Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 18:18   #141
Prije nego stigne najnoviji nastavak u seriju, napokon sam se posvetio posljednjem izašlom (šestom po redu čini mi se) Testament of Sherlock Holmes.

Svidjela mi se, iako nije mi nikako u top10 svih vremena. Zanimljiv je koncept da igrač može birati između tri načina kontrole lika, ne sjećam se da sam to u nekoj drugoj avanturi vidio (sigurno ima negdje pa me ispravite ). Osobno sam većinu vremena proveo u prvom licu jer mi se činilo najbrže za kontroliranje. Igra je više niz zagonetnki nego beskonačno pričanje, što također predstavlja jednu zanimljivu kombinaciju. Priča me se nije posebno dojmila, bila je ok i sa par zanimljivih scena/obrata ali ništa više od toga. Čak su mi se na nekim dijelovima raspleti činili pomalo naivni. Grafički sasvim korektno pogotovo za žanr. Ukratko, preporuka svima koji vole zagonetne i avanture
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 00:33   #142
Prešao Overclocked - A history of violence. Osrednje. Gameplay je mogao biti bolji, kao što su mogli imati i više lokacija, ali je priča iznadprosječna, kao i koncept.

Nego Syberia 3 dev. diary
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 16:34   #143
Syberia 3 mi izgleda odlično. Prije dvije godine sam odigrao po valjda treći put oba nastavka i zbilja su odlični. Imaju tako nevjerojatnu atmosferu i fenomenalni soundtrack. A priča je tako normalna, ljudska i zanimljiva. Baš nevjerojatana spoj. Uz Broken Sword serija najdraže avanture a zbilja sam ih čudo odigrao
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 17:34   #144
Ja brijem da ću od avantura sljedeće sherlock holmes the awakend. Radi cthulhu kulta, a vidim da ima jako dobre ocjene. Ako mi se svidi kasnije bi mogao i novije nastavke
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:40   #145
Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Gameplay Video Released

Bome čini se da se ovaj sherlock holmes prometnio u jedini avanturistički serijal današnjice koji donekle nalikuje AAA kategoriju
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 07:32   #146
The Black Mirror serijal je isto solidna avantura. A nedavno sam prošao i Scratches. Jako creepy.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 08:26   #147
Day of the tentacle.
Na snizenju.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 17:10   #148
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Day of the tentacle.
Na snizenju.
Na GOGu za 9.99$. Ne mogu reci koliko je ovo dobra avantura, pogotovo remasterirana. Bok uz bok, s Monkey Island 1/2 remasterirani.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 22:20   #149
Na steamu je ista cjena.
Sto je najgore bas sam se nabrijao i rekao ko ga jebe dam 15 eura, upalim steam i gle popust.

I da, master je odlican. Iako je u MK ulozeno vise truda ovaj je odlican i slicniji je orginalu za razliku od MK

Grim fandango mi nije bio nesto.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 14:27   #150
Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Review – In Order to Truly See, One Requires Vision and Insight

gamespot, eurogamer

Metacritic user score 9.4 (PS4) i 9.1 (PC)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 14:38   #151
Koliko vidim po reviewovima, igra je jako slična prethodnom naslovu, "Sherlock Holmes: Crimes & Punishments", što nije loše, jer se radilo o jako dobroj avanturi. Ova će se isto odigrati.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 14:57   #152
Glupo mi je što su promjenili likove (izgled i dob)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 10:27   #153
To valjda da igra bude sličnija filmu u kojem glumi R. Downey Jr. Nadam se da to ne znači više akcijskih scena...
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 11:57   #154
Pa i ne sliči mu baš, a i ti filmovi su trash tako da ne vjerujem da su uzor. U dosadašnjim nastavcima su dosta vukli na likove iz britanske serije slika
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 02:41   #155
Syberia 3 gameplay
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 20:08   #156
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Puno priče, a malo smo toga vidjeli. Ali evo izbacili i Developer Diary 2 i što više toga vidim to mi bolje izgleda :klap::klap:
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:39   #157
Završio Tex Murphy:Pandora Directive.Vrlo solidna avantura,ponekad brutalno frustrirajuća(labirint na kraju).
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 08:12   #158
Ja sam bas odigrao Day of the tentacle remastered.
Basnjenbio gust vratiti se u mladost. I ovaj put bonus sa glasovima koje nikad zapravo nisam cuo zbog ripanja.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 23:38   #159
EA časti, skinite legendarnu avanturu Syberia 2 potpuno besplatno
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:51   #160
Unhappy


Preteko si me
Taman hthela napist da je sibera 2
On the house na Originu
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.