Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2012., 11:23   #21
Da li ima za kupiti u Frizer priboru njihovu masku za kosu (herbelan pack maska) i Dikson Argabeta oil? Jel zna netko gdje to mogu kupiti?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:35   #22
Za cure iz Splita koje traže Dikson, ima u Kalelargi na sucidru i boja za kosu, herbelan pack i neke druge maske i argabeta ulja itd I na Victi (i ja sam se zacudila da tamo ima), boje za kosu i još par stvari...
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 15:16   #23
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Da li ima za kupiti u Frizer priboru njihovu masku za kosu (herbelan pack maska) i Dikson Argabeta oil? Jel zna netko gdje to mogu kupiti?
lolita doo , imaju i web shop sa svim Dikson proizvodima .
ovdje

Mene zanima da li je tko koristio Diksonovu Argabeta masku za kosu ?
Imam herbalan pakung i B84 pakung , ali nisu mi nešto .
Dok recimo macadamia mi je savršena ali preskupa , pa me zanima ta njihova Argabeta linija ...
Anabella08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:03   #24
Quote:
Anabella08 kaže: Pogledaj post
lolita doo , imaju i web shop sa svim Dikson proizvodima .
ovdje

Mene zanima da li je tko koristio Diksonovu Argabeta masku za kosu ?
Imam herbalan pakung i B84 pakung , ali nisu mi nešto .
Dok recimo macadamia mi je savršena ali preskupa , pa me zanima ta njihova Argabeta linija ...
Evo ja sam si uzela ArgaBeta masku za kosu i šampon, trenutno koristim Herbelan pakung koji mi je pri kraju, pa dok par puta isprobam ArgaBeta proizvode napišem dojmove

(btw ni meni Herbelan pakung nije nešto ekstra)
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 14:03   #25
u Frizer priboru još uvijek nemaju Argabeta proizvode, no slučajno sam vidjela u Maksimirskoj u Encianu (maloj trgovinici) pored tram stanice, plakat gdje reklamiraju Argabeta proizvode
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 11:36   #26
Ja sam si preko web shopa narucila Dikson argabeta ulje za kosu od 30 ml i moram reci da mi je odlicno! Fino mirisi, gusto je a ne masti kosu. Sl. put uzimam vece pakiranje koje je jos isplativije. Uz to sam si narucila Dikson sprej za sjaj kose, isto je odlican a miris neodoljiv, stalno si snjofkam kosu!
Pippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:53   #27
Quote:
Vernona kaže: Pogledaj post
Za cure iz Splita koje traže Dikson, ima u Kalelargi na sucidru i boja za kosu, herbelan pack i neke druge maske i argabeta ulja itd I na Victi (i ja sam se zacudila da tamo ima), boje za kosu i još par stvari...
Di je to točno na Sućidru?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 17:44   #28
Mislin da je adresa Novakova 21 ili 12... Uhhh nisam bas nesto dobra u objasnjavanju... Uglavnom, znas di je kafic Albatros? Od Albatrosa samo nastavis gore ravno, mislim da je to ulica Brune Busica ides ravno jos cca jednu busnu stanicu i onda lijevo ces vidit jednu manju ulicu kao uzbrdica, mislim da je tommy tu odma...to je novakova, i vidit ces odma nakon par koraka reklamu za Kalelargu.... a jesam ti objasnila... Inace bolje ti ne ic tamo...ja otkad sam otisla ...kostalo me ... imaju super proizvoda...
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 12:51   #29
Mislilm da znam otprilike
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:02   #30
Evo da napišem ...
Kupila sam Argabeta masku prije nekih 3 tjedna , maska je savršena .
Lijepo miriši , kosu bez problema je poslije možete rasčešljati ,ne otežava kosu , ne masti , hidratizira , njeguje .
Kosa je poslije glatka, meka i sjajna .Prvom prilikom uzimam Argabeta ulje .
Anabella08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:52   #31
Koristila Dikson b82 masku i bila preprezadovoljna!

Koristila Dikson farbe- imala kricavo crvenu kosu i boja je bila odlicna, ali jaaako isusivala kosu

Koristila Argabeta oil- u rangu sa Macadamia uljem

Navodno su super nove b83 i b84 maske, ali ih jos nisam zbavila...
kikicockta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 12:22   #32
Quote:
kikicockta kaže: Pogledaj post
Koristila Dikson b82 masku i bila preprezadovoljna!

Koristila Dikson farbe- imala kricavo crvenu kosu i boja je bila odlicna, ali jaaako isusivala kosu

Koristila Argabeta oil- u rangu sa Macadamia uljem

Navodno su super nove b83 i b84 maske, ali ih jos nisam zbavila...

Imam B83 i B84 maske
B83 je maska sa arganovim uljem i nije baš za kemijski tretiranu kosu .
Preslaba je , ne upija se dobro i kosa poslije bude pretvrda , ne da se lijepo raščešljati .
Dok B84 je keratinska maska baš da kemijski tretiranu kosu .
Omekša kosu , zagladi , bez frizza , hidratizira , daje sjaj , ali nije masna i ne otežava kosu . Možete ju koristiti kao deep condition , tj poslije pranja staviti na polu suhu kosu i zagrijavati fenom sa nekom pvc kapom .

Umjesto B83 radije si uzmite Argabeta masku .
Anabella08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:31   #33
Evo da i ja prijavim rezultate ArgaBeta šampona i maske - ukratko, mislim da su to jedne od najboljih stvari koje sam ikad stavila na kosu. Morati ću ugrabiti i ArgaBeta ulje kad potrošim Marrakesh
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 22:56   #34
Isadora kakva je maska po sastavu ima li silikona, proteina? Imam argabeta ulje, meni je potpuno isto kao morocanoil, cak mi i slicno mirise i mozda malo vise sjaji na kosi.
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:44   #35
Zna li netko gdje bi se u Rijeci mogla nabaviti Dikson B82 maska?
__________________
Bostons are my life.
weknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 06:15   #36
Jel netko u zadnje vrijeme kupovao Herbelan na kvatriću? Jel jos uvijek procedura da se masku treba naručiti?
I postoji li jos koje mjesto u Zgu di se može nabaviti?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 19:29   #37
Mislim da sam vidjela u shopping centru Precko na katu ducan sa dikson preparatima za kosu.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 17:04   #38
Dobro si vidjela
Oni su i uvoznici Diksona a i nekih drugih marki
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 10:18   #39
Je li probao netko Diksonove boje bez amonijaka? Valja li to išta? Prekrivaju li sijede?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:04   #40
Quote:
Vernona kaže: Pogledaj post
Mislin da je adresa Novakova 21 ili 12... Uhhh nisam bas nesto dobra u objasnjavanju... Uglavnom, znas di je kafic Albatros? Od Albatrosa samo nastavis gore ravno, mislim da je to ulica Brune Busica ides ravno jos cca jednu busnu stanicu i onda lijevo ces vidit jednu manju ulicu kao uzbrdica, mislim da je tommy tu odma...to je novakova, i vidit ces odma nakon par koraka reklamu za Kalelargu.... a jesam ti objasnila... Inace bolje ti ne ic tamo...ja otkad sam otisla ...kostalo me ... imaju super proizvoda...
super si objasnila nego, jel se sigurno može kod njih kupovat na malo? moja rodica drži frizerski salon i tu uzima boje, ali ne znam može li "obična" individua doč i kupit? naime, kad sam ih nešto zvala radi Framesi boja rekla sam da me rodica poslala i žena je rekla onda dobro, kao inače mi ne bi mogla prodati ?

i zanima me jel itko koristio one dikson premium i color extra boje? nekoć su bile jaako hvaljene , ja bi ih baš isprobala. ima li negdje color chart, užasno im je konfuzan sajt i ne može se ništa zaključiti?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.