Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 00:12   #41
Doma TV ima daleko kvalitetniji promo video, ovo su najobičniji isječci iz filmova/serija, smiksani sa glazbom i to je to.. vrlo jednostavno i jeftino. Ne želim reći da to loše izgleda (dapače dobro su napravili) no samo nema mjesta za ovaj WOW efekt koji mnogi ostavljaju kao komentar. To je sklepano u nekoliko sati.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 00:32   #42
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Doma TV ima daleko kvalitetniji promo video, ovo su najobičniji isječci iz filmova/serija, smiksani sa glazbom i to je to.. vrlo jednostavno i jeftino. Ne želim reći da to loše izgleda (dapače dobro su napravili) no samo nema mjesta za ovaj WOW efekt koji mnogi ostavljaju kao komentar. To je sklepano u nekoliko sati.
a s druge strane, nova se jaaaako namučila da zamijene tekst na ovom videu... http://www.youtube.com/watch?v=oqeick0YX-k

kladim se da niti to nisu napravili, nego da su samo slovacima rekli da im umjesto "doma te čaka laska" izrendaju video sa "ljubav te čeka doma" i pošalju... xD
userNejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 00:39   #43
jeli istina da ce se i doma tv i rtl2 emitirati oko 16 sati dnevno.
a šta je sa ostalih 8 sati, hoce li od ponoci do 8 ujutro biti onaj super snijeg na tv-u
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 00:55   #44
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
a s druge strane, nova se jaaaako namučila da zamijene tekst na ovom videu... http://www.youtube.com/watch?v=oqeick0YX-k

kladim se da niti to nisu napravili, nego da su samo slovacima rekli da im umjesto "doma te čaka laska" izrendaju video sa "ljubav te čeka doma" i pošalju... xD
inače taj tekst je teško izmjeniti jer treba dosta rada jer to nije običan tekst kao titl da se jednostavno naljepi na sliku ipak treba malo više editirati... i da domin promo je sniman posebno za tu priliku...i stvarno je dobar... što se tiče rtl-a ni oni se nisu posebno nešto preznojili uzeli su promose sa rtl 2 njemačka (što je i logično) malo ih izmiksali doradili logo i to je to... jedino što je pisma brža i rokerska pa je zato taj wow efekt...
da se razumimo oba proma su dobra samo što mi se čini da će rtl 2 biti zabavniji tj. sa više serija i sa humorističnim koji na domoj uopće (barem zasad) neće biti ... bolji filmovi itd. tako da mi se zasad čini kako će RTL 2 biti bolji dok mi logo i nije neki... bolji bi bio sa rimskim brojem ili onakav kakav je bio na natječaju...

i da to sa elipsom odnosno to što logo izgleda malo jajasto je zato jer je promo rađen u 16:9 formatu... ali neka objasnu one rubove zašto su onako loši?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:10   #45
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
inače taj tekst je teško izmjeniti jer treba dosta rada jer to nije običan tekst kao titl da se jednostavno naljepi na sliku ipak treba malo više editirati... i da domin promo je sniman posebno za tu priliku...i stvarno je dobar...
Ma znam ja to... Ali cijelu postprodukciju je odradila slovačka Doma... Znači, snimili su scene i računalno su dodali slova, lijepo 3D pozicionirali, odradili tracking, prilagodili scenskim uvjetima (osvjetljenje, sjene, i to) i imaju projekt... Na Novoj TV su taj isti projekt trebali otvoriti u aplikaciji (ili aplikacijama) u kojoj je rađena postprodukcija i na text layerima (ili nodeovima) samo zamijeniti tekst... A ostalo je već prilagođeno... Samo pritisnu render i to je to... :P

Tako ja nekako to zamišljam jer ne vjerujem da su maskirali i "photoshopirali" (nije dobar izraz, jer nije u Photoshopu rađeno) originalni promo...


Quote:
vox kaže: Pogledaj post
tako da mi se zasad čini kako će RTL 2 biti bolji dok mi logo i nije neki... bolji bi bio sa rimskim brojem ili onakav kakav je bio na natječaju...
Da, meni je isto bolji sa rimskom dvojkom, iako bi ga možda ljudi miješali sa znakom Pause... Natječajni logo bi bio super u jingleovima i grafikama, no ne znam što bi od njega izveli za on-screen logo xD

Quote:
vox kaže: Pogledaj post
i da to sa elipsom odnosno to što logo izgleda malo jajasto je zato jer je promo rađen u 16:9 formatu... ali neka objasnu one rubove zašto su onako loši?
E, tu nema oprosta... a ne znaju ljudi što je anti-aliasing... Bolje bi prošli da su uzeli njemački promo i editirali tekst (tj. ono što je Nova napravila) :P
userNejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 02:39   #46
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Ma znam ja to... Ali cijelu postprodukciju je odradila slovačka Doma... Znači, snimili su scene i računalno su dodali slova, lijepo 3D pozicionirali, odradili tracking, prilagodili scenskim uvjetima (osvjetljenje, sjene, i to) i imaju projekt... Na Novoj TV su taj isti projekt trebali otvoriti u aplikaciji (ili aplikacijama) u kojoj je rađena postprodukcija i na text layerima (ili nodeovima) samo zamijeniti tekst... A ostalo je već prilagođeno... Samo pritisnu render i to je to... :P

Tako ja nekako to zamišljam jer ne vjerujem da su maskirali i "photoshopirali" (nije dobar izraz, jer nije u Photoshopu rađeno) originalni promo...



Da, meni je isto bolji sa rimskom dvojkom, iako bi ga možda ljudi miješali sa znakom Pause... Natječajni logo bi bio super u jingleovima i grafikama, no ne znam što bi od njega izveli za on-screen logo xD


E, tu nema oprosta... a ne znaju ljudi što je anti-aliasing... Bolje bi prošli da su uzeli njemački promo i editirali tekst (tj. ono što je Nova napravila) :P
slažem se sa svime napisan...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 11:00   #47
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
jeli istina da ce se i doma tv i rtl2 emitirati oko 16 sati dnevno.
a šta je sa ostalih 8 sati, hoce li od ponoci do 8 ujutro biti onaj super snijeg na tv-u
Da u početku će biti oko 16 sati programa!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 16:45   #48
Trebali su ostaviti logo s natječaja. Ovaj novi svaka budala može napraviti za 5 minuta u Power pointu.
Salle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:29   #49
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Nova je krenula prije sa najavon i sa ninon badrić sad su oni morali uzeti kinoklub kao odgvor novoj haha
naravno,sve TV kuće na ovoj planeti su loše i jadne i ništa ne znaju i sve im sve svodi na to da kopiraju novu tv.kad su u pitanju novi kanali,kao što je rtl UNIŠTIO novin prime-time u 20 h sa Šeherezadom tako će i "duja" uništit Domu
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:38   #50
Quote:
Salle kaže: Pogledaj post
Trebali su ostaviti logo s natječaja. Ovaj novi svaka budala može napraviti za 5 minuta u Power pointu.
Valjda misle da bi taj bio malo predrečav.



Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:16   #51
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
naravno,sve TV kuće na ovoj planeti su loše i jadne i ništa ne znaju i sve im sve svodi na to da kopiraju novu tv.kad su u pitanju novi kanali,kao što je rtl UNIŠTIO novin prime-time u 20 h sa Šeherezadom tako će i "duja" uništit Domu
Haha nemoj me nasmijavati molim te to što je Šeherezada najgledanija u Hrvatskoj ne znaći da je RTL gledaniji, naprotiv Novatv je i dalje najgledanija u prime time te i u cijelom danu...pa vi i dalje patite
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:30   #52
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Haha nemoj me nasmijavati molim te to što je Šeherezada najgledanija u Hrvatskoj ne znaći da je RTL gledaniji, naprotiv Novatv je i dalje najgledanija u prime time te i u cijelom danu...pa vi i dalje patite
Oba su škart televizije, ali dovoljno za prosječnog gledatelja nažalost...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:33   #53
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Haha nemoj me nasmijavati molim te to što je Šeherezada najgledanija u Hrvatskoj ne znaći da je RTL gledaniji, naprotiv Novatv je i dalje najgledanija u prime time te i u cijelom danu...pa vi i dalje patite
naravno,nisam ja jadnik bez života kao ti i andy pa da patim radi gledanosti!hebe se meni,ali rtl je bolji od nove milijun puta,a vidjet ćete samo kako će duja pomesti doma
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:46   #54
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
naravno,nisam ja jadnik bez života kao ti i andy pa da patim radi gledanosti!hebe se meni,ali rtl je bolji od nove milijun puta,a vidjet ćete samo kako će duja pomesti doma

RTL2 i Domatv su potpuno dva svita. RTL će se bazirani na zabavu za mlade a nova će se više bazirati na zabavu za žene. Tako da će gledanost ta dva kanala biti gotovo pa identična.
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:59   #55
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
RTL2 i Domatv su potpuno dva svita. RTL će se bazirani na zabavu za mlade a nova će se više bazirati na zabavu za žene. Tako da će gledanost ta dva kanala biti gotovo pa identična.
vidjet ćemo kad dođu prvi rezultati gledanosti,kad nova bude gutala prašinu...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:41   #56
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Doma TV ima daleko kvalitetniji promo video, ovo su najobičniji isječci iz filmova/serija, smiksani sa glazbom i to je to.. vrlo jednostavno i jeftino. Ne želim reći da to loše izgleda (dapače dobro su napravili) no samo nema mjesta za ovaj WOW efekt koji mnogi ostavljaju kao komentar. To je sklepano u nekoliko sati.

Da ali DOMA TV promo nije snimio hrvat nego slovak,naši su samo redizajnirali evo ti i link,rtl-ovci su se barem potrudili biti originalniji

LINK http://www.youtube.com/watch?v=7vcWG...eature=related

NE MOGU NAĆI CIJELO IZDANJE ...
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:41   #57
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Valjda misle da bi taj bio malo predrečav.



da ali ovaj logo sa natječaja bi trebalo malo doraditi tj. on air logo bi stavio takav samo bez boja tj. ove plavo/žuto/roze krugove oko broja 2 bi stavio u bijelu boju isto kao i broj 2 i napravio ga prozirnim...
+ ovaj logo mi je jednako loš kao i one (nepotrebne) prve dobne oznake...

nadam se da će imati malo bolji on air logo...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:43   #58
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
a s druge strane, nova se jaaaako namučila da zamijene tekst na ovom videu... http://www.youtube.com/watch?v=oqeick0YX-k

kladim se da niti to nisu napravili, nego da su samo slovacima rekli da im umjesto "doma te čaka laska" izrendaju video sa "ljubav te čeka doma" i pošalju... xD
POTPISUJEM !!!

soundvision TO JE LINK O KOJEM SAM GOVORIO !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:51   #59
Samo što nešto ne viđam tu reklamu na RTL Televiziji...Viđate li je vi ???

Cjenjeni čelnici RTL-a ako ovo čitate uslišite naše želje i stavite broj dva rimskim slovima.OK !!! Znam da je i njemački RTL u početku imao broj dva arapskim slovima,no mi smo da odmah bude rimskim...RTL II Its fun !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:14   #60
Potpis na dio ovoga (Rimske su brojke, ne slova.) i dodatak: Pustite Gagu!
Uzmite ident od njemačkog, gagu, logo i font. Naravno stavite samo zabava. xD
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.