Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2011., 17:14   #41
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Sto imas protiv boldanog?
Inace bi bilo pametno da se moze negdje bidjeti sahovski turniri ili pak analize nekih partija.
Meni je vec pun kufer nogometa i ne bih volio da mi na STV stave nogomet.
Vaterpolo, odbojka, rukomet, kosarka, biljar, snooker..... ima sadrzaja.
Inace taj vas nogomet(i ti vasi popularniji sportovi) ne prelazi 10% gledanosti samo da se zna, tj. jedino HNL ima malo preko 10% tako da vam ne stoji da svi gledaju nogomet i druge popularne sportove, a ne bi npr. pogledali odbojku ili kosarku ili emisiju o sahu, automoto natjecanjima....
Nemam ništa protiv, dapače navijam za raznolik program ali činjenica je da je nogomet najpopularniji i najgledaniji sport. Nek stave svega pomalo i svi sretni i zadovoljni
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:40   #42
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Sto imas protiv boldanog?
Inace bi bilo pametno da se moze negdje bidjeti sahovski turniri ili pak analize nekih partija.
Meni je vec pun kufer nogometa i ne bih volio da mi na STV stave nogomet.
Vaterpolo, odbojka, rukomet, kosarka, biljar, snooker..... ima sadrzaja.
Inace taj vas nogomet(i ti vasi popularniji sportovi) ne prelazi 10% gledanosti samo da se zna, tj. jedino HNL ima malo preko 10% tako da vam ne stoji da svi gledaju nogomet i druge popularne sportove, a ne bi npr. pogledali odbojku ili kosarku ili emisiju o sahu, automoto natjecanjima....
Možda i nogomet ne prelazi preko 10% gledanosti ali ovi drugi sportovi ne prelazi niti 5% a za televiziju koja će se financirati ISKLJUČIVO od prihoda reklama i sponzora ne znam kako će moći se tako održati...
Isto tako rekli su da im je cilj dobiti prava za OI pitam se od kuda im novci već su zacrtali neke visoke ciljeve a par dana prije emitiranja se ne zna ništa niti gdje im je studio za te njihove dnevne sportske vijesti, ne zna se niti jedno lice televizije (osim urednika), ništa se ne zna a rok je vrlo blizu još samo 10 dana... Ne znam ako se sićate koliko je RTL-u tribalo da krene s kakvim takvim programom gdje su imali 4/5 emisija iz studija a sve se to pripremalo mjesecima unaprid isto tako su prije početka emitiranja emitirali najave emisija, serija, filmova... Doma i RTL 2 su isto tako mjesec dana prije krenuli s jakom reklamnom kampanjom...

Iskreno volia bi da HOO odustane i da koncesiju dobije Nova sport onda bi to možda i ličilo na sportski program!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:02   #43
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Iskreno volia bi da HOO odustane i da koncesiju dobije Nova sport onda bi to možda i ličilo na sportski program!
A tko ti ovo boldano garantira?
AKo bi vec HOO TV trebao biti izbacen onda radje RTL kockica gdje mogu reprizirati crtice iz dana u dan za djecu( i odrasle) kojima to bas ne smeta.
To sto oni misle za OI i ostalo cisto sumnjam, jer ipak HRT bi trebao pokupiti prava za EP, SP te OI i ZOI ako netko nas nastupa na njima.
Ali otom potom.
Meni neka bude raznih sportova i ja zadovoljan.
Snimka ili live svejedno.
Kad se nema sto gledati na drugim programima, a ne ide mi se niti van ili na net onda bilo koji sport mi je okay.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:50   #44
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
A tko ti ovo boldano garantira?
AKo bi vec HOO TV trebao biti izbacen onda radje RTL kockica gdje mogu reprizirati crtice iz dana u dan za djecu( i odrasle) kojima to bas ne smeta.
To sto oni misle za OI i ostalo cisto sumnjam, jer ipak HRT bi trebao pokupiti prava za EP, SP te OI i ZOI ako netko nas nastupa na njima.
Ali otom potom.
Meni neka bude raznih sportova i ja zadovoljan.
Snimka ili live svejedno.
Kad se nema sto gledati na drugim programima, a ne ide mi se niti van ili na net onda bilo koji sport mi je okay.
Imaju oni Nova sport već i u drugim zemljama... A i CME ima love i sigurno bi puno uložili u taj program nova tv već ima i prava za LP ne sumnjan ni da bi onda kupili još par atraktivnijih liga... Košarka, Hokej... Nova je PRAVA komercijalna televizija i oni bi stavljali (kupovali) isključivo ono što je gledano...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 22:25   #45
Mislim da se slijdećih 15 godina ne traba tako nečemu nadati. Ipak, bit će još natječaja za MUX-ove...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 10:26   #46
Nazalost nece biti natjecaja za nove muxeve zato sto se nitko već dva puta nije javio na natječaj za izgradnju mreže odašiljaća. Ako nema odašiljaća, nema ni muxeva.
Ja se nadam da će na sportskoj televiziji biti tenis. On je slabo zastupljen, dosta je poplaran, olimpijski je sport.
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:22   #47
Koliko sam ja shvatio, Sportska TV će biti posvećena isključivo hrvatskom sportu. Ispravite me ako sam krivo shvatio. Tako da sumnjam da će tu biti nogometa, košarke i tenisa. Ti sportovi su već zastupljeni na Sport Klubu i Areni

Koncesija predstavlja povijesnu prekretnicu za sveukupnost hrvatskog sporta, svih hrvatskih sportaša, sportskih djelatnika i dužnosnika, volontera u sportu! To je uspjeh i paraolimpijskog sporta, školskih sportskih klubova, djece vrtićke dobi, ali i rekreativaca. Diljem svjetskih sportskih terena hrvatski sportaši nižu zapažene uspjehe, a dobivanje koncesije je kruna tih uspjeha, dobivena na domaćem terenu i u ozbiljnoj konkurenciji“, izjavio je predsjednik HOO-a Zlatko Mateša.

http://www.hoo.hr/2385-v-sportska-te...ga-sporta.aspx

Lijepo vam je Mateša rekao što možete očekivati. Prijenosi Paraolimijade, finale srednoškolskog prvenstva sisačko-moslavačke županije u odbojci (žene), prijenos ultramaratona Zagreb-Čazma. i najveća ekskluziva, prijenos Novogodišnjeg kupa gradova u podvodnom ribolovu, Mali Lošinj 2012.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:27   #48
I opet će se naći oni koji će se nadati da će gledati lige petice na Sportskoj.
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:47   #49
Koliko su puta oni promjenili priću od tada... To je samo prva verzija priće...
Druga je da će svako jutro ići emisija Dobro jutro: Lana Baneli
Treća: nećemo dati niti lipe iz proračuna, imamo ruskog sponzora
četvrta: ići će emisije o judu, tenisu i "ozbiljnoj glazbi"
peta: svakog petka u 18:00 vaterpolo (polukomercijalan sport, nema veze sa vrtičkim natjecanjima)

Ja mislim da bi mogli prenositi tenis ( nisu baš skupa prava za njega). Poslat ću im e mail pa ćemo viditi.

Zadnje uređivanje Wild Horses : 27.03.2011. at 13:20.
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 12:38   #50
Kosarke ,tenisa toga skoro nema nikako na Tv,neka uzmu malo manje atraktivnije sadrzaje turnire 250.A1 ligu kosarke,one utakmice koje ne bude prenosio SK.
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 13:05   #51
I vi opet po istom, ajd malo pričitajte koji post iznad prije nego što krenete pisati kako bih ste voljeli gledati košarku, tenis ili nešto sl.
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:22   #52
Pa Kava 07 ako nisi znala postupak ti ide ovako:
televizija kupi nešto što misli da je komercijalno isplativo
mjeri se gledanost
na temelju gledanosti firme kupuju oglasni prostor
što veća gledanost- to više košta oglasni prostor
što više košta oglasni prostor to više televizija zarađuje
nema filozofije.
Dakle, njima se ne isplati kupovati sadržaje koji su komercijalno NEISPLATIVI, zato što sa takvim sadržajima samo skaću sebi u stomak i rade gubitke.
BTV. Prava za tenis su jako jeftina kakva su prije bila.
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:36   #53
Mogli bi sad sp u hokeju koje se održava u Zgarebu prenositi! Taman bi im to bio prvi veći projekt!
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 17:09   #54
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
I vi opet po istom, ajd malo pričitajte koji post iznad prije nego što krenete pisati kako bih ste voljeli gledati košarku, tenis ili nešto sl.
Šta ćeš, ne možeš im ništa dokazat

Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Pa Kava 07 ako nisi znala postupak ti ide ovako:
televizija kupi nešto što misli da je komercijalno isplativo
mjeri se gledanost
na temelju gledanosti firme kupuju oglasni prostor
što veća gledanost- to više košta oglasni prostor
što više košta oglasni prostor to više televizija zarađuje
nema filozofije.
Dakle, njima se ne isplati kupovati sadržaje koji su komercijalno NEISPLATIVI, zato što sa takvim sadržajima samo skaću sebi u stomak i rade gubitke.
BTV. Prava za tenis su jako jeftina kakva su prije bila.
Očito nisi pročitao vijest s linka kojeg sam gore postao. Sportska TV nije komercijalna televizija. Opet ću citirati uvaženog gospodina Matešu koji objašnjava koja je svrha Sportske TV.

Sportska televizija je jedna od ključnih mjera za napredovanje sporta, kojom se otvara dodatna mogućnost unapređenja i razvoja hrvatskog sporta, a televizija predstavlja kotač zamašnjak razvoja i popularizacije domaćih sportaša. Osnova djelovanja je praćenje i prezentacija hrvatskoga sporta u simbiozi s hrvatskim gospodarstvom.

http://www.hoo.hr/2385-v-sportska-te...ga-sporta.aspx

Znači jedini tenis koji će ćeš moći gledati na Sportskoj TV će biti prijenosi s Istarske rivijere.

Ali svejedno ne daj da te to spriječi da im pošalješ jedan mail
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 17:28   #55
Sportska televizija komercijalna je televizija koja će se u potpunosti financirati iz prihoda od oglašavanja,kako onda nije komercijalna.Kako ce biti vaterpolo jadranska liga,biti ce sigurno i drugih sportova.
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 17:59   #56
Quote:
katana12 kaže: Pogledaj post
Sportska televizija komercijalna je televizija koja će se u potpunosti financirati iz prihoda od oglašavanja,kako onda nije komercijalna.Kako ce biti vaterpolo jadranska liga,biti ce sigurno i drugih sportova.
Pa bit će i drugih sportova, ali kojih?

Kako oni misle izvesti da im televizija bude profitabilna, nemam pojma, pogotovo ako budu radili prijenose uživo u svojoj produkciji.

Svaka čast njihovom marketingu ako uspiju naći sponzore, ali ja od ove televizije nemam apsolutno nikavih očekivanja, ni u programskom ni u profesionalnom smislu.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 18:24   #57
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Šta ćeš, ne možeš im ništa dokazat


Očito nisi pročitao vijest s linka kojeg sam gore postao. Sportska TV nije komercijalna televizija. Opet ću citirati uvaženog gospodina Matešu koji objašnjava koja je svrha Sportske TV.

Sportska televizija je jedna od ključnih mjera za napredovanje sporta, kojom se otvara dodatna mogućnost unapređenja i razvoja hrvatskog sporta, a televizija predstavlja kotač zamašnjak razvoja i popularizacije domaćih sportaša. Osnova djelovanja je praćenje i prezentacija hrvatskoga sporta u simbiozi s hrvatskim gospodarstvom.

http://www.hoo.hr/2385-v-sportska-te...ga-sporta.aspx

Znači jedini tenis koji će ćeš moći gledati na Sportskoj TV će biti prijenosi s Istarske rivijere.

Ali svejedno ne daj da te to spriječi da im pošalješ jedan mail
Sportska televizija je komercijalna televizija.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 18:39   #58
Baks... Pripazi malo sto pises
ti si u postu neizravno napisao ako npr ljubičić i doković igraju zajedno to nije hrvatski sport... Nego čiji je? Irački mozda... Ili kineski...
i mješaš javnu i komercijalnu televiziju. Javna je hrt. Sve ostale su komercijalne pa tako i sportska televizija.
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 18:55   #59
Quote:
IVAN 132 kaže: Pogledaj post
Što bi komercionalna televizija pratila hrvatske sportaše.To nema nigdje.
Gledaj ova televizija je zamišljena tako da promiče sportove koji su manje zastupljeni i da promiče hrv. sport i da ljudi saznaju da u hrv. postoji i drugih sportaša pored nogometaša, rukometaš, košarkaša i da blanka nije jedina naša atletičarka... kužite?

A sad HOO je izjavio da će se televizija financirati ISKLJUČIVO od reklama i sponzorstava i prema tome ona je automatski komercijalna televizija.
E sad hoće li se takva televizija moći financijski održati jer televizija je skup sport a kamoli još SPORTSKA ako ovi sportovi koji one misle prenositi i emitirati budu ne zanimljivi publici tako će i Sportska televizija postati nezanimljiva sponzorima...
A ako se održi to će biti na radost svih sportaša koji još nisu uspili osvojiti medalje pa nisu zanimljivi cijeloj javnosti... govorite vi što hoćete ali naša javnost voli samo pobijednike!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 19:07   #60
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Sportska televizija je komercijalna televizija.
Da se onda drugačije izrazim.

RTL i Nova su komercijalne televizije koje će zbog profita prikazavati sve što im se isplati, od turskih sapunica do ragionalnih reality show programa. Sportsku TV ne doživljavam kao takvu jer njen vlasnik nije nikakav privatni koncern nego HOO i zbog toga će se ta televizija držati nekakvih drugačijih standarda. Po meni postoji razlika između Sport Kluba i Arene s jedne strane i Sportske TV s druge strane, iako su sve tri nominalno komercijalne televizije.

Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Baks... Pripazi malo sto pises
ti si u postu neizravno napisao ako npr ljubičić i doković igraju zajedno to nije hrvatski sport... Nego čiji je? Irački mozda... Ili kineski...
i mješaš javnu i komercijalnu televiziju. Javna je hrt. Sve ostale su komercijalne pa tako i sportska televizija.
Mečeve Đokovića i Ljubičića već možeš gledati na Sport Klubu

A vrlo brzo Sportska TV će početi emitirati program pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu

__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.