Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 13:19   #21
Quote:
dark kaže: Pogledaj post
Imam neki osjecaj da ce ti se spremnik poruka zatrpati ponudama svakog drugog decka u Zagrebu
hahaha puna mi je kapa muških na taj nacin, zelim samo brzo šetati/trcati
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 15:41   #22
Quote:
dark kaže: Pogledaj post
Imam neki osjecaj da ce ti se spremnik poruka zatrpati ponudama svakog drugog decka u Zagrebu
lako za obicne momke, nego ovo je potencijal za svakakve vrste pervertita i smutljivaca

uz oglas za partnera za trcanje trazi preslik osobne i potvrdu o nekaznjavanju ne stariju od 6 mjeseci
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 16:54   #23
Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
hahaha puna mi je kapa muških na taj nacin, zelim samo brzo šetati/trcati
to su ti ženske, neće muške na taj način, a onda napiše

Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
, ne zanima me jesi zgodan ili ne jer cemo zajedno postati zgodni

far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:27   #24
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
lako za obicne momke, nego ovo je potencijal za svakakve vrste pervertita i smutljivaca

uz oglas za partnera za trcanje trazi preslik osobne i potvrdu o nekaznjavanju ne stariju od 6 mjeseci
hahaha mudro zboriš nece mene, pa kad vidu kako san jadna smotana pobici ce

Quote:
far-pes kaže: Pogledaj post
to su ti ženske, neće muške na taj način, a onda napiše

hahaha to je bila šala, meni inace ni baš kod decka decka nije važan izgled koliko da ima ono nešto simpaticno u sebi i da ima lip glas(ne mislim u smislu pivanja nego govora)

Nemoj se ljutiti odma
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 00:42   #25
Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post

hahaha to je bila šala, meni inace ni baš kod decka decka nije važan izgled koliko da ima ono nešto simpaticno u sebi i da ima lip glas(ne mislim u smislu pivanja nego govora)

Nemoj se ljutiti odma
i ja se šalim

iako moram priznat da mi je nespojivo trcati i pricati s nekim. ipak, to sam samo ja
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 12:28   #26
Quote:
far-pes kaže: Pogledaj post
i ja se šalim

iako moram priznat da mi je nespojivo trcati i pricati s nekim. ipak, to sam samo ja
Je, i meni. Obično dosta teško pričam dok trčim...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 12:24   #27
Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
hahaha puna mi je kapa muških na taj nacin, zelim samo brzo šetati/trcati
Ajmo onda! ja ionako se moram pripremati za Dobrovoljni vojni rok
dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 15:15   #28
Kreni sama da si možeš odredit tempo..tako sam i ja..nikad mi nije ni trebalo društvo. I dobra sam sad jako..može naravno bolje al eto treba još glavu istrenirat a kad bi dečko i ja trčali zajedno svak svoje slušalice u uši i nema razgovora do istezanja.
Samo budi karakter.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 23:32   #29
Talking

Bokić svima,
eto i ja sam se izvukla iz svoje medvjeđe jazbine i odlučila malo dovest u red nakon zimskog lješkarenja, ali sam TOTALNI početnik u ovome svijetu i bojim se da ću to i ostati ako ne nađem brzo nekog trč-partnera...
mjesto: MAKSIMIR, vrijeme: kasno poslijepodne/večer... (sori, rintam do kasno....)... pa ak ima voljnih
__________________
Life is short, keep it simple ;)
miriam blaylock is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 06:45   #30
Ja sam sljedeci tjedan u Maksimiru,trcim navecer jer se pripremam za Vojni rok
dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 10:22   #31
Fakat? znači ipak ima trkača i ovom dijelu grada al ti si već veteran, a ja sam početnik... ja bum krepala do vidikovca, bojim sa da nisam najbolje društvo za pripreme za vojni rok ...
__________________
Life is short, keep it simple ;)
miriam blaylock is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:35   #32
I ja trazim društvo za trcanje! Po mogćnosti cura koja i nije u nekoj formi, pa da zajedno krenemo Ja živim u Novom Zagrebu, pa mi najviše odgovara trcanje po nasipu!
shurlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 21:44   #33
Ja sam na Sveticama, na atletskoj. Moze drustvo za trcanje ili nekog snaznog decka da me nosi do stana poslije

P.S. nemam puno kg i zivim blizu
deica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 09:37   #34
Quote:
miriam blaylock kaže: Pogledaj post
Fakat? znači ipak ima trkača i ovom dijelu grada al ti si već veteran, a ja sam početnik... ja bum krepala do vidikovca, bojim sa da nisam najbolje društvo za pripreme za vojni rok ...
Vjezbom do savrsenstva
dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 10:42   #35
Quote:
dark kaže: Pogledaj post
Vjezbom do savrsenstva
da, practice makes perfect
gle ak buš imal vremena i strpljenja... javi se
__________________
Life is short, keep it simple ;)
miriam blaylock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 11:04   #36
Blaylockica, ja radim blizu maksimira isto do kasno popodne, pa mi paše termin i lokacija. i nisam nabrijani trkač, također sam u fazi "lovljenja" kondicije. Pa se javi ak oćeš.
Gorski-vilenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 08:14   #37
Quote:
miriam blaylock kaže: Pogledaj post
da, practice makes perfect
gle ak buš imal vremena i strpljenja... javi se
Bit cu tu cijeli tjedan i redovno cu se rekreirati i dovoditi tijelo do tocke pucanja,pa ce bit vremena
dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 19:08   #38
Ima koja cura iz Varaždina da bi trčala?
Apsolutna sam početnica, a i nova u gradu pa nemam kako drugačije doći do supatnica!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 20:14   #39
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Ima koja cura iz Varaždina da bi trčala?
Apsolutna sam početnica, a i nova u gradu pa nemam kako drugačije doći do supatnica!
Dođi u četvrtak u 6 popodne na Kanal, kod mosta kod bivšeg kupališta. Tamo redovito četvrtkom održavamo trkačku ligu (http://www.marathon95.hr/files/repos...ajava__ec4.pdf), sakuplja se puno rekreativki i rekreativaca i sigurno si možeš naći nekog sa kome ćeš zajednički trčati.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 20:26   #40
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Dođi u četvrtak u 6 popodne na Kanal, kod mosta kod bivšeg kupališta. Tamo redovito četvrtkom održavamo trkačku ligu (http://www.marathon95.hr/files/repos...ajava__ec4.pdf), sakuplja se puno rekreativki i rekreativaca i sigurno si možeš naći nekog sa kome ćeš zajednički trčati.
Super, hvala na informaciji!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.