Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2015., 14:39   #41
Danas stvarno ima puno ljudi koji se bave web dizajnom i stvaranjem internet stranica. Smatram da je izrada web stranica broj jedan u poslovnom svijetu svakog poslodavca koji želi napredovati u svom poslovanju. Nakon duge potrage za kvalitetnom firmom koja će mi to napraviti, moram priznat da sam jako zadovoljan sa finalnim izgledom web stranice, a to je najbitnije. Pažljivo razmotrite sve ponude na koje naiđete kako bi bili sigurni sa dobivanjem kvalitetne željene stranice.
DanVal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 16:23   #42
Kaj se fakat dopušta ovakvo prozirno oglašavanje?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 22:40   #43
Quote:
DanVal kaže: Pogledaj post
Danas stvarno ima puno ljudi koji se bave web dizajnom i stvaranjem internet stranica. Smatram da je izrada web stranica broj jedan u poslovnom svijetu svakog poslodavca koji želi napredovati u svom poslovanju. Nakon duge potrage za kvalitetnom firmom koja će mi to napraviti, moram priznat da sam jako zadovoljan sa finalnim izgledom web stranice, a to je najbitnije. Pažljivo razmotrite sve ponude na koje naiđete kako bi bili sigurni sa dobivanjem kvalitetne željene stranice.
jeli isao itko gledati reference? zar su ovo stranice za 2015 godinu? tko to placa i koliko ovakva "stranica" kosta? ovo je tuzno....
Maryo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 11:58   #44
Baš je i meni to upalo u oči.
Kad vidim da netko stavi crnu pozadinu i onda crvena slova, doslovno mi se plače od tog dizajna. Uopće te žarke broje mislim da su danas pogodne jedino za game klanove.
Danas se radi s velikom količinom bijele, svijetlije boje, igranje s obrubima i slično.
Lagane stranice gdje se vidi što je potrebno, a ne ovakve nakaze.

Ispričavam se ako sam uvrijedio nekoga, ali da ja nekome napravim ovakve stranice (ima par dobrih istina) bilo bi me sramota tražit da to naplatim...
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 12:06   #45
Meni je ovakav dizajn web stranice puno, puno ljepši...treba paziti s tim bojama pa ne želim da me oči počnu boliti nakon nekog vremena :/
__________________
nedamise
DarKlio_38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 11:29   #46
Quote:
DarKlio_38 kaže: Pogledaj post
Meni je ovakav dizajn web stranice puno, puno ljepši...treba paziti s tim bojama pa ne želim da me oči počnu boliti nakon nekog vremena :/
Inace je dokazano da svijetlije boje kod web stranica su bolje rangiranje i bolje User-friendly..
__________
Izrada web stranica Split
patato666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:36   #47
Quote:
lule121 kaže: Pogledaj post
Svi koji znaju stranice ili tvrtke koji jeftino prave sportske portale ili nešto slično neka daju link

Pozdrav
Želio bih vam preporučiti SAG IPL, koji je najbolji web dizajn i razvoj tvrtka. Posjetite ovdje:
WebSource is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:10   #48
Pozdrav! Imam pitanje..

Može li mi ko reći kako se kreću cijene izrade we stranice za webshop? Dakle sve, od zakupa domene, izrade stranice, izrade loga,..
Zanima me okvirno kolika je prosječna cijena.

Tenkjuu!!
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 09:12   #49
Ovisi o broju artikala, payment sustavu, mora li se vezati za neki ERP i slično... preopćenito ti je pitanje.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 09:21   #50
Kad sam se raspitivao prije par godina bilo je oko 5000kn na "divljaka".
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.