Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 15:24   #41
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
pozdrav. nisam vegan, ali sam kuhar, imam iskustva sa veganima, pa evo par prijedloga. za predjelo marinirano povrce sa zara, peceno, ohladeno, soja sos, cesnjak, bosiljak. znam da su neki mesožderi pohvalili.... neka salata sa integralnom rizom i povrcem... krem juha od raznog povrca( mrkva, celer, persin, krumpir, grasak, poriluk, luk il kaj je vec sezona).... glavo jelo przeno povrce u tempuri ( hladna voda, limunova korica, sol, soja sos). ja nisam ni vegan ni vegater... al mi je przeni luk , paprika i bukovace super. prilog peceni mladi krumpir sa ruzmarinom i cesnjakom, zeleni rizoto sa mladim lukom, naravno bez vrhnja i maslaca.... kaj velis ??? morao sam na poslu par put nahranit vegane i uvjek su bili odusevljeni.....
Ovo je isto bio odličan meni. Ako ikad budem u blizini Varaždina...

Sve pohvale na odabranom menu-u. Bilo bi interesantno čuti i tko je to sve napravio. Zar vam se ne čini odličan biznis (ne što se tiče kvantitete, već zato sto toga još nema) specijaliziranje u organizaciji vegetarijanskih/veganskih vjenčanja? Ili npr. turistička agencija koja će organizirati putovanja za vegane/vegetarijance u isključivo vegan friendly hotelima koji poslužuju vegansku hranu.
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 12:31   #42
Nadam se da smijem tu napisati, vjenčanje je bilo u Novoj Galeriji, catering Zvona.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 13:44   #43
Kad će fotke, jedva čekam!
Ahisma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 13:25   #44
Željno isčekujemo )
Luthi3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:58   #45
Prošlu subotu u Splitu je održano čini se prvo vegansko vjenčanje
Ovo je bio meni:
- Povrtna juha s prosom
- Francuska salata, ražnjići (seitan, tofu, gljive, povrće)
- Pašticada od seitana s njokama (naribani tofu po želji)
- Mješana salata sa slanutkom i klicama
- Dalmatinska torta/pijesak torta/fritule/štrudla
- Kava

Svatovi su bili zadovoljni, sve su pojeli, a kolače su nosili doma jer nisu mogli sve pojest
ivana.surya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 10:10   #46
Zvuči odlično!
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 12:35   #47
1. veg vjenčanje u Splitu

Bas sam vidila slike na Makrovegi i pitala se koji je bio meni. Super za mlandence i sve pohvale na prvom veg vjenčanju u Splituuuu!!! Konačno!!!
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:00   #48
Cestitam

Zvuci jako fino Znaci Makrovega je pripremala hranu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 14:50   #49
Je, je Makrovega.
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 20:56   #50
Pozdrav Voljela bih malo oziviti temu, ili dobiti prijedlog za neku slicnu aktivniju? Ima koji vegan/ka da se uskoro udaje/ženi, ili je to prije napravio?
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 19:55   #51
Ms. Manners, ja ti mogu ponuditi prijedloge koje i sama kuham doma npr. punjene paprike, razni gulaši i saftovi, a od seitana, tofua, kus kusa, bulgura i povrća sa žara se mogu napraviti jako predjela. Ako ti trebaju recepti, inspiracije, javi se
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 19:56   #52
Hvala, tema je starija, sad to mogu za godišnjicu.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 20:07   #53
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Hvala, tema je starija, sad to mogu za godišnjicu.
Ma sad sam skužila da si se već udala
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 20:09   #54
A gle, možda ima još neki singl vegić koji se hoće formalizirati, neka tema samo živi.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 20:15   #55
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
A gle, možda ima još neki singl vegić koji se hoće formalizirati, neka tema samo živi.
Drago mi je čuti da mesojedi nisu prigovarali (i sama sam mesojed ali živim vegi životom) i da im je bilo fino. Bila sam prošle godina na svadbi sa vegi menijem i svi su bili oduševljeni (ja nisam mogla odoljeti pašticadi koja na kraju nije bila nešto, sljedeći put biram vegi meni )
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.