Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2004., 12:31   #41
Quote:
Thurgood kaže:
a ti si se našla reći nekome da nema argumenata i ne zna raspravljati? pa daj pogledaj tvoje argumente - ja, ja, ja, ja.... ja mislim, meni se ne sviđa, meni ovo, meni geto, meni cigani dok o temi nemaš znanja koliko ja imam crnog pod malim noktom lijeve ruke
evo ne znaš ni da u kampovima postoje sanitarni čvorovi sa WC-ima, i više nego što ih treba. i tuš kabine, sudoperi, pećnice... svašta. i kog si vraga onda ovdje došla? izraziti svoje mišljenje? vidim kko si se samo na tome zadržala

svi se po tvojem BESPLATNO kupaju u našem moru, ako ne ostave par stotina kuna u birtiji ili restoranu? i onaj gad od Spielberga, đubre jedno nekulturno, nije ni sišao sa svoje jahte, samo da ušpara

možda u tvojem malom svijetu je tako, ali u stvarnom nije
Ajde....odlučila sam bar nešto. Ovo ljeto idem na dan na kamp. Da vidim kak je to SUPER. Možda vam se javim u 9-tom mjeseca i proglasim se kampericom.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:34   #42
nije da ti vjerujem jao, ali ajd

P.S. apdejtaj citat, nadopisao sam nešto
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:36   #43
1. balkanski turisti su najbolji turisti (pitajte konobare od koga dobivaju mancu) , i to su jedini turisti koji dodju s lovom i vrate se bez nje do kune (bez obzira koliko su ponijeli sa sobom)
2. kampovi su nazalaost skupi (jebes nas standard), ali je dobro sto se moze uci i otusirati po potrebi
3. koristim vrecu za spavanje i besplatno kampiram di hocu , a neki put i sator, ali je jebeno sto ga ujutro moram "spustati" da me nevide ako sam na nekoj dobroj poziciji

..nadalje... ponuda nam je od kurca, ali imamo ono sto nitko drugi u europi nema..-->pokazite mi tu zemlju di se moze izaci kao kod nas, napiti, glupirati..a da zbog toga nenajebes..
a uz sve to si siguran (koliko toliko od nocnog kriminala)

cro is cutie -->vive la CRO
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:39   #44
lijepo, lijepo... kad si i ti otišao oftopik mogao si bar udijeliti i koji link sa cijenama
ili ICQ upaliti
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:39   #45
Quote:
Thurgood kaže:


P.S. apdejtaj citat, nadopisao sam nešto

Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:40   #46
Masa ljudi ide u kampove zato što to voli, a nikako ne radi cijene; kod mene na more godinama je dolazila cijela kolonija vrlo dobrostojećih Nijemaca, i cijela kolonija Talijana u kamp - imali su mrak opremu za kampiranje, a kamp je zapravo bio živa koma, sa jadnim sanitarnim čvorom i nikakvim drugim sadržajima, ali njima je to sve bilo OK. Jednostavno, ljudi vole takav način ljetovanja.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:44   #47
Quote:
Eladio kaže:
1. balkanski turisti su najbolji turisti (pitajte konobare od koga dobivaju mancu) , i to su jedini turisti koji dodju s lovom i vrate se bez nje do kune (bez obzira koliko su ponijeli sa sobom)
Naravno, pa to je i o cemu govorim. Naš turizam nebih opstao da nije naših ljudi. Ljudi vole trošit. Mene samo mući kad vidim toliko stranih tablica, a svi lokali, sve prodavnice mrtve - ghost town.

I don't know. Izgleda da neznam o čemu govorim. Ali bar je tako bio moj dojam na Braču. A živim tamo cijelo ljeto tj. turistička sezona.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 12:44   #48
Quote:
verica kaže:
Masa ljudi ide u kampove zato što to voli, a nikako ne radi cijene; kod mene na more godinama je dolazila cijela kolonija vrlo dobrostojećih Nijemaca, i cijela kolonija Talijana u kamp - imali su mrak opremu za kampiranje, a kamp je zapravo bio živa koma, sa jadnim sanitarnim čvorom i nikakvim drugim sadržajima, ali njima je to sve bilo OK. Jednostavno, ljudi vole takav način ljetovanja.
tako je...
kao ja npr.. , s tim da je kod mene sve to besplatno , dakle cijena =0 thur

ako te interesira, po istri se cesto desavaju razni festivali pa se organizira besplatan kamping.. recimo motovun film festival i tako ..samo pitaj

PS
thurr..nemam na ovoj masini na kojoj sam sad ICQ
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 13:05   #49
koga to još zanima...

http://www.camping-croatia.com/

i citat sa gorenavedene stranice:
Quote:
Kamping turizam donosi trećinu ukupnog turističkog prihoda Republike Hrvatske
toliko o besplatnom i ostalim nebulozama

http://www.campsoline.com/

http://www.turistdd.hr/

http://www.punat.com/hr/cjenici.htm

http://web.online.hr/katalog/kategor...ge=4&show=rest
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 13:26   #50
Quote:
Cro-cutie kaže:


Isuse. S vama se i neda diskutirat. Mislim stvarno. Pa jebote zivot, kaj je forum??? Clea, TI SI PUNO PUTA DALA SVOJE GLUPO MISLJENJE NA PUNNNNNNNO TEMA, al ne nitko nije pitao za svoje glupe komentare. Kuzis??

Mislite kaj god hocete. Bas mi je jebe. Ali stvarno mi se jebe kaj mislite. Ja sam samo rekla da kampovi NISU za mene, ne volim kak glupi talijani na Bracu iskoristavaju nase more, i ostave prljavstinu u nasu zemlju. To je moja PRIVATNA stvar i moje misljenje. Ak vam se ne svida - ne citajte. It's as simple as that. A forum je mjesto (ak neznate) gdje svak da svoje misljenje o temi. Ak se ne slozite samnom - super. Ak jeste, jos bolje. Ali neznam kakvo vrijedanje je sad bilo potrebno.

Ja sam vam jos rekla na pocetka da nisam mislila nikog vrijedat. Moje misljenje na ovoj temi - ili bilo kojoj temi na ovom forumu - nebih smjelo nijednu osobu ovdje uvrijedit. Ako se nadete uvrijedenim - sorry - al nije moj problem.

Ja sam navela nekoliko primjera zakaj JA NEVOLIM KAMPING I KAMPOVE.

A ovaj komentar od tebe tipa plavusa je stvarno jadno. Samo po toj recenici si mi dokazala da nemas bas jedan argument glede moga misljenja.

I cek malo. Ja sam razmena jer nevolim camping?? To je razmeno?? Zeno - ti si prolupala. Moja je osobna stvar ak mi je drazi krevet nego sator. Ak mi je drazi WC nego neko stablo. A to nije razmazeno - nego preferencija.

Uostolom, tema je za mene history.
uopće nisu potrebni argumenti za ono što si ti napisala...nije potrebno da ti daješ argumente za svoje preferencije niti ti ja imam namjeru davati iste za svoje...

gledaj, malena, nije stvar u tome voliš li ti kamping ili ne...mene baš briga sviđa li se tebi takav način odmora ili ne...

stvar je u tome da si ti počela govoriti da bi kampove trebalo zabraniti, da su kamperi zmazani i ostavljaju smeće, da su cigani i slično...i to onda povezivati sa stanjem turizma u hrvatskoj i ulaskom hrvatske u eu...daj se malo spusti na zemlju...

ne mislim da si ograničena i razmažena jer ne voliš kamping...ja nisam oženjena za nikakav kamp, ljetujem u svim mogućim smještajima...ali tvoje napadanje kampera i pravo na odmor kakav oni žele je vrlo primitivan način da opravdaš svoje sviđanje...

ne radi se o demokraciji i pravu na izražavanje svog mišljenja nego o čistom primitivizmu i nedostatku bontona...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 13:46   #51
ajme koja jadna diskusija

ja obozavam kamp, u kampicama. imam filing da u kamp dolaze ljudi koji vole prirodu, pse (oni su obicno problem), i ljude oko sebe. . to nije stvar novaca nego stil zivota.


btw, ima li tko da iznajmljuje jednu sa drugu pol osmog? sjev jadran.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 07:25   #52
Quote:
Thurgood kaže:
koga to još zanima...

http://www.camping-croatia.com/

Thurgood! Pa nemogu vjerovat! Ja sam tu bila u Šibeniku! Al samo sam bila malkice dalje od kamp site - Hotel Excelsior

Al, drago mi je vidjet da su cijene ove autokampove malo skuplje.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:52   #53
Quote:
Cro-cutie kaže:

Al, drago mi je vidjet da su cijene ove autokampove malo skuplje.
drago ti je?

jebote.. ove auslendere nebi nikad trebali pustat kuci.. ostani tamo i bahati se svojim dolarima


..jeli ti i drago sto imamo tko zna koliko slabiji standard?
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:09   #54
Eladio, na koljenima te , NEMOJ više izazivati nove "rasprave", bar ne na mojem topiku

znaš onu: pravi se da nije ovdje i proći će
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:10   #55
Quote:
Eladio kaže:
drago ti je?

jebote.. ove auslendere nebi nikad trebali pustat kuci.. ostani tamo i bahati se svojim dolarima


..jeli ti i drago sto imamo tko zna koliko slabiji standard?


Da, fakat mi je drago kaj mi je cijela rodbina u HR u lošiji standard. Mislim, stvarno.

Mislila sam reć da mi je drago kaj cijene su malo skuplje neg sam mislila. Lošije za turiste - al bolje za državu.

BTW. Ove cijene kad usporediš bilo drugdje su skoro pa jeftine.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:10   #56
kasno
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:13   #57
Quote:
Cro-cutie kaže:
.. al bolje za državu.
ciju, tvoju drzavu?


..dobro thurr..necu vise

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:16   #58
Quote:
Thurgood kaže:
kasno
Malo mi objasni.

Ja PROBAM - ali stvarno probam da shvatim vašu poantu. Ak mislite da mi je drago kaj se prepucavam s vama - onda ste u krivu.

Čuj - ja živim u Kanadi. Ovdje svak radi za $$$. Točka. Jebe se vlasnicima kak je situaciju u zemlji - ak mogu napravit koji $ više od turista, onda to će i napravit.


Ak su cijene 20 eura na dan za kamping - ili 35 eura na dan za kamping u isto mjesto - turiste iliti kamperi će doći i tako i tako, bez obzira na cijenu ako su "ljubitelji kampinga". To je jedino kaj sam mislila reć sa ovim zadnjim postom.
Ja neznam kaj sam opet krivo rekla.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:17   #59
no svejedno je kasno... stranica i pol "rasprava" koje nemaju veze s onim što sam trebao. našao sam sam bar otprilike što sam trebao, skinuo cjenike i uradi-sam ću usprediti cijene. zapravo, kad malo bolje razmislim - ma raspravljaj i prepucavaj se, ionako ničemu topik ne služi. ajmo svi.........

Cutie, što da ti objasnim? nijedan tvoj post (a ima ih poprilično ovdje) nije dopridonio ničemu osim ubrzanju nastanka gastritisa i čira na dvanaestercu. jer se tebi ne sviđa ono o čemu ja trebam konkretne informacije. a sad se agonija nastavlja, baš kad sam mislio da je gotovo.
edit: ispričavam se, jedan post je bio on topik

Eladio, sad si mi dužan pivu kad se vidimo
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:18   #60
Quote:
Eladio kaže:
ciju, tvoju drzavu?


Pa nije moja država - ili bar država u kojoj sam se rodila. Ali imam HR putovnicu i domovnicu.

PS. Dokle god ja plaćam poreze u HR, to JE MOJA ZEMLJA.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.