Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2011., 23:01   #21
zanimalo me najviše za kremu za tortu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 23:15   #22
Uh, ne znam bas je li agar dobar za to. Dosta jako gelira. Za kreme koristim skrob, ako treba biti prozirni gel onda pektin.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:11   #23
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Uh, ne znam bas je li agar dobar za to. Dosta jako gelira. Za kreme koristim skrob, ako treba biti prozirni gel onda pektin.
radi se o jogurt kremama po principu jogurt, slatko vrhnje, želatina + voće.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:00   #24
Nisam radila takvu kremu. Jednom sam koristila agar u kombinaciji s tapiokom za zgusnjavanje homemade jogurta, ali nije dobro ispalo. Krivim tapioku. Da idem napamet raditi takvu kremu, koristila bih kukuruzni skrob (niposto tapiokin). U pravilu stavim 80g skroba na pola litre tekucine, ali kad se ohladi takvu kremu je potrebno jos izblendati.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:23   #25
sad sam skužila da torte s tom kremom ne bi ni spadale na ovu temu, nisu veganske jer se rade od kravljeg jogurta i sl. vrhnja...svaki recept traži instant želatinu, koje em nemam em bih ju izbjegla. a agara imam punu vrećicu, rijetko koristim. probat ću improvizirat, u jednom veganskom receptu se žličica agara otopi u deci tekućine i to ide na 100 grama pirea od voća.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:26   #26
Radila sam panakotu od Alpro sojinog vrhnja i agara u prahu, isao je i sok narance, ako hoces, mogu ti PM-ati recept.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:41   #27
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Radila sam panakotu od Alpro sojinog vrhnja i agara u prahu, isao je i sok narance, ako hoces, mogu ti PM-ati recept.
Moze i meni molim te?

Jednom sam probala najbolju pannacottu ikad, vegansku. Kuharicu sam pitala od cega ju je napravila i nabrojala mi je kokosovo mlijeko, bademovo mlijeko, sojino vrhnje, agar, secer.
Pannacotta je imala i neki smedjkasti preljev s koricom narance i kokosovim brasnom. Ne znam omjere niti od cega je tocno preljev. A nisam ni sigurna da su to svi sastojci.
Pokusala sam napraviti reverse engineering ali mi nije uspjelo.
Ember is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 10:56   #28
napiši ovdje recept
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 15:56   #29
Ne bih javno, objasnila sam ti u PM, ako jos netko hoce na PM, nek se javi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:30   #30
Stimulans za mastu od moje omiljene blogerice.
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:55   #31
O zanimljivo, ali gdje nabaviti amazake?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:05   #32
Napravis sama, samo me nemoj pitati gdje kupiti koji , meni je ovo sve novo.
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:16   #33
Eh, da. Imam mirin. Moze s njime? Imam i sake, malo sam ga dodala u sorbet od rabarbare.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:05   #34
koje ulje korisitite u kolačima? makrobiotički recepti koje imam za kolače obično zahtijevaju poveću količinu ulja (budući da nema nikakve druge masnoće), ja stavim hladnoprešano suncokretovo i onda osjetljivija nepca osjete suncokret u kolačima.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 16:57   #35
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ne bih javno, objasnila sam ti u PM, ako jos netko hoce na PM, nek se javi.
I ja bih. Hvala!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 17:02   #36
Koristim repicino ulje, dok sam ga imala koristila sam ulje sjemenki grozdja, a i rafinirano suncokretovo ili kukuruzno bi trebalo biti dovoljno neutralno.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 02:21   #37
Jede vam se cokoladni kolac, ali ne mozete cekati da se ispece. Dobra vijest: mozete ga napraviti u 5 minuta u mikrovalnoj. 5 minuta skupa s mijesanjem.

http://veganstakelondon.com/post/812...olate-mug-cake

Napravila danas, krenula jest i prije nego sam se snasla pojela citav kolac Preko 1000 kcal. Drugi put radim pola smjese.

Preemptivni FAQ

Sto je to samodizuce brasno? Gdje to nabaviti?

Nisam ga vidjela kod nas. Bilo jedno vrijeme u Sloveniji, marka Yolanda. Ali, nema veze. Samodizuce brasno mozete napraviti tako da pomijesate 1 salicu brasna (kazu all purpose, ja stavila glatko, mozda je ostro bolje za biskvit), jednu i pol zlicicu praska za pecivo i pola zlicice soli. Prosijte. Spremite u cvrsto zatvorenu kutiju.

Kolik loncic trebam? Oce to sigurno stati u loncic za kavu?

Meni nije stalo u nekih 300 ml. Prebacila sam u malu vatrostalnu posudu (cijeli recept je zauzeo malo vise od pola te posude).

Cijele ili mljevene lanene sjemenke?

Mljevene.

Koliko dugo ih moram mijesati s vodom?

Pola minute dosta, ali preporucujem najprije ih pomijesati u posebnoj posudi, a onda krenuti s dodavanjem suhih sastojaka u posudu za kuhanje.

A gdje mogu kupiti veganski chocolate chips?

Moj je iz Metroa, njihova marka Horeca, tamnocokoladni cips, 800g kutija. Mozete narezati tamnu cokoladu nozem. Meni to nikad nije uspjelo kako treba

Koliko dugo na 800W?

Ja sam pekla 4 i pol minute.

A mogu ja dodat ljesnjake, orahe, grozdjice, ovo ono?

Sigurno, kao i u bilo koji drugi cokoladni biskvit.

Cek, jel to sigurno ispadne bas ko biskvit.

Ne sasvim, gore je peceniji, dolje je kremastiji.

A jel se da iskrenut na tanjur?

Nisam pokusala. Od bocnih stijenki je bio odvojen, ali kako bi bilo s donjom, ne znam

Nije li to previse ulja?

Tako se cini, ali kad se ispece, nije.

A da ipak smanjim kolicinu ulja?


Probaj, ja jos nisam.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 14:22   #38
Opet sam ga napravila. Ali ovaj put cu pojesti samo pola
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 21:42   #39
Slatki namaz za palačinke

Ne smijem jesti klasičnu marmeladu, pekmeze, itd. pa bi si sama napravila nešto. Naišla sam na ovo: biljni zgušnjivač. Može li se od toga ili nečeg sličnog napraviti džem?
rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 00:44   #40
Od agara moze, i neke komercijalne marmelade sadrze agar. Najbolje da kupis agar u prahu (lakse je raditi s prahom nego s pahuljicama) i postupis prema uputama:
http://shop.mojgarden.hr/proizvodi/m...prah-60g/3709/

Pektin (zgusnjivac koji se prirodno nalazi u citrusima, kori jabuke i raznom drugom vocu) se u pravilu koristi za marmelade kucne izrade, prodaje se pod nazivom Želin. Problem kod pektina je sto prema svim uputama uz njega mora ici secer da bi se zgusnuo, pa ako ti smeta secer, bolje koristi agar (ili eksperimentiraj s pektinom, tko zna).

Ne znam za krumpirov skrob. Navodno skrob kad se dodaje agaru cini zele manje cvrstim (kako pekmez i treba biti, razmaziv, a ne kao zele bonboni), a skrobu gomolja ne smeta kiselina (kiselina inace smanjuje moc geliranja agara, ali njime sam cisti sok naranci uspjesno zgelirala). E sad, jedini moj eksperiment s agarom i skrobom tapioke (isto gomolj) je bio sojin jogurt prema ovim uputama:
http://www.bryannaclarkgrogan.com/page/page/1999382.htm
i neslavno je zavrsio. Jogurt je bio teksture zvakace gume, morala sam ga blendati da bih ga mogla jesti.

Tak da, ne znam sto bih ti rekla o zgusnjivacu kojeg si linkala
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.