Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2011., 00:46   #81
a jeste probali
Secret Of Monkey Island SE i
Monkey Island 2 LeChucks Revenge Special Edition
dobri stari Gaybrash u novom ruhu
remeike ovih igata su pun pogodak i sto je još važnije to je point klik
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 17:36   #82
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
a jeste probali
Secret Of Monkey Island SE i
Monkey Island 2 LeChucks Revenge Special Edition
dobri stari Gaybrash u novom ruhu
remeike ovih igata su pun pogodak i sto je još važnije to je point klik
Jesam ja,ali loša grafika
Pivko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 17:54   #83
kako loša, pa imaš i originalnu grafiku, u čemu je problem?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:04   #84
A neki klinjo kojemu je grafika na prvome mjestu
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:09   #85
nije mi grafika najvažnija,ali u remakeu je stvarno traljavo odrađena,kao da igram neku flash igru.Osim toga mimika i pokreti likova nemaju dobru animaciju.Na brzinu urađene prerada legende da se u kratkom roku zgrnu pare.
Pivko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:30   #86
ti si traljavo odrađen
d._m. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.03.2011., 18:39   #87
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ti si traljavo odrađen
nije te mama baš najbolje vaspitala,za ne?
Pivko is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.03.2011., 20:49   #88
Quote:
Pivko kaže: Pogledaj post
nije mi grafika najvažnija,ali u remakeu je stvarno traljavo odrađena,kao da igram neku flash igru.Osim toga mimika i pokreti likova nemaju dobru animaciju.Na brzinu urađene prerada legende da se u kratkom roku zgrnu pare.
Čekaj, koja je razlika između remakea prvog i drugog dijela po tebi? Igrao sam prvi pa me baš zanima gdje su mogli toliko fulati s drugim
EDIT: sad vidim da je baniran

Btw, planiram počet Gray Matter, čuo sam o toj igri svakakve reakcije od jako dobra do prosječna
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 01:09   #89
pa kako loše evo pgledaj

http://www.videogamesblogger.com/201...ps3-iphone.htm
sve je isto ko i u orginalnoj verziji pokreti nisu drukčiji
ima sve što bi jedna dobra avantura trebala imati
priču igrivost i grafiku
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:04   #90
Vidim da nitko nije spomenuo noviju poin n click avanturu napravljenu u fleshu Machinarium. Svi je hvale na sva usta, napravljeana od neke indie poljske firme (nisam sigurna). Igra je prekrasna i vrlo jednostavno napravljena. Bez verbalnih dijaloga, fora priča i likova. Svim zaljubljenicima u avanture ovo je pod MUST!!
__________________
one good thing about music, when it hits you feel no pain
~*[red]°~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 12:59   #91
Quote:
~*[red]°~ kaže: Pogledaj post
Vidim da nitko nije spomenuo noviju poin n click avanturu napravljenu u fleshu Machinarium. Svi je hvale na sva usta, napravljeana od neke indie poljske firme (nisam sigurna). Igra je prekrasna i vrlo jednostavno napravljena. Bez verbalnih dijaloga, fora priča i likova. Svim zaljubljenicima u avanture ovo je pod MUST!!
češka...
Mislim da je to avantura godine 2010, ili indie igra godine...
Fora je, iako je nisam baš ja igrao, nego sestra, a ja virio preko ramena i večinu igre vidio (i naravno riješio joj neke zagonetke )

To je baš casual igra- posebno za one koje umaraju dijalozi u avanturama, simpatični likovi, fora oni ulični svirači, onaj ključ kad baci ples
http://www.youtube.com/watch?v=xo8bB...eature=related
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 17:31   #92
Došo je Black mirror 3-posljednji nastavak jedne od meni najboljih avanturističkih triologija zadnjih godina.Izravno se nastavlja na drugi dio,pa je zato i poželjno ih odigrati odredom,i ponovo vodimo lik Darrena Michaelsa koji otkriva ukleto nasljeđe uvrnute obitelji Gordon.Igra ima dobru priču:mješavinu horrora i klasičnog krimića s elementima okultnog i super atmosferu i zapanjujuća otkrića.A i zagonetke su prilično solidne ali ne presmotane.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 18:38   #93
Black Mirror 3 još nisam dohvatio, ali budem i to uskoro, čuo sam da je i ovaj nastavak jako dobar

Danas sam počeo igrati The Next BIG Thing, novu avanturu tvoraca odličnog serijala Runaway. Prošao sam 2 od 6 poglavlja i po tome bi rekao da je igra dugačka cca 8h ako se nastavi ovakvim tempom, ali o tome kad završim

Što se tiče same igre, meni je jako dobra, grafički prepoznatljiv rukom crtani stil s time da je ovdje još stepenicu na višem nivou. Dijalozi zanimljivi, ne pretjerano dugi i zamorni s dobrom dozom humora, kao i cijela igra zbog uvrnutih likova. Zagonetke za sada primjerene težine, zanimljivo osmišljene.

Eto, toliko od ovog kratkog igranja 2-3h, definitivno preporuka za fanove žanra, ali i za one koji ne igraju prečesto avantura mogu pružiti priliku ovom naslovu.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 21:14   #94
Imam tu igru,ali još malo čiu črkati s njom.Meni se isto sviđao Runaway serijal.
Inače treći Black mirror je stvarno dobar za sada.Inače cijela triologija je super,počeo sam je igrati i baš tjera da se igra dalje i otkriva što se događa
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 09:36   #95
. . ,

Uff nisam igrao avanture od vremena sanitariuma,grim fandaga. . .good old times
Deck_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 17:39   #96
Eh,to je bilo zlatno doba.Nostalgija.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 18:02   #97
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Danas sam počeo igrati The Next BIG Thing, novu avanturu tvoraca odličnog serijala Runaway.....
Evo da dopunim sam sebe.... prošao sam igru, vrlo kratka, ali sadržajna svi koji vole avanture neka pruže priliku ovo se treba odigrati... za dovršit vam treba cca 6h...

Pošto sam gore već dosta toga napisao onda neću ovdje duljiti. I da stavim neku ocjenu, od 1 do 10, jedna solidna osmica
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 06:20   #98
ja bih preporučio Gemini Rue - ovogodišnju indie avanturu napravljenu u starom štihu.
dobra sf pričica i (meni) lijep vizualni stil (pikselasti noir), malo traljav sustav inventara na kraju daju jednu finu, finu malu avanturu

http://youtu.be/foZp9ToBewA

Kaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 02:37   #99
Hotel Dusk room 215 jako dobra avantura
igram nds verziju zna li netko jel postoji pc verzija te igre?
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 09:00   #100
Izvuko sam malo stariju temu,ali me zanima dali igra tko kavu avanturu?Dali se to još igra uopće?
Ja dovršavam treći Art of murder i Lost horizon.
A još ovaj ili sljedeći mjesec očekujem izlazak The testament of Sherlock Holmes,valda će doći,barem je tako najavljena.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.