Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 12:43   #61
mene zanima koliko to dobro "opere" kosu pošto je bez vode

ako valja, moglo bi biti korisno u nekim situacijama
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:50   #62
imaš u dm-u. ne znam kak se zove. u bijelom spreju ti je i kolko se sjećam ima nešto narančasto po sebi. mislim da je to jedini koji imaju pa nemreš puno fulat. dođe oko 30 kn.
super je, ja sam ga dugo vremena koristila u "kriznim" situacijama. kosa ti fino miriši poslije i stvarno izgleda čisto.
naravno da to ne preporučam ko stalnu higijenu jer sva zmazanoča ostaje, ali u situacijama kad ne stigneš oprat kosu je od velike koristi.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 15:17   #63
gle, taj sprej ne može oprati kosu, ali može učiniti da kosa izgleda oprano. Probala, djeluje! E sad, ne smiš puno nanijeti na kosu jer će ti kasnije izgledat ka da imas perut ili sijede pramenove. Ravnomjerno ga rasporedis (pogotovo tamo di ti je masna kosa) i pricekas 5 minuta, a zatim pobrises rucnikom. Ja to koristim vec godinu i pol-dvije i super mi je, a to najcesce koristim kad neam vremena oprat kosu, super jednostavno i super brzo! Preporučujem svima koji imaju problem s masnom kosom
bila vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 16:10   #64
moju frendicu je to spasilo, posto inace opere ujutro kosu ,a navecer joj je vec masna.
ja ga korisitm tu i tamo al mene iritira taj miris sve vise
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 09:53   #65
koristila sam prije taj sprej, ali mi nije bio nešto dobar, kosa bi mi ostala malo bjelkasta i neka kruta, poprilično naelektrizirana i stvaralo bi mi neke "naslage" na vlasištu, pa sam prešla na bebi puder, i on mi je puno bolji.
Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 11:27   #66
Quote:
Fleur kaže: Pogledaj post
koristila sam prije taj sprej, ali mi nije bio nešto dobar, kosa bi mi ostala malo bjelkasta i neka kruta, poprilično naelektrizirana i stvaralo bi mi neke "naslage" na vlasištu, pa sam prešla na bebi puder, i on mi je puno bolji.
obični bebi puder staviš na tjeme, obrišeš? ajd molim te malo pojasni, i reci da se bolje "ukloni" od ovog spreja jer imam smeđu kosu i kad se našpricam budem kao sijeda, pogotovo što mi je negde po glavi znalo špricnuti samo "točke", e to je bilo zanimljivo za očistiti...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 16:00   #67
pa da, naprašim si tjeme gdje mi je masno s njim, istrljam prstima i raščešljam. samo mi se kosa od tog naelektrizira (ali to riješim lakom ili glisskur sprejem za raščešljavanje). ne ostane mi ništa bijelo, bolje se ukloni od spreja. samo što ja imam svjetlosmeđu kosu pa mi se možda zato jako ni ne pozna bijelo kasnije...
one "točke" su i meni bile problem...
Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 11:26   #68
ok! budem probala! tnx!
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 21:02   #69
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Ja u prvom razredu srednje škole čula kak je dobro stavit običan bijeli puder na kosu - kao onda se ne masti
Stavila to i kosa mi taj dan bila neka siva, ma sijeda

možeš ga staviti, ali jako malo, i kad se stavi u punđu okey izgleda
gamer314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 16:10   #70
jeste opsjednute pranjem kose...ja je svaka tri dana perem, ponekad cetiri...s time da je traci i cetvrti dan ful masna, ali pretrpim, svezem je i stavim kapu...umrla bi da je perem svaka dva dana...
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:38   #71
jel zna tko cijenu klorane spreja za suho pranje?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:48   #72
mislim da dođe oko 70 kn,koliko se secam
a.i.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:50   #73
uh, to je neš najogavnije ikad , brrr.. a može se koristiti i dječiji puder i prahu, ima isti učinak, samo se treba pretjerati. evo moja mama baš jučer to napravila i nije bila bijela
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:13   #74
ma meni samo za šiške treba, nije mi tjeme masno, 2 puta tjedno perem kosu i tjeme je ok, ali šiške kad sam puderom probala nije ništa napravilo... imala sam onaj narančasti sprej iz DM-a ali mi miris baš ne odgovara, zato pitam za ovaj...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 13:19   #75
Ja isto 2 puta perem kosu ali imam šiške i onda mi se kosa od šiški nekako masti, a valjda imam i masnu kožu. Kupila sam klorane i oduševljena, samo nasprejam šiške i možda mrvicu tjeme, i kosa je mirišljava i nije priljepljena. Zadovoljna sam.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 20:36   #76
evo cure,mali update o spreju za suho pranje
uglavnom,kako su povukli iz prodaje SET suho pranje (bar kod nas) , ja sam probala kloraine , ima bijeli -koji je za manje masnu kosu, on i nije nesto al pomogao je. postoji i kloraine sa zelenim cepom od koprive, taj je za masnu kosu i nije los. jedino mu je cjena losa- 73 kn.
sad sam otkrila novu u dm-a , odlican je .a upola jeftiniji nego kloraine. i bolje pokriva, cjena 39 kn
http://www.batistehair.co.uk/
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 00:51   #77
Joj super! Već sam mislila da ću dovijeka morati davati 70 kuna za kloranov sprej! Nakon što su povukli onaj SET-ov nije baš bilo drugog izbora...

Kakav je ovaj novi iz DM-a, jel ima onako intenzivan miris kao SET-ov ili je blaži kao Kloranov? To mi je čak i najbitnija stavka jer je SET smrdio na kilometar
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 13:31   #78
ja nisam mogla sapavati kako bi mi kosa smrdila od SET-a . ovaj je odlican, ima miris kao po nekom rumenilu,ali full lagan. zove se batiste blush
a intezitet upijanja masnoće je negdje izmedju SETA i zelenog KLORAIENA. meni savršen
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 10:01   #79
Ima u Muller-u Swiss o paar-ov, Frottee se zove, plava boca, 200 ml

Koristim ga već par godina u kriznim situacijama , ugodan miris a cijena mu je oko 25 kn.
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 21:09   #80
sampon za suho pranje kose

buduci da osim svojih dredova...imam siske koje su raspetljane i koje redovito bojam u razlicite pramenove i sl....imam problem sa ispiranjem boje buduci da mi je vlasiste masnije a kod siski je to posebno izrazeno...tako da njih perem manje vise svaki dan ujutro.

u Oriflame-u sam kupila onaj spray tj. sampon za suho pranje...u principu nije los..produzi mi pranje kose barem do popodne kad dodjem s posla pa ajd..doma nek bude kako je ...do jutra i sljedeceg pranja. ali ima uzasno jak miris, nije los...al je preintenzivan i ubije mi svaki parfem...
dakle posluzi..al nije bas vrhunski

ima li koja od vas iskustva sa ovakvim samponima? voljela bih kupit neki kvalitetniji..no cesto sam cula da su curama ostajale bijele flekice itd.

cula sam za Klorane da je dobar. jucer sam naletjela na Tony&Guy...oba su cca 65-70 kn pa bi drage volje prvo iskustva nego dam toliko para za sampon.
vidjela sam i u Mulleru neki za 25 kn...neka žnj marka...
imate li mozda koji drugi prijedlog?

hvala unaprijed
za kojih tjedan dana idem na ponovno bojanje siski pa ne bi bilo lose da si kupim nesto da pokusam odrzat boju malo dulje...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zEE-kAY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.