Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 09:32   #41
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Vi pričate o običnom L`Orealu, ovo je tema za profi proizvode
spojili su teme.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:38   #42
A zo, sorry, onda valja možemo i o običnom L`Orealu? Meni je bolji ovaj od matične mliječi, ovaj novi mi zapetlja kosu.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:51   #43
Da li stvarno ovaj od maticne mlijeci toliko oporavi kosu kako pricaju?Posebno sam cula hvale za ovaj nocni serum od maticne mlijeci
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:40   #44
evo ja moram pohvaliti sampon i masku od maticne mlijeci. probala sam sve i svasta, sve moguce maske za kosu (fructis,nivea,bc bonacure q10,dikson herbelan pack,loreal 5problema, loreal žuta maska za vrhove,gliss kur svakakve maske...) ali ova mi je definitivno na vrhu. ja imam jako suhu kosu s puno ispucanih vrhova (rezultat peglanja koje vise ni za sto ne bi radila svojoj kosi) i ova maska mi ju jedina zagladi tako da je jako mekana na dodir i cini mi se da ju stvarno nahrani. sama tekstura maske je nekako kremastija od ostalih lorealovih maski i zasad mi je genijalna, a koristim ju tek oko mjesec dana. nadam se da ce tako i ostati jer ne znam sto vise isprobat a da stvarno djeluje na mojoj kosi.

jedini proizvod koji mogu usporediti s ovim je stari regenerator od herbal essencesa-sa sastojcima ruze, roze boje, a taj se nazalost vise ne proizvodi ove nove herbal ess. maske su mi takodjer super za hidrataciju kose, ali cini mi se da im je stara linija bila puno,puno bolja.)

tako da, sve pohvale liniji s maticnom mlijeci
enigm@21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:20   #45
Quote:
enigm@21 kaže: Pogledaj post
evo ja moram pohvaliti sampon i masku od maticne mlijeci. probala sam sve i svasta, sve moguce maske za kosu (fructis,nivea,bc bonacure q10,dikson herbelan pack,loreal 5problema, loreal žuta maska za vrhove,gliss kur svakakve maske...) ali ova mi je definitivno na vrhu. ja imam jako suhu kosu s puno ispucanih vrhova (rezultat peglanja koje vise ni za sto ne bi radila svojoj kosi) i ova maska mi ju jedina zagladi tako da je jako mekana na dodir i cini mi se da ju stvarno nahrani. sama tekstura maske je nekako kremastija od ostalih lorealovih maski i zasad mi je genijalna, a koristim ju tek oko mjesec dana. nadam se da ce tako i ostati jer ne znam sto vise isprobat a da stvarno djeluje na mojoj kosi.

jedini proizvod koji mogu usporediti s ovim je stari regenerator od herbal essencesa-sa sastojcima ruze, roze boje, a taj se nazalost vise ne proizvodi ove nove herbal ess. maske su mi takodjer super za hidrataciju kose, ali cini mi se da im je stara linija bila puno,puno bolja.)

tako da, sve pohvale liniji s maticnom mlijeci
Cure na pogrešnoj temi pišeti,ovdje se radi o Loreal profesional proizvodima koji se samo u odabranim salonima kupuju,a vi pričati o Loreal liniji koja je zastupljena u dm-u i trgovinama..
__________________
Balašević "Voleš jednom u životu sad bogatu il sirotu,to ne bira pamet nego srce"
Mayalenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:23   #46
Quote:
Mayalenna kaže: Pogledaj post
Cure na pogrešnoj temi pišeti,ovdje se radi o Loreal profesional proizvodima koji se samo u odabranim salonima kupuju,a vi pričati o Loreal liniji koja je zastupljena u dm-u i trgovinama..
Četiri posta iznad tvog:
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
spojili su teme.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:37   #47
Quote:
Mayalenna kaže: Pogledaj post
Cure na pogrešnoj temi pišeti,ovdje se radi o Loreal profesional proizvodima koji se samo u odabranim salonima kupuju,a vi pričati o Loreal liniji koja je zastupljena u dm-u i trgovinama..
znala sam da ce netko to komentirati da,spojene su teme..mozda bi mogli promijeniti ime topica pa da se zna
enigm@21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 17:45   #48
Tko koristi Loreal Profesional i tko je iz okolice Rijeke: ima web shop u sloveniji zate.si i trenutno imaju sniženja za Loreal, paket dostave ne na kućnu adresu jer se tada plaća carina i porez ako je vrijednost paketa veća od 160kn, već na poštu Jelšane, odmah kod granice gdje se preuzme paket, cijene npr.
šampon force vector 9 eura 500 ml, sve maska od 200 ml su po cca 12-13 eura a kod nas 140 kn, ima i veliko pakiranje 500 ml po 30 eura al to veliko nije na sniženju (al je opet jeftinije nego kupiti kod nas) , termo aktivna krema force vector koja mi je odlična dođe 12,84 eura a kod nas 140 kn, ....
I ako je narudžba minimalno 50 eura ne plaća se ni poštarina do pošte Jelšane!

Ja sam 5 proizvoda platila 428 kn a kod nas nijedan nije ispod 100 kn!
victory is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 17:32   #49
Inoa boja

Da li netko ima ikakvih iskustava sa Loreal inoa profesionalnim bojama za kosu?
brch123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 20:06   #50
Zna li netko možda dal u Rijeci ili okolici ima frizerski salon zastupnik L'oreal Professionnel-a??
I kakve su cijene ako netko ima iskustva?
Tenk ju!
malena 275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:48   #51
kako se zove krema za zaštitu kose od fena/pegle...
nešto kao ciment, nectar, chroma thermique od kerastase

btw. našla jedino ovo --> http://www.feelunique.com/p/LOreal-P...o-Repair-150ml

traži se ako ima za farbanu kosu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 11:19   #52
Quote:
brch123 kaže: Pogledaj post
Da li netko ima ikakvih iskustava sa Loreal inoa profesionalnim bojama za kosu?
Ako te jos zanima odgovor, ja sam se nedavno ofarbala i iskombinirala pramenove sa tim bojama. Nisu imali sve boje pa sam jos plavija no sto sam htjela. Navodno su bez konzervansa i ostalih nadrazujucih sredstava, ne pece dok drzis i zasad je sve ok ali tek 15 dana pa je to frisko. Skuplje su od obicnih, u ovlastenom frizerskom salonu.
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 00:47   #53
njihov solar sublim šampon i balzam tako predivno mirišu na breskve da bi ih najradije pojela
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 02:28   #54
Ja mislim da ću si uzet nešto iz L'orealove kolekcije, jer Kerastase mi je zaista preskup. Vidim da ima dobre recenzije, i nije toliko paprena cijena.
Što preporučujete za suhu kosu tretiranu peglom, fenom i farbom za kosu?
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 03:20   #55
serie expert absolut repair celullar ili intense repair linija, ovisno koliko je suha...

moja frendica koristi absolut reair celullr kosa joj se bolja nego prije...inače je farbana u tamnosmeđe, uvijek suši fenom i često koristi peglu, pa joj je postala nekako suha i beživotna...al s lorealom joj se u kratko vrijeme znatno poboljšala, postala mekanija, sjajnija i nekako zdravija...valjda će s vremenom biti još bolje, tek je na prvim bočicama to je uzela na preporuku frizerke da joj dobro nahrani kosu, nakon čega bi trebala prijeći na blažu intense repair liniju..

ovo je kupila i kompletno se opremila jer je čvrsto odlučila dovesti kosu u red ...kupljeno sve na feelunique jer se zaista isplati...

šampon, regenerator, balzam, maska, krema za zaštitu od fena/pegle, sprej za zaštitu od fena

intense repair šampon i masku ima moja cima...zadovoljna je, uzela je tu jer joj je kosa suha od farbanja (crvena je) pa je trebalo dobro nahraviti...dvojba je bila između te i absolut repair, al s obzirom da rijetko suši kosu i nikad ne pegla, ova bi trebala biti dovoljna... + bila je na fiberceutic "botox" tretmanu, tako da ima i fiberceutic masku i još delicate color šampon za očuvanje boje, pa sve to kombinira...

btw. obje imaju i šampon za dubinsko čišćenje
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 30.06.2011. at 03:32.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 01:03   #56
Wow, hvala na preporukama . Ma ja bi uzela samo šamon i regenerator, jer inače ne stavljam ništa drugo na kosu jer se masti. Ja imam kosu kao tvoja frednica koju si prvu navela, također farbana u smeđe.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:26   #57
onda barem uzmi još i masku...nju stavljaš svaki 3. put umjesto regeneratora, a puno je hranjivija
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:38   #58
Kužim. Onda ću i to uzet.
Baš sam danas gledala u nekom frizerskom u Kopru, i cijena im je oko 13 €, za šampon, a vjerovatno je maska puno više. Više isplati na feeluniq-u.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:41   #59
feelunique se više isplati...ako dosad nisi tamo kupovala, nakon registracije i kupnje prvog proizvoda, učlani se u VIP club...odabereš L'Oreal Professionnel kao favourite brand i svaki put kad kupiš nešto njihovo, dobiješ 10 % popusta...

iako ti je moja preporuka da uzmeš i kremu za zaštitu od fena/pegle ako često peglaš/feniraš...ja to imam i stvarno mi kosa ništa ne puca na vrhovima...stavi se veličine lješnjaka na mokru kosu prije sušenja, uopće ne masti, niti otežava kosu...krema mi je bila otkriće, jer ulja, kristale i slikone nisam koristila baš zato jer su mi mastili kosu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:45   #60
Nisam još ništa preko njih kupovala. Vidjela sam da se spominje nešto oko toga na forumu. Baš super, hvala ti
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.