Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2015., 12:54   #21
Quote:
dmartic kaže: Pogledaj post
U slučaju da crowdfunding kampanja ne prođe, svima koji su izvršili uplatu se novac vraća, tako da nema problema.
U slučaju da prođe kampanja - ono što je uplatio to će i dobiti.
Vrlo jednostavno.

Ono što je najvažnije od svega je zapravo da prošla kampanja ili ne - restoran (barem samo dostava u početku) biti će otvoreno. Prostor je u najmu, dostavno vozilo, itd. Dakle, pripreme su u tijeku.

Pratite im web i o svemu đete biti na vrijeme obaviješteni.
Da, znam da vraćaju pare, nadam se da neće morati!
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 08:05   #22
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Da, znam da vraćaju pare, nadam se da neće morati!
Bilo je nekakvih govora o reklamacijama, pa rek'o da objasnim
dmartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 12:04   #23
Quote:
dmartic kaže: Pogledaj post
Bilo je nekakvih govora o reklamacijama, pa rek'o da objasnim
Ma sve piše na stranici u komentrarima...
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 10:37   #24
Thumbs up

Inače, rade punom parom - https://food.harmony.hr/
dmartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:45   #25
Neki dan sam prošla kraj njih u Paromlinskoj i izgledalo je prazno...
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 08:24   #26
Thumbs up

Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam prošla kraj njih u Paromlinskoj i izgledalo je prazno...
Rade punom parom od kako su otvorili.
Ovaj ponedjeljak je otvorena i trgovina (do sad je radila samo kuhinja/dostava) zato je vjerojatno izgledalo prazno...


Naravno, potpuna ponuda je dostupna i na web trgovini https://food.harmony.hr/
dmartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 10:55   #27
Mislila sam da će otvoriti restač gdje se može doći, sjesti, pojesti - na njihovoj stranici se samo spominje neki na moru...
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 11:28   #28
Receno je u tekstu kampanje da ako ne skupe dovoljno otvaraju samo kuhinju za dostavu.

Uglavnom, isprobala sam jednom i hrana je bila odlicna. Nezgodno mi je sto im je limit 50kn za kvart u kojem radim pa mogu naručit samo ako nagovorim još nekog drugog s posla...
Zora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 17:08   #29
Quote:
Zora kaže: Pogledaj post
Receno je u tekstu kampanje da ako ne skupe dovoljno otvaraju samo kuhinju za dostavu.

Uglavnom, isprobala sam jednom i hrana je bila odlicna. Nezgodno mi je sto im je limit 50kn za kvart u kojem radim pa mogu naručit samo ako nagovorim još nekog drugog s posla...
Za moj kvart je limit 300 kn, i to će vidjeti nikada.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 12:05   #30
Ja sam naručila od njih jednom i nikad više - hrana je kasnila pola sata (a 10 minuta pješice sam od njih) i došla potpuno hladna.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 14:51   #31
Da imaju restoran, odmah bi išla, ovako... Žao mi je zbog tvog lošeg iskustva. Trebala si im to napomenuti.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 20:02   #32
Vege fino fast food sa Vrbika kod Filozofskog ima dostavu, ne znam za koji dio grada, vjerovatno centar Zg, jako su im fini sendvici i vege burgeri.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 20:13   #33
Moram pohvaliti voćarnu Ceker za dostavu! Odlična je hrana, ukusna, zdrava, maštovita... sve je nekako osvježavajuće i nije onako da se najedeš pa moraš malo odmoriti, nego dobiješ još više energije nakon jela, a opet zasitno. Baš pravo iznenađenje.

Iz ovog Fino fast food sam jednom pokušala naručiti, ali lik koji se javio me prije nego sam išta stigla reći odriješito pitao za koliko love mislim naručiti klopu i u koji kvart i kad sam rekla što mislim naručiti i gdje (bilo je više od minimalne narudžbe), napao me da zašto nisam onda naručila preko pauze.hr. Nisam, jer sam se htjela dogovoriti s njim za vrijeme dostave jer ne mogu preuzeti u svakom trenutku pa da se uskladimo i to sam mu rekla - i poklopila slušalicu, prošla me volja za njihovom dostavom.

Vegehop - hrana predobra, ali bili su počeli kasniti i po 4 sata, tako da su i oni otpali.

A iz Food harmony su baš dragi i pristojni, ali naprosto, meni njihova hrana nije ukusna, još se sjećam neke juhe od špinata, presoljena, bljutava zelena voda; a i glavna jela kao da ne znaju ukusno složiti namirnice i pomiješati začine. Šteta, probat ću nekad kad je varivo.

Sve u svemu, dobro da sam našla ovu voćarnu.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:44   #34
Meni prilično nedostaje što su dostave samo oko centra ili ih niti nema(znam jedan izvrsni vege restač koji nema dostavu).
Pošto sam u zapadnom dijelu grada tu sam limitirana a ne ide mi se u centar u gužve svako malo.
Bilo bi baš lijepo kada bi s vremenom svi navedeni što pišete da ih ne nabrajam, uveli dostavu i malo šire.
Nažalost neke pizzerije za svejede koje imaju finu vege ponudu isto ne dostavljaju maltene dva kvarta do, baš šteta.

A sad evo i pohvala, voćarna Mali vrt ima ne samo dostavu malo dalje od svog sjedišta, nego i stignu brzo. Imaju dobru robu pa sam s njima stvarno zadovoljna, da se ne ureknem.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.