Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 12:59   #41
Treba mi kvalitetan hosting za jedan wordpress site + .com domena... isto tako moguće da bi mi za par mjeseci mogla trebati još jedna domena...
Ne igra mi ulogu radi li se o našoj firmi ili nekoj stranoj. Htio bi samo ubosti neki best buy za hosting plan koji je dovoljan za moje potrebe...

A potrebe nisu nešto veliko (uglavnom sajt je vezan uz hobi i eventualno bi ga kasnije koristio za affiliate marketing nekih proizvoda), ne radi se o nekom ogromnom portalu i sl., neće tu bit ne znam koliko stotina tisuća posjetitelja dnevno

Gledam ovaj xhosting.hr koji je tu spomenut i cijene mi se čine super, kao i ono što daju za te cijene, ima još netko iskustva s njima što se tiče podrške, brzine?

Ne bih se htio zaletiti, jer bih uzimao odmah hosting za pola godine ili godinu (jeftinije dođe nego plaćat mjesečno)...

I da, koristi možda netko bluehost??

Zadnje uređivanje ForumasRi : 16.10.2014. at 13:14.
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 17:33   #42
Ako još nekome treba info, na kraju sam zbog par preporuka poznanika koji su već duže u online biznisu uzeo hosting i domenu kod Studio4web.com, za 180 kn godišnje Pluto SSD hosting paket + .com domena (prve godine besplatna) + who is id zaštita. Također navodno imaju jako dobru i brzu podršku.
Živi bili pa vidjeli
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:12   #43
b

Jel moguce uzet samo domenu to jest registrirat pa kasnije hosting kad smislim i napravim.


Znaci ja bih uzeo na 5 godina samo domenu a hosting dodao kasnije
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:03   #44
e

Pitanje je gore dali se moze uzet samo domena bez hostinga za pocetak dok nevidim sve
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:23   #45
Jao, tek sad ovo vidim Vjerojatno si već odavno dobio info ali eto... Naravno da je moguće, registracija domena i hosting su dvije sasvim različite usluge.
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:35   #46
Quote:
ForumasRi kaže: Pogledaj post
Ako još nekome treba info, na kraju sam zbog par preporuka poznanika koji su već duže u online biznisu uzeo hosting i domenu kod Studio4web.com, za 180 kn godišnje Pluto SSD hosting paket + .com domena (prve godine besplatna) + who is id zaštita. Također navodno imaju jako dobru i brzu podršku.
Živi bili pa vidjeli
Samo da znate, sad imaju blagdanske popuste na shared SSD hosting pakete, od 20% do 50%, tako da se definitivno isplati.
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:22   #47
meni će od nove godine trebati neki pouzdan hosting gdje imam više prostora na raspolaganju (možda 3,4,5 gb za tekuću godinu, kasnije znatno više), no sam bandwidth mi zapravo nije bitan jer se neće nešto značajno skidati.

vidim da godaddy nudi 100gb za 270kn godišnje. jel ima nešto jeftinije, ipak mi zasad ne treba ni blizu toliko? preferiram domaće tržište, al eto još ću vidjet jer ne bih uzimao kod 'neke lijeve' firme
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 11:22   #48
Quote:
darrien fawkes kaže: Pogledaj post
hostgator se čini okej.

svakako nemojte kod domaće tvrtke uzeti hosting. nema logike.
Ma zašto nebi bilo logike? To si iz dupeta isčupao?
BTW. hostgator je jedno od većih smeća, a admini su im u najmanju ruku šupci.
pukimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 16:30   #49
Zna li tko neku dobru firmu, po mogućnosti jeftinu, treba mi 1GB, unlimited bandwith i dobra brzina naravno.

Također postoji rizik od DDoSanja od strane konkurencije pa me zanima kakva je politika oko toga kod hostinga?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 17:19   #50
studio4web.com
Obavio sve u 2 minute.
Zamolio preko live chata da mi aktiviraju domenu. Poslao potvrdu o uplati u banci. Nisam ni izasao van ( hebena vrata sa sigurnosnom zadrskom) a sve obavio.
Na upite odgovaraju odmah...
Ugodno se iznenadio.
Preporucam!
opijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 19:09   #51
Bok ekipa. Preporucam super hosting u nas Serverlab. Webovi se brzo ucitavaju, mreza je brza, podrska odgovara u normalnom roku i zna posao. Ekipa je pro, ne bave se samo s hostingom tako da im je to samo jedna od stvari koje nude. Bio sam radio s njima na par poslova za klijente, ekipa zna posao. Vidim da ima raznih mjesanih iskustava s raznim hostinzima kod nas, od uzasa do super, ali ovi su vam dobri. Javite mi se na pm, ako hocete promo kod za popust. Pozz.
-lama- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:13   #52
Javili mi danas ovi iz Serverlaba da nema vise promo kodova vec su ufurali manji hosting paket za 14kn/mj. 500MB. I da sad nude i 10 dana besplatnog testiranja. Od danas imaju u ponudi i VPS SSD servere, koji tu totalno ludilo
-lama- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 13:02   #53
ima li netko promo kod za hr avalon? molim na pp, hvala
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 21:50   #54
Servelab nudi tri gratis hostinga do kraja godine, paket Osobni web developerima. Uvjet je da imaju tri weba koja su izradili svojim klijentima odnosno da su aktivni i izradjuju web. Javite mi se na PM ako ima takvih
-lama- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 11:15   #55
Web hosting Orion - Federation Servers

Preporučujem Orion/Federation Servers za hosting
Ivan_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 17:46   #56
Ja stranicu imam preko weebly.com. Ima sve besplatno + besplatna domena tako da je za mene dosta... A sad kako kome odgovara, ovo preko weebly mi je jednostavno jer se ne kuzim u te skripte itd nego samo je dovoljno poznavat donekle engleski
zagreb001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 22:57   #57
Quote:
zagreb001 kaže: Pogledaj post
Ja stranicu imam preko weebly.com. Ima sve besplatno + besplatna domena tako da je za mene dosta... A sad kako kome odgovara, ovo preko weebly mi je jednostavno jer se ne kuzim u te skripte itd nego samo je dovoljno poznavat donekle engleski
Meni se vise svida Zyro alat za izradu web stranica jer pomocu grafickog sucelja mozes napraviti web stranicu a sucelje je na hrvatskom

Mislim da jednostavnije ne mozes (kada ne znas ili ne zelis kodirati web stranice) a takoder koliko vidim hostinger koristi Zyro alat kao i neki drugi davatelji web usluga.
HFilip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 00:51   #58
"a također koliko vidim"?
još jedan specijalac
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:53   #59
Quote:
_filo kaže: Pogledaj post
"a također koliko vidim"?
još jedan specijalac
Po cemu mislis da sam specijalac ?

Zasada imam nekoliko domena na www.hostinger.hr za apartmane i sve je sasvim ok dok jedna domena je na placenom hostingu i mogu reci da je osjetno bolje pouzdanije i kvalitetnije.

Weebly.com se nije toliko pokazao kvalitetan kako se cini jer je dosta limitiran po pitanju opcija.
HFilip is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 12:54   #60
Quote:
ForumasRi kaže: Pogledaj post
Ako još nekome treba info, na kraju sam zbog par preporuka poznanika koji su već duže u online biznisu uzeo hosting i domenu kod Studio4web.com, za 180 kn godišnje Pluto SSD hosting paket + .com domena (prve godine besplatna) + who is id zaštita. Također navodno imaju jako dobru i brzu podršku.
Živi bili pa vidjeli
I kakvi su dojmovi sad nakon skoro godinu dana? Zadovoljan? Meni nije jasno ovaj paket Mercury sa 2GB, jel to dovoljno za blog objave??
Sunshine_up is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.