Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2016., 12:24   #1981
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
E jesam!! Uzela sam color oops i to je CUDO JEDNO!! Skinulo skoro sve do brassy zute!! Sad drzim ash dark blonde pa cemo vidjet kroz koji tj kak ce se to ponasat s izrastom i sijedima! A ima ih moooreeee
Yay!
Za sijede mi je sve jasno, ja sam par godina iza tebe, isto ih imam hrpetinu. Al ja se farbam u plavo pa me ne diraju pola posto.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 14:56   #1982
Jel netko koristio Casting Creme Gloss, nijanse 400, 500, 515 412, 600, 613? Ima li neka nijansa od njih koja ispadne čista srednje smeđa, bez crvenila i narančastila, na inače nebojanu tamnosmeđu kosu? Ili biste nešto drugo preporučili?
Har123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 06:08   #1983
Cure koje se kužite ili ste radile slično:

Je li moguće i na koji način preći s neke strawberry blond/jako svijetli lješnjak boje na tamno smeđu s karamel pramenovima? Kako to frizeri izvode? Pretpostavljam da ne bacaju cijelu kosu u tamno/čokoladno smeđu pa onda blajhaju pramenove (budući da je sva kosa blajhana za strawberry blond verziju) nego se radi nešto kao dvobojni pramenovi? Ili? Kako to ide?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 14:52   #1984
koliko često piturate kosu? ja imam puno sidih, pa se moram često bojat, a ne znam koliko je to pametno tj. zdravo s obzirom na raznorazne kemikalije?
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 15:35   #1985
Svaka 3-4 tjedna.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:20   #1986
Pozdrav, prije 3 dana sam pofarbala kosu u plavo, prije sam imala plave pramenove, skroz svijetle, bijelkaste, no dosadili mi pa reko da probam nešto drugo, kupila sam boju od Palettea i na kraju mi je ispalo narančasto, posebice korijen, ovo dolje još ajde donekle budući da su bili pramenovi pa se to pomiješalo, ali gore, užas.

Sad me mučit to narančasto i žutilo, jel mogu kosu ponovno prefarbati slobodno ili da čekam neko vrijeme i koliko? Kažem, nisam do sada nikad boje koristila i potpuno sam nova u tome.

I ako netko zna koja bi boja bila dobra da kosa ispadne svijetla, dakle bez žutih tonova?

Želim u konačnici ovakvu boju, može i malo svijetliju:
someonelaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 21:10   #1987
Bok,

imam tamno smeđu kosu i želim se ofarbati u neku svijetlo plavu boju kose. Zanima me kako to postići? Sve metode su dozvoljene, može i blajh.

Gledam onaj Syoss 12-0 izbjeljivač, ne znam dal bi dobila što želim.
Ili da ipak prvo sa blajhom i hidrogenom pa onda sa bojom poslije. Ako ova druga metoda, koliko % hidrogen da uzmem? I da, gdje to sve kupiti?

Hvala.
Crazy for HYMYM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 22:18   #1988
Quote:
someonelaw kaže: Pogledaj post
Sad me mučit to narančasto i žutilo, jel mogu kosu ponovno prefarbati slobodno ili da čekam neko vrijeme i koliko? Kažem, nisam do sada nikad boje koristila i potpuno sam nova u tome.
Žao mi je, ali nema te farbe koja će ubiti narančastilo... Jedine opcije su ti izblajhati kosu i krenuti isponova ili pak uzeti skidač boje pa krenuti... Well, skoro iznova, ali ti kosa neće biti toliko uništena.

Quote:
Crazy for HYMYM kaže: Pogledaj post
Bok,

imam tamno smeđu kosu i želim se ofarbati u neku svijetlo plavu boju kose. Zanima me kako to postići? Sve metode su dozvoljene, može i blajh.

Gledam onaj Syoss 12-0 izbjeljivač, ne znam dal bi dobila što želim.
Ili da ipak prvo sa blajhom i hidrogenom pa onda sa bojom poslije. Ako ova druga metoda, koliko % hidrogen da uzmem? I da, gdje to sve kupiti?

Hvala.
Pa Syoss jest blajh. Kupi kutiju, unutra je sve kaj trebaš, pomiješaš, držiš se vremenskih uputa, nakon njega staviš preljev boje koju si želiš et voila.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:52   #1989
Ja bih ti ipak preporučila da ideš u plavo postepeno sa pramenovima. Zdravije je, a i u konačnici puno ljepše izgleda.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 11:53   #1990
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
koliko često piturate kosu? ja imam puno sidih, pa se moram često bojat, a ne znam koliko je to pametno tj. zdravo s obzirom na raznorazne kemikalije?
Svakih 4-8 tjedana izrast.
I ja se pitam to za kemikalije, medjutim jbg.
Imam taj sijedi pramen naprijed i nemrem ga gledat
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 12:12   #1991
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
koliko često piturate kosu? ja imam puno sidih, pa se moram često bojat, a ne znam koliko je to pametno tj. zdravo s obzirom na raznorazne kemikalije?
Imaš danas farbi i bez štetnih i opasnih kemikalija.

Jedan od brendova ti je CHI.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 00:06   #1992
Bok cure!

Imam par pitanja vezana za farbanje kose. Ne farbam se inače, moja prirodna boja kose je srednje smeđa sa zlatnim odsjajem. Počela bi se farbati jer imam dosta sijede kose

Dvoumim se između plave i crvene kose. Inače mi je kosa divlja, kovrčava i suha. Bojim se da bi od plave kose bila još suša i neposlušnija. A za crvenu sam čitala da ju je teško održavati. Dajte neki savjet, nešto. Inače mojoj grivi slabo pomažu i maske. Trenutno imam kratku kosu. Help pls piplz. Izgubljena sam u vremenu i prostoru svoje kosurine
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 23:22   #1993
a da ofarbas u prirodnu? smeda je najzahvalnija za odrzavanje i najmanje ostecuje kosu jer farbas samo izrast i povremeno osvjezis duzinu, s crvenom zaboravi to - svaki put cijelu kosu, ostecuje je to dosta. plava nije nista bolja.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 05:58   #1994
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Bok cure!

Imam par pitanja vezana za farbanje kose. Ne farbam se inače, moja prirodna boja kose je srednje smeđa sa zlatnim odsjajem. Počela bi se farbati jer imam dosta sijede kose

Dvoumim se između plave i crvene kose. Inače mi je kosa divlja, kovrčava i suha. Bojim se da bi od plave kose bila još suša i neposlušnija. A za crvenu sam čitala da ju je teško održavati. Dajte neki savjet, nešto. Inače mojoj grivi slabo pomažu i maske. Trenutno imam kratku kosu. Help pls piplz. Izgubljena sam u vremenu i prostoru svoje kosurine
Ako ti je kosa već u startu suha, onda zaboravi na plavu, jer da bi iz smeđe došla do plave morat ćeš ju pošteno isušit. I stalno to radit.

I za crvenu si dobro čitala, jer se ispire i blijedi i ako ne želiš neku žalost na glavi, morat ćeš ju dosta često obnavljat (cijelom dužinom) što opet jako isušuje, a i iscrpljuje, što psihički, što financijski

Fino u svoju smeđu bojicu pa samo izrast popravljati i to je to
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 22:17   #1995
Na plavu zaboravi ako ti je kosa već u startu suha.
Pošto kažeš da ti je prirodna neka srednje smeđa sa zlatnim odsjajem, crvenu bi mogla dobit bez da prvo posvjetljuješ kosu, znači direkt boja na kosu, tj. ovisi kakvu nijansu crvene želiš jer ako želiš neku drečavo crvenu, upečatljivu to nećeš dobit odmah s bojom no neka suptilnije crvena bi ti trebala moć uhvatit s vremenom. Ovako nešto možda https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...2c67cb806d.jpg, https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...a352f13af7.jpg,
.https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...79eed10fd3.jpg

Na ovakvu crvenu zaboravi samo s bojom, to bih rekla da prvo treba posvjetljivat pa onda boju stavljat. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...24a3a02b35.jpg


A što se farbi tiče ima ih dosta danas koje su stvarno dobre i sadrže razna ulja i boja ko boja ti sama po sebi ne bi trebala isušit kosu uopće ako ne misliš posvjetljivat, blajhat ili nešto što ni slučajno nemoj radit na već suhu kosu.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 18:18   #1996
Hvala curke na savjetima
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:38   #1997
Pozdrav!
Zna li netko ima li možda u Mülleru ili gdje drugdje za kupiti Ardell korektori za kosu ili neka druga marka korektora za kosu? Mislim na ovo: https://www.amazon.com/Ardell-Gold-C.../dp/B00RHAAA88
aurora-ophelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 15:36   #1998
Quote:
aurora-ophelia kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zna li netko ima li možda u Mülleru ili gdje drugdje za kupiti Ardell korektori za kosu ili neka druga marka korektora za kosu? Mislim na ovo: https://www.amazon.com/Ardell-Gold-C.../dp/B00RHAAA88
Ardell se do prije godinu i pol mogao kupiti u Danijel cosmeticsu, to znam sigurno. A korektor sivi za kosu, za eleminiranje narančastih tonova, ima od keunea (60 ml) u mülleru za 57 kn, od diskona 120 ml za 50 kn i još nekih u profi radnjama.
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 01:11   #1999
Kupila sam 2 nijanse crvene boje istog proizvođača i planirala sam ih pomiješati, no kasnije sam vidjela da jedna ima 6% hidrogen a druga 9%, mogu li ih pomiješati? Prije sam miješala boje i ispalo mi je super, ali razvijač je uvijek bio istog postotka pa sad ne znam mogu li i razvijače pomiješati
DruantiaGaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:18   #2000
Pozdrav

jel ko probao L'Oreal Colorista balayage ?

Forest Nymph is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.