Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 18:41   #261
Sygic je sasvm ok navigacija.
Inače, koristim Navigon pa ako kod te navigacije postoji neki probni period, uzmi nju. Meni je uvijek dobro služila (izvan HR)
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 22:54   #262
Mireo isto ima tjedan dana probnog perioda.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 11:53   #263
Kad sygicu istekne 7 dana probe vratite datum na mobitelu godinu unazad zatim ponovo startati program i dobit cete slijedecih 365 dana korištenja.Kad vam navígacija ne treba vratite datum nazad

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
modroplavooki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 14:47   #264
Pozdrav, potrebna mi je navigacija za iphone, područje Zagreba i okolice, glasovno vođenje na hrvatskom mi je bitno, možete li mi preporučiti neku dobru navigaciju a da nije skupa kao navigon ?! Puno hvala !
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 15:48   #265
Ova ti ne 8.99$. Nije loša.
https://itunes.apple.com/hr/app/mire...418702483?mt=8
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 20:54   #266
iOS aplikacija za karte

Nedavno upogonio 2 nova uredjaja iPad i iPhone i ni na jednom mi ne radi aplikacija za karte (ona koja se dobije na uredjaju) na način kako je radila na iPhone 4! Kako? Kad sam prije unosio adresu: nemetova, Kranjčevićeva i sl našao bi adresu bez problema ALI SADA na upis nemetova daje neku Njemačku lokaciju...Kranjčevićevu ne prepoznaje bez punog unosa imena, kao ni druge ulice..tipa Silvije Strahimira ..
Može li se tome doskočiti, moram li negdje u postavkama raditi neke korekcije..hvala
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 23:38   #267
Stvarno ne znam rješenje jer nikad nisam koristila appleove mape. Imaš Google maps koja nalazi Nemetovu bez greške i sasvim novu Nokijinu Here navigaciju koja ima i offline rad i isto nalazi te ulice po skraćenom imenu
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 10:15   #268
Prije si vjerojatno imao Google maps pa je radilo. Appleove mape ne rade kod nas dobro. Ne prepoznaju adrese. Skini Google mape ili sad imaš Here.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 20:24   #269
Trebao bih sljedece sedmice skoknuti do Beca. Dvoumim se izmedju Google Maps i Here od Nokie. Ove ostale "besplatne" mi se cine kao navlakuse za kupovinu full verzije tako da sam sveo izbor izmedju ove dvije.

Bitno mi je da u autu moze da posluzi kao navigacija i kasnije tokom setnje da nadjem neke lokacije koje imam u planu da posjetim.

Naravno, bitno je da aplikacija dobro radi u offline mode-u.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 22:29   #270
Definitivno Here.
Google Maps ima to offline skidanje karata, ali pretraživanje baš svega ne radi kad nemaš internet.
Jedino ako već znaš što hoćeš posjetiti pa si označiš prije na karti.
No, za bilo što drugo je Here jedini izbor (a da je besplatno i kvalitetno).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 22:52   #271
Hvala puno. Upravo sam stavio Here maps na skidanje
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 12:20   #272
Pozdrav,
imam pitanje vezano za navigaciju.
Kako sam imao klasicnu garmin navigaciju nisam nikada bas koristio google maps.
Nedavno probao i ne vidim razliku izmedu mapsa i klasicnog garmina. Gledam sad po appstoreu i vidim da se nude i garminove aplikacije ali za ozbiljne novce.
Moje pitanje je u cemu je razlika izmedju besplatne navigacije google maps i garminove koje se placa nekoliko desetaka dolara?


Tapatalk
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 16:26   #273
Google Maps nema neke specifične opcije navigacije (ništa bitno), ali veća razlika je da zahtijeva internet.
Nezgodno je skidati dio po dio karte koji ti treba.

Ali zato npr. Nokia Here Maps ima sve kao Garmin- besplatno.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 17:53   #274
super je here, ali za razliku od google mapsa ima gresaka oko krivo naznacenih naziva ulica.

zadnjih mjesec dana po zgu sam naisao na 6-7 ulica koje su krivo oznacene, a na goggle mapsima su ok.
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 21:13   #275
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Google Maps nema neke specifične opcije navigacije (ništa bitno), ali veća razlika je da zahtijeva internet.
Nezgodno je skidati dio po dio karte koji ti treba.

Ali zato npr. Nokia Here Maps ima sve kao Garmin- besplatno.


Znaci nista bitno.
Nije mi nikakav problem skinuti karte preko wifija u par minuta pa ih imam offline.


Tapatalk
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 12:26   #276
Kupio novi iphone6s , pa me zanima koju navigaciju za europu skinut a da je stabilna , pouzdana . Navikao sam na Garmin Navi u autu . Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 21:45   #277
Koji se to dijelovi Hrvatske mogu vidjeti preko AppleMaps, ja ne pronalazim ništa osim obične karte

Quote:
Apple Maps vehicles begin collecting street-level data in Canada

Apple Maps vehicles are becoming a familiar sight across the world. Since 2015 when Apple began its home-grown efforts to improve Apple Maps, data collection vehicles have been seen across parts of the United States, United Kingdom, Ireland, Italy, France, Spain, Sweden, Slovenia, Portugal, Croatia, Japan, Andorra, and Puerto Rico.
ulomak sa theapplepost.com
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 22:09   #278
Quote:
We’ll be capturing road details, signage and landmarks — all to make the most accurate and useful Maps experience possible.
Možda za početak samo znakovi, trake i te stvari za navigaciju pa kasnije stave nešto tipa street view.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 15:56   #279
U ponedjeljak je Apple predstavio novi Apple Maps koji dolazi na iOS13 i pokazao i Street View opciju na novim kartama (on to zove “Look Around”). Jel skinuo tko novi iOS13 i ima li šta od HR lokacija dostupno za Look Around? Meni se baš ne zeza sa betama...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2022., 11:54   #280
Koristim Maps na IOS-u i uopće mi ne prikazuje brzinu kojom vozim ni kamere….. ima tko kakvo riješenje
PopiVopi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.