Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 19:08   #21
Ovo za NeT I Tv Dalmaciju je sigurno točno ali za druge televizije još nema nikakve potvrde.Kolega s NeT-a mi je rekao da su pregovori u tijeku i da su još mnoge kombinacije u tijeku te da im se same televizije nude. Moram priznati da me sve ovo veseli iako ne očekujem nikakva čuda. No logika je više nego jasna. 21 regionalna televizija u Hrvatskoj zapošljava gotovo 500 ljudi a ima ukupni prihod od cca 92 milijuna kuna dok RTL i Nova zajedno s Domom i RTL 2 zapošljavaju isti broj ljudi ali zajedno imaju prihod više od 600 milijuna kuna.No to nisu isti novci jer ovaj novac regionalaca je samo njihov tj. prihod od lokalnog marketinga a oni i gotovo nemaju nacionalne oglašivače tj .uopće ne participiraju u onih 600 milijuna kuna koji dobivaju RTL i Nova....Net-ova je logika po priči mog kolege da probaju uzeti dio kolača komercijalnim televizijama ali i HTV-u koji također uzima oko 150 milijuna kuna od nacionalnog marketinga... No zato treba imati gledanost i dobar program....
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 19:00   #22
to će zasigurno biti tipa kao što su radijske grupe TOTALNI FM i SOUNDSET
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 14:20   #23
Quote:
pis kaže: Pogledaj post
No logika je više nego jasna. 21 regionalna televizija u Hrvatskoj zapošljava gotovo 500 ljudi a ima ukupni prihod od cca 92 milijuna kuna dok RTL i Nova zajedno s Domom i RTL 2 zapošljavaju isti broj ljudi ali zajedno imaju prihod više od 600 milijuna kuna.No to nisu isti novci jer ovaj novac regionalaca je samo njihov tj. prihod od lokalnog marketinga a oni i gotovo nemaju nacionalne oglašivače tj .uopće ne participiraju u onih 600 milijuna kuna koji dobivaju RTL i Nova....Net-ova je logika po priči mog kolege da probaju uzeti dio kolača komercijalnim televizijama ali i HTV-u koji također uzima oko 150 milijuna kuna od nacionalnog marketinga... No zato treba imati gledanost i dobar program....

Baš tako. Ja trenutno ne vidim kako bi oni mogli ugroziti ostale nacionalne TV kuće? Sumnjam da novce za jače serije ili filmove imaju. Neki "supertalent" ili "HTZ" bi se mogao pretvoriti u plejadu likova tipa Cezar iz Malnarove noćne more (što bi ekčuli i moglo biti gledano, ali čisto kao zajebancija). Normalno, očekujem desant Romana Bolkovića kao "gurua političkog intervjua" te Astro show i Top shop.
Nadam se najboljem, ali iskreno...mislim da će sve na kraju završti debaklom, odnosno ili svađom zbog premalo novca ili svađom zbog previše novaca.
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 17:37   #24
Ako kapital, poneki portali i radijske mreže stanu iza tog novog kanala, ovo bi moglo ugroziti veliku trojicu. Regionalni program ipak interesira ljude, a HTV te sadržaje ne prikazuje dovoljno.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:21   #25
meni se čini da se SRCE TV već priprema za taj projekt jer više ne emitiraju sadržaj sa TV JABUKE
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 19:56   #26
pa neznam baš...vidim da Srce tv ima u svom programu i Dječju tv,Zagrljaj ljepote i sl od Jabuke tv.....
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 12:09   #27
više nema...
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 20:49   #28
kako nema?
http://mojtv.hr/kanal/tv-program/291/srce-tv/petak.aspx
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:10   #29
taj program ti je 90% krivi,neke emisije se više uopće ne emitiraju
ali još uvijek idu neke emisije sa TV JABUKE
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 19:25   #30
Pitaj ove sa SRCE TV-a jel idu oni u Mrežu?
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 12:28   #31
Nekidan im poslah mail:
Quote:
Možete li mi reći kada će biti održana konferencija za novinare o početku "Mreže"?

I jedna preporuka: otkupite seriju "Breaking Bad" i stavite ju u neki "normalni" termin
Odgovorili su sutradan:
Quote:
Poštovani,
Zahvaljujemo na interesu za naš program.Detalji oko pressice još nisu poznati a o svemu ćemo izvjestiti putem našeg weba.

Hvala na preporuci ali navedenu seriju je otkupila Nova tv tako da nismo u mogućnosti je otkupiti iako se slažemo s Vama da je to odlična serija.

Pozdrav,
Vaša Mreža.tv

Zadnje uređivanje M.Williams : 01.07.2012. at 12:33.
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 18:15   #32
Da ih pitamo koje sve serije i emisije oni mogu otkupiti?
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 13:55   #33
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Da ih pitamo koje sve serije i emisije oni mogu otkupiti?
Jesam, odgovorili su:
Quote:
Pozdrav,

Jesenska shema je u fazi planiranja i razmatramo razne programske mogućnosti no za sada nemožemo otkriti više.

Pozdrav,
Mreža.tv
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 23:48   #34
he,he zanimljiv odgovor
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 15:35   #35
Quote:
pis kaže: Pogledaj post
he,he zanimljiv odgovor
I gramatički netočan!
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:18   #36
evo što su mi odgovorili na pitanje za televizije u mojoj regiji D3:

Poštovani,
U tijeku su pregovori s televizijama i iz regije D3 no za sada možemo
potvrditi da u projektu sigurno sudjeluju NeT i TV Dalmacija.

S poštovanjem,

Mreža tv
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:40   #37
Ja bih više volio da u Mrežu uđe VTV a ne Srce jer mi se baš ne sviđa njihov program.
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:22   #38
Koliko će najviše sati programa dnevno moći emitirati Mreža?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:48   #39
Quote:
pis kaže: Pogledaj post
Ja bih više volio da u Mrežu uđe VTV a ne Srce jer mi se baš ne sviđa njihov program.
i ja sam za VTV,
ali vidjet ćemo
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 17:07   #40
Kontaktirao sam Mrežu TV i dobio odgovor od direktora NET TV-a. Ovo je dosad najkonkretniji odgovor koji smo dobili.

Quote:
Poštovani,
Zahvaljujemo na interesu za Mrežu tv.Program je trenutno u fazi osmišljavanja kao i pregovori s televizijama koje će ući u Mrežu tako da Vam trenutno nismo u mogućnosti dati detalje. Program bi trebao startati 24.9.2012. a svi detalji će biti poznati početkom rujna. Mreža će biti nacionalna i pokrivati će više regija.Svi prijedlozi oko programa su dobrodošli. Redovno ćemo Vas obaviještavati o svim detaljima.

S poštovanjem,

Zoran Kovačić
Mreža tv
Ako vas zanima koje sam serije predložio pišite mi u PM.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.