Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 09:26   #61
Thumbs down

davno sam koristila palmolive i to je bio katastrofalni pokušaj, dobro se zapjeni i opere ali kosa je nakon toga SLAMA SLAMA

Head&Shoulders također kosa nakon toga kao slama a uopće nebi dobro ni oprao kosu,a miris da ne goovorim

wella dan nakon pranja kosa masnija nego prije pranja

sad koristim kerastase(jesu skupi al su predobri) i gliss kur kombinirams njima...prezadovoljna !!!
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 20:31   #62
1. Palmolive šampon - gnijezdo na glavi, zapetljana i suha kosa
2. Syoss šampon i regenerator - ista stvar
3. Herbalan pack maska - užasan miris i nikakav efekt

Nisam imala drugih loših iskustava kojih se mogu sjetiti, ali uglavnom su ostali proizvodi koje sam koristila bili iz professional linija, osim fructisa koji mi je neko vrijeme bio odličan.
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 14:24   #63
Koliko pritužbi na Syoss...pa evo da se i ja pridružim, grozan je, toliko je gust i stvarno jako zapjeni kosu i koliko god je ispirao imaš osjećaj poslije da je nisi dobro ni oprao ni isprao
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 01:33   #64
taftov sprej za zaštitu od topline. tražila sam nešto dok ne kupim kerastaseov ciment thermique i kupila ovo smeće. užasno smrdi po alkoholu, lijepi i isušuje kosu do bola, do te mjere da ju nisam mogla raščešljati, a ja inače nemam suhu kosu. i što je "najbolje" od svega, nakon par ispeglanih pramenova, na pegli mi se nakupio neki ljepljivi sloj nečega, uopće nisam mogla provući peglu kroz kosu. ma užas. schwartzkopfov sprej za zaštitu od topline iz osis+ linije nije ništa bolji, bačenih 120 kn.

ma preporodila sam se s ciment thermiqueom, schwartzkopfovi proizvodi su me generalno razočarali.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 14:26   #65
LOREAL ELSEVE TOTAL REPAIR 5- odmah nakon prvog pranja svrbež i prhuti!!

GLISS (bilo koji)- prištići veliki, i skule po tjemenu, svrbež, masti se kosa užasno, koda nisam ni oprala kosu, sva je masna nakon pranja na tjemenu, a vrhovi suhi.

SCHAUMA- isto masna kosa i prhut.

PANTEN- suha kosa ko slama.

KEUNE ANTIDANDRUFF- dobar, ali nakon nekog vremena mjenjati sa još jednim šamponom.

PALMOLIVE(bijeli)- dobar mjesec dana, nakon toga kosa jako masna, koda nije oprana, velike skule po glavi..katastrofa!

ANNYER REVITAL(breza)- izdržalo mi da ne trebam prat 4 dana, ali nakon nekog vremena prhut...

zasad je najbolja kopriva- nemam žalbi!
MM237 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 12:35   #66
Ti očito imaš jako osjetljivo ili bolesnjikavo vlasište. Možda da koristiš neke medicinske šampone?
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 19:05   #67
Meni su sljedeći proizvodi bili koma:
Syoss - kupila, možda jednom oprala kosu s time i od tada time peremo ruke kosu užasno zamasti, sljepi.

Schauma - imala onaj smeđi, sa kokosom. Nikako da se zapjeni. Ostavlja film na kosi

Garnier Fructis - bilo koji iz te linije. Imam osijećaj ko da kosu perem domestosom peče u očima, vlasište skuri

Šampon od pive - onaj iz Muellera. Nakon njega kosa je slama.

Franck Provost šampon - isto kao i Syoss. Sljepi kosu. S tim smo prale veš

Guhl - trenutačno još taj koristim. Kupila ga u Muelleru na akciji, rekoh da probam i to. To mi je prvi Guhl proizvod i moram reći da je srednja žalost. Dobro nije sad nekaj užasno loš, ali nije nešto što bih opet kupila. Ne zapjeni se lijepo i imam feeling da ostavlja film na kosi. No skupo sam ga platila pa ću ipak potrošit tu flašicu

Afrodita Ti&Ti krema za kosu - smrdi i ne pomaže

Najbolji šamponi iz drogerije po meni - svi od L'oreala i Pantenea + Gliss Kur regeneratori Inače od ovih malo skupljih obožavam šampone od L'occitanea i regenerator iz Lusha
__________________
"I run around with scissors... It makes me feel dangerous"
Jabuka_Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 09:54   #68
Macadamia natural oil - light ulje - ništa ne valja,ne nahrani kosu, smrdi i skupo je

Klorane maska sa mango maslacem - ne radi ništa tipa hranjenja kosa, samo dobro isprazni novčanik jer je 150ml 150kn

Garnier šampon s 3 ulja- ne opere dobro i nakon 2 do 3 pranja izazove perut

loreal total repair 5 maska (u tubi) - isto nema efekta na kosi unatoč hrpi silikona i kakti visokoj koncentraciji keratina

balea sprej za kovrče - totalno bezveze i uopće ne oblikuje niti učvrsti

balea regenerator za kovrčavu kosu - nikakav efekt na lokne, a kao bi ih trebao jače definirati
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 12:01   #69
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
loreal total repair 5 maska (u tubi) - isto nema efekta na kosi unatoč hrpi silikona i kakti visokoj koncentraciji keratina
wtf?? pa meni je to jedna od najboljih maski :O
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 00:05   #70
Šampon Loreal total repair 5 - Nikada nisam imala problema niti s jednim šamponom, mjenjam ih stlano čisto zato jer mi vrag neda mira, ali od ovog mi kosa opada tijekom i nakon pranja i sljedeći dan kao luda. Probala sam jednom i otpalo puno kose, mislila sam da mi se pričinja ili tko zna koji razlog, drugi put ista stvar. Kosa je zbilja sjajna i lijepo zagladi, ali uzalud to kada mi ništa neće ostati da se sjaji
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:51   #71
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Šampon Loreal total repair 5 - Nikada nisam imala problema niti s jednim šamponom, mjenjam ih stlano čisto zato jer mi vrag neda mira, ali od ovog mi kosa opada tijekom i nakon pranja i sljedeći dan kao luda. Probala sam jednom i otpalo puno kose, mislila sam da mi se pričinja ili tko zna koji razlog, drugi put ista stvar. Kosa je zbilja sjajna i lijepo zagladi, ali uzalud to kada mi ništa neće ostati da se sjaji
meni je od onog s matičnom mliječi jako opadala kosa pa sam ga prestala koristiti,tako da i njega dodajem na listu
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:55   #72
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
wtf?? pa meni je to jedna od najboljih maski :O
meni uopće ne valja, iako su cure dosta zadovoljne s njome. puno mi je bolja ona u teglici
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 10:07   #73
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
balea sprej za kovrče - totalno bezveze i uopće ne oblikuje niti učvrsti
uvijek me fascinira kako smo razliciti i kako nam svima razlicite stvari odgovaraju

meni recimo i serum i sprej su super, kad mi se kosa posusi ako zelim malo vise kovrca samo naspricam s njim - instant kovrce ja zadovoljna

meni inace manje vise sve odgovara iako se drzim istog sampona ima vec 7 godina (zasto da ga mjenjam kad je super)... jedno sam u jednom periodu kad ga nisam na vrijeme narucila (kupujem kataloski iz avona) kupila neki syos i bo mi je uzasan... ne znam , vjerojatno sam imala neku alergijsku reakciju na njega, samo znam da sam sljedece pola godine imala krastice po glavi od njega... dok opet nekom drugom sampon je super
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 14:24   #74
Alverde šampon i regenerator - hibiskus i nešto
KATASTROFA!
meni kosa pojačano opada samo na jesen/proljeće i nisam nikad dozivjela da mi šampon prouzrokuje toliko opadanje
kao Alverde, što mi je paradox jer bi trebao po sastavu biti blagotvoran za vlasiste...
kosa mi je opadala u snopovima, tek kad sam promijenila sampon smirilo se...
horror od Alverdea nikad vise
__________________
There's no "I" in team but there is "U" in Gulag
Tassia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 11:36   #75
Definitivno sve što mi je bilo pregrozno za kosu bilo je od Tigi-a
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 20:03   #76
Syoss šamponi.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 16:12   #77
L'Oreal Crystal-shine regenerator. Uzrokuje spljošteno žičano gnijezdo.
Kako je moguće gnijezdo pa spljošteno? E pa je.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 21:36   #78
SYOSS heat protector!! Nema nikakvog učinka i dobila sam perut od njega..s tim da nekako slijepi kosu :/
Tee.lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 00:39   #79
Sajos onaj zeleni sampon (bez silikona pise i za obojanu kosu mislim), ne znam koji vrag me tjerao da to kupim, ali uzas. Toliko me svrbi tjeme od njega, a kosa uzas! A da stvar bude "bolja" imam i regenerator i masku...
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 01:18   #80
uuuu uvjerljivo vode Syoss šamponi

Također ga dodajem na listu..onaj neki za obojenu kosu
Suši, a loše opere kosu, ostali su mi zamašćeni dijelovi. Zvuči nespojivo, ali bome je.

Svaka im čast na 'izumu' jer imam zaista zahvalnu kosu, ovakvo smeće proizvest je talent



Netko je bio spomenuo Lorearovu Feriu. U potpunosti se slažem sa kritikom-fantastična nijansa(intense red u mojem slučaju) - ali nije vrijedna spaljene kose + ispire se u rangu preljeva za kosu + zaista preskupo
__________________
I want to die peacefully in my sleep, like my grandfather. Not screaming and terrified like his passengers.
Penny Day is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.