha)...
Hvala unaprijed
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:41   #547
Trazim..

Htjela bi poceti planinariti u plan.drustvu, ali nije mi ugodno doci u vecu grupu sama, pa me zanima ima li netko to bi isto htio krenuti, pa da se nademo I skupa učlanimo I krenemo?

Za pocetak sam zainteresirana I za planinarenje preko projekta Vikendom na Medvednicu http://www.vikendom.hr/, pa moze I to.

Iz zga sam, 31god. Ako ima tko, moze na pm.
ameo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 15:27   #548
Quote:
ameo kaže: Pogledaj post
Htjela bi poceti planinariti u plan.drustvu, ali nije mi ugodno doci u vecu grupu sama, pa me zanima ima li netko to bi isto htio krenuti, pa da se nademo I skupa učlanimo I krenemo?

Za pocetak sam zainteresirana I za planinarenje preko projekta Vikendom na Medvednicu http://www.vikendom.hr/, pa moze I to.

Iz zga sam, 31god. Ako ima tko, moze na pm.

I budući da nisam u kondiciji, za početak bi mogla naravno samo lakše ture.
ameo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:17   #549
Quote:
ameo kaže: Pogledaj post
Htjela bi poceti planinariti u plan.drustvu, ali nije mi ugodno doci u vecu grupu sama, pa me zanima ima li netko to bi isto htio krenuti, pa da se nademo I skupa učlanimo I krenemo?

Za pocetak sam zainteresirana I za planinarenje preko projekta Vikendom na Medvednicu http://www.vikendom.hr/, pa moze I to.

Iz zga sam, 31god. Ako ima tko, moze na pm.
Ma kakva neugoda, samim učlanjenjem ćeš upoznat neke članove, to ti je već prva stepenica. A nisu planinari neka strašna skupina štoviše upravo suprotno.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 17:59   #550
Ima tko za preporučiti planinarsko društvo gdje ide ekipa od 25 - 35 godina (generalno mlađi ljudi jel). U Zagrebu !
Odvijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:51   #551
Quote:
Odvijač kaže: Pogledaj post
Ima tko za preporučiti planinarsko društvo gdje ide ekipa od 25 - 35 godina (generalno mlađi ljudi jel). U Zagrebu !
Ne znam kak je sa PDS Velebit, mislim da je to studnetsko PD, ali pogledaj info na njihovoj stranici
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 01:20   #552
pozdrav ekipa, zanima me koja su planinarska društva na području splita i okolice.
Kakav je Perun?
Baš bi se voljela učlaniti ali nisa baš za pravo planinarenje...više strmo šetanje
je li to ok?
DonnaHayward is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 08:44   #553
Quote:
Odvijač kaže: Pogledaj post
Ima tko za preporučiti planinarsko društvo gdje ide ekipa od 25 - 35 godina (generalno mlađi ljudi jel). U Zagrebu !
Čini mi se da je i u ovim društvima mlađa ekipa:

PD Planinorci
PK Vučje Bratstvo
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:39   #554
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Ne znam kak je sa PDS Velebit, mislim da je to studnetsko PD, ali pogledaj info na njihovoj stranici
Nekako mi se činilo najmanje studentsko.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:51   #555
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Nekako mi se činilo najmanje studentsko.
Ne bih znao, vijdeh njihovu reklamu u knjižnici, malo sam prošvrljao po stranici, djeluju mi kao mlada ekipa, a sad jesu li studenti ne bih znao.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:57   #556
Društvo iz Osijeka

Planiram se u skorijoj budućnosti priključiti jednom od osječkih društava.
Primjetio sam da su u Zanatliji i Bršljan-Jankovac uglavnom stariji ljudi i osim povremenih osvajanja viših vrhova se uglavnom ide na izlete po većim brdima i sl. Volio bih znati u kojem društvu ima najviše mladih i u kojem ima najviše mogućnosti za alpinizam. Saznao sam i za Alpino Slavonija, ali mi se čine neaktivnim.

Unaprijed hvala
vkmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 12:56   #557
Quote:
vkmarko kaže: Pogledaj post
Planiram se u skorijoj budućnosti priključiti jednom od osječkih društava.
Primjetio sam da su u Zanatliji i Bršljan-Jankovac uglavnom stariji ljudi i osim povremenih osvajanja viših vrhova se uglavnom ide na izlete po većim brdima i sl. Volio bih znati u kojem društvu ima najviše mladih i u kojem ima najviše mogućnosti za alpinizam. Saznao sam i za Alpino Slavonija, ali mi se čine neaktivnim.

Unaprijed hvala
Teško da ćeš s društvom u alpinizam, ekipa iz osječkog i belišćanskog GSS-a se redovito penje. Ako trebaš kontakt javi se na PM.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:03   #558
Htio bi planinariti po planinama sa lijepim pogledom, da suma ne zatvara pogled. Znaci treba ici dalje. Matica nudi neke izlete, kako to ide, moram se uclaniti? npr. vidim za Austriju treba eu zdrav. kartica. Moze opis tipicnog planinarskog izleta? koliko se planinari, gdje se jede, sta se sve radi?
https://zagreb-matica.hr/images/2017...17-goldeck.pdf
Ne mogu naci neku skalu za "Zahtjevnost ture: tehnička T-1/2, kondicijska K-1/2", ima netko link?

Hvala
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:24   #559
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Htio bi planinariti po planinama sa lijepim pogledom, da suma ne zatvara pogled. Znaci treba ici dalje. Matica nudi neke izlete, kako to ide, moram se uclaniti? npr. vidim za Austriju treba eu zdrav. kartica. Moze opis tipicnog planinarskog izleta? koliko se planinari, gdje se jede, sta se sve radi?
https://zagreb-matica.hr/images/2017...17-goldeck.pdf
Ne mogu naci neku skalu za "Zahtjevnost ture: tehnička T-1/2, kondicijska K-1/2", ima netko link?

Hvala
Pogledah na stranici HPD Matica na lijevoj strani ispod EDUKACIJA imaš klasifikaciju izleta.Pozdrav
bitoraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:29   #560
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Htio bi planinariti po planinama sa lijepim pogledom, da suma ne zatvara pogled. Znaci treba ici dalje. Matica nudi neke izlete, kako to ide, moram se uclaniti? npr. vidim za Austriju treba eu zdrav. kartica. Moze opis tipicnog planinarskog izleta? koliko se planinari, gdje se jede, sta se sve radi?
https://zagreb-matica.hr/images/2017...17-goldeck.pdf
Ne mogu naci neku skalu za "Zahtjevnost ture: tehnička T-1/2, kondicijska K-1/2", ima netko link?

Hvala
eu zdravstvena kartica ti ne treba, ali ju je poželjno imati, planinarska iskaznica ti isto ne treba jer noćiti nećete. tura je lagana i može odraditi svatko s imalo kondicije. S tim vodičem nisam nikada išao tako da ne znam kakva je organizatorski
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.