Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 11:36   #761
Joj sramota taj sptv. Ugasiti pod hitno. Ili radikalno reberendirati. Bolje i da prazan stoji kao mux b
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 00:49   #762
1. ožujka počinje s radom novi tv kanal – Plava TV

Vinkovačka televizija djeluje od 1994. i jedan je od najznačajnijih elektronskih medija hrvatskog istoka, ali i jedna od najjačih regionalnih televizija u Hrvatskoj. U studenom je Vinkovačka televizija odlukom Vijeća za elektroničke medije dobila koncesiju za televiziju u digitalnoj regiji D2 koja obuhvaća dio Bjelovarsko-bilogorske, Virovitičku-podravsku, Požeško-slavonsku i dio Brodsko-posavske županije.

Uskoro će nas tako na novom kanalu pod nazivom Plava TV moći pratiti i gledatelji s tog područja što zapravo znači da ćemo u ove dvije digitalne regije pokrivati sedam županija. Želja nam je svojim programom približiti se što većem broju gledatelja, ponajprije sadržajima lokalnog i regionalnog karaktera, jer zapravo to ono što možemo ponuditi, a što prema mnogim istraživanjima gledatelji traže i nedostaje im kada je riječ o programima nacionalnih medija, kazali su nam s Vinkovačke TV.

Plavu TV gledatelji s područja D2 regije moći će gledati već ovih dana, u tijeku su tehnički pregledi i ishođenja dozvola i rješenja od nadležnih tijela. (www.icv.hr)


Jel zna netko o čemu je ovdje riječ? Koji su novi kanali osim ovog?
__________________
Od jubavi nase virnije nima! -Since 1950-
dino95os is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 00:52   #763
Natječaji za nove nacionalne i lokalne kanale

Vinkovacka TV je dokla koncesiju za emitiranje lokalne televizije (u jos jednoj digitalnoj regiji). I ocigledno mijenjaju ime iz Vinkovacka u Plava televizija. Ocigledno nisu dugo razmisljali o imenu

Nesto tipa NeT i Dalmacija u MrezaTV.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 00:32   #764
koje debilno ime za televiziju
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 00:49   #765
A oćemo onda dobit i Crvenu TV?
Ili i Crnu...

DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 12:31   #766
Objavljen je natječaj za tri nova televizijska lokalna kanala općeg karkaktera.

Za digitalnu regiju D5: Primorsko-goranska, Istarska i dio Ličko-senjske županije
Za digitalnu regiju D6: Dio Karlovačke i dio Ličko-senjske županije
Za digitalnu regiju D7: Zadarska, Šibensko-kninska, dio Lič­ko-senjske županije

Rok za podnošenje zahtjeva za dostavu dokumentacije za nadmetanje potrebne za izradu ponude je 7 dana od objave obavijesti u NN, tj. do 24. ožujka 2017.
Rok za podnošenje ponuda je 30 dana od objavljivanja Obavijesti u NN, tj. do 16. travnja 2017.

_________________

Regionalni dnevnik Plave TV (dobili koncesiju u posljenjem valu dodjeljivanja lokalnim televizijama). Ako želimo još takvih Dnevnika, raspisivanje ovakvih natječaja napokon razumijem.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 19:55   #767
Sad ce mreza opet u akciju

Ali nije mi jasno sta cekaju vise s mux b. Ova tripartitna medijska oligarhija je pretjerala. Cak crna gora ima 3 (barem) nacionalne tv kuce a ima stanovnika ko zagreb.
BDP da ne spominjemo
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 12:26   #768
hm da.. ali 90% sadržaja tih crnogorskih televizija se proizvodi u srbiji. naravno kvaliteta takvih televizija nije ista kao kod recimo slovenaca koji su tri puta veći i razvijeniji i imaju također 3 tv kuće

možemo i mi onda dati koncesiju pinku ili prvoj srpskoj ili nekom trećem, ali onda će prihodi rtl i nove se toliko smanjiti da će im se kvaliteta programa još više pogoršati
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 01:16   #769
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
Sad ce mreza opet u akciju

Ali nije mi jasno sta cekaju vise s mux b. Ova tripartitna medijska oligarhija je pretjerala. Cak crna gora ima 3 (barem) nacionalne tv kuce a ima stanovnika ko zagreb.
BDP da ne spominjemo
Jao samo cekam Mrezu, i opet ih odjebu

Pa i ja bi novi kanal u Mux-u, ovo je prestrasno postalo. No zamisli da dodje Pink, ako Mreza ne moze dobiti jer sve emitira iz Zagreba, kako bi Pink kad bi sve emitirao iz Beograda

Q1 je za nama, rekli su da za sada nece biti, no eto, ima jos vremena do kraja godine. Nek prikupe ponude, ako netko poseban se javi super, ako ne nek ponista. To im bar nije strano

A sto se tice usporedbe CG i Slovenije s Hrvatskom, nažalost razlika je prevelika. Slovenija je visoko razvijena, BDP veci, kreditni rejtign veci, gospodarstvo bolje. Tesko je to usporediti s nama nazalost. A CG sve suprotno i zato losija kvaliteta programa. A mi bi zeljeli biti i dobiti i razvijeni i imati tri nacionalne kuce
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 09:34   #770
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
hm da.. ali 90% sadržaja tih crnogorskih televizija se proizvodi u srbiji. naravno kvaliteta takvih televizija nije ista kao kod recimo slovenaca koji su tri puta veći i razvijeniji i imaju također 3 tv kuće

možemo i mi onda dati koncesiju pinku ili prvoj srpskoj ili nekom trećem, ali onda će prihodi rtl i nove se toliko smanjiti da će im se kvaliteta programa još više pogoršati
Pa nema veze, proizvodi se zbog jezika i sl iako crnogorci imaju i svoje showbizz emisije i informativne a to ti i je to od domaceg programa. Ostalo regionalni realityji koje imamo i na rtl (vecinu) i turske i razne sapunice (koje takodjer imamo).
Ne mora prvoj i pinku, ima jos firmi a i netko domaci bi mozda pokusao. A ovi neka se trude i ulazu vise kreativnosti u slaganje programa pa ce i biti gledaniji. Ovako su navikli da ce imati nesto pa makar stavljali da puknes u prime time a ako im opstanak bude ovisio o gledanosti vidjet ces truda. A tko ne moze neka propadne.

Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Jao samo cekam Mrezu, i opet ih odjebu

Pa i ja bi novi kanal u Mux-u, ovo je prestrasno postalo. No zamisli da dodje Pink, ako Mreza ne moze dobiti jer sve emitira iz Zagreba, kako bi Pink kad bi sve emitirao iz Beograda

Q1 je za nama, rekli su da za sada nece biti, no eto, ima jos vremena do kraja godine. Nek prikupe ponude, ako netko poseban se javi super, ako ne nek ponista. To im bar nije strano

A sto se tice usporedbe CG i Slovenije s Hrvatskom, nažalost razlika je prevelika. Slovenija je visoko razvijena, BDP veci, kreditni rejtign veci, gospodarstvo bolje. Tesko je to usporediti s nama nazalost. A CG sve suprotno i zato losija kvaliteta programa. A mi bi zeljeli biti i dobiti i razvijeni i imati tri nacionalne kuce
Pa kod nas je kvaliteta isto losa kao u cg a veci i bolje gospodarstvo i isti broj kuca sto nije logicno. Da ne govorim o makedoniji. Neka puste jos nekoga pa da vidimo neka i taj propada ako ne moze. A sloveniju ja nisam ni spominjao.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:08   #771
Koja je situacija? Jel se zna što?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:42   #772
D5-Mreža
D6-Mreža i propali VOX
D7-Mreža ne odustaje, propali VOX, TV Jadran, neka tvrtka iz Čakovca i još neka tvrtka iz zagreba

prvo mi nije jasno zašto ako već mora ići natječaj za lokalne programe, zašto mora u d5 jer već tamo ima 4 lokalna kanala i sve zajedno 7 kanala u muxu d. gdje ćeš ih još strpat?

ok. mogu jedino probavit za regiju d6 jer tamo stvarno ne postoji niti jedna lokalna televizija.

nema smisla davat voxu bilo kakvu koncesiju jer su već jednom propali, i opet će. a pogotovo im nema smisla davat za regiju d6 jer kad su već jednom bili u njoj nisu nikakve sadržaje nudili iz te regije, uglavnom je sve bilo vezano za zadar.

tako da ajde ako bi se mene pitalo: d5-nitko, d6-mreža, d7-mreža i tv jadran
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 00:14   #773
To su ovi koji su se prijavili? Zanimljivo.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 11:58   #774
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
D5-Mreža
D6-Mreža i propali VOX
D7-Mreža ne odustaje, propali VOX, TV Jadran, neka tvrtka iz Čakovca i još neka tvrtka iz zagreba

prvo mi nije jasno zašto ako već mora ići natječaj za lokalne programe, zašto mora u d5 jer već tamo ima 4 lokalna kanala i sve zajedno 7 kanala u muxu d. gdje ćeš ih još strpat?

ok. mogu jedino probavit za regiju d6 jer tamo stvarno ne postoji niti jedna lokalna televizija.

nema smisla davat voxu bilo kakvu koncesiju jer su već jednom propali, i opet će. a pogotovo im nema smisla davat za regiju d6 jer kad su već jednom bili u njoj nisu nikakve sadržaje nudili iz te regije, uglavnom je sve bilo vezano za zadar.

tako da ajde ako bi se mene pitalo: d5-nitko, d6-mreža, d7-mreža i tv jadran
Za d5 je išao natječaj je 31.10. ističe koncesija Televiziji Primorja i gorskog kotara (RITV) pa kako su oni tvrtka u stečaju nisu se mogli niti javiti. Prema tome ovo je natječaj za to mjesto i neće biti petog lokalnog kanala več se popunjava četvrta pozicija
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:06   #775
Iz srbije jedina tv koja prati krizu u saboru prva tv? Slucajno li mozda razvijaju neku infrastrukturu u hr i pripremaju se za novi natjecaj koji ocekuju osvojiti?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:37   #776
I kad bi trebali rezultati?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:47   #777
do 2.6.
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 03:23   #778
MrežaTV spremna za nove koncesije, ali trebali su negdje i za sliku Zadra napraviti mjesto

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:12   #779
Kada su danas rezultati?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:43   #780
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Kada su danas rezultati?
U 13 sati je javna objava rezultata
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.