Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2014., 10:14   #81
The Elder Scrolls Online beta & the problem with monthly fees

Tekst koji ide u tom smjeru, čak je napravljen i gameplay video. Nisam uopće pretjerano impresioniran.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 11:12   #82
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
The Elder Scrolls Online beta & the problem with monthly fees

Tekst koji ide u tom smjeru, čak je napravljen i gameplay video. Nisam uopće pretjerano impresioniran.
Bojim se da pricetag od cca 180eura za cijelu godinu, nije bas opravdan. Igra je ok, ako mozes pokrenuti na high sve. Koliko sam vidio, low detalji izgledaju koma.

Ok, pokupili su sisteme iz Skyrima, quest struktura je tu, al ono, vidjeti 50 igraca kak trckaraju mi nije bas nesto. Za sad, ovo mi se cini vise kao Skyrim Co OP, s naravno blesavim chatom i blesavim pitanjima koja ekipa postavlja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 11:30   #83
Evo jucer medju prvima poceo igrat i mogu vam reci da je igra sasvim dobra. Nije u rangu WoWa jer budimo realni nijedna igra nije u rangu wowa.Ali sama igra ima potencijal. Igrao sam na laptopu i stavio sam na medium grafiku i uopce ne bloka. Ide glatko sto je zacudujuce uzmeci u obzir kakvu sliku dobijete sa mediumom. Questovi su zanimljivi, nisam jos probao PvE niti PvP jer nisan dovoljno visok lvl ali vjerojatno cu vcrs odraditi i to. Sasvim je moguce da ju pocnem igrati. Svidja mi se sami gameplay i nacin iskoristavanja skillova i talenata
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 12:13   #84
Kako nisi probao PvE?

Igra bi bila potencijal da nema monthly fee, ovako je preskupa za ono sto nudi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 12:57   #85
Ma mislim na dungeone i grupne pothvate ^^ . Sa rodjakom igram on je hiler dok sam ja dragon knight tanker. Mogu rec da je vrlo zabavna igra. Ubrzo cemo poceti i dungeone
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 12:59   #86
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Igra bi bila potencijal da nema monthly fee, ovako je preskupa za ono sto nudi.
Slazem se, iako mi i nije problem ju placat bilo bi ljepse da je malo razumnija cijena.
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 13:13   #87
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Slazem se, iako mi i nije problem ju placat bilo bi ljepse da je malo razumnija cijena.
Bojim se da su se zaletjeli. Naime, ekipa zeli kapitalizirati 20 miliona prodanih primjeraka Skyrima, te misli kako ce zbog toga imati masivan playerbase. S druge strane, 'velikani' tipa SWOTRa I LOTROa su elegantno propali s monthly fee sistemom, iako im je moguci playerbase bio puno veci.

U ovom trenu, kad je prosjecni igrac MMOa, probao WOW + minimalno jos jedan MMO, moras biti jebac majke s vrhunskim proizvodom da se upustis u mjesecno placanje. Wildstar mi se cini moguc u tome, ali ESO ne, jer mi ne nudi nista spektakularno.

Imam osjecaj da cu kupiti igru kad pojeftini, odigrat onih 30 dana besplatno kaj dobijem uz nju i nikad se vise tome necu vratiti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 16:05   #88
Jel tko igra?
Meni radi ok sa high postavkama, ali mi učitavanja predugo traju...npr. kad se logiram. Sad npr. ne mogu doći u Betnikh jer mi stoji sat vremena na loadingu.
Nisam neki veliki MMO fan, ali jesam TES, i lošiji mi je od Skyrima, a za sada od interakcije s drugim igračima ništa; osim što skakuću oko mene i ubiju tu i tamo kog lika.

Ako se bude plaćalo mjesečno, nisu me nagovorili da kupim...
Drogba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 16:25   #89
Quote:
Drogba kaže: Pogledaj post
Jel tko igra?
Meni radi ok sa high postavkama, ali mi učitavanja predugo traju...npr. kad se logiram. Sad npr. ne mogu doći u Betnikh jer mi stoji sat vremena na loadingu.
Nisam neki veliki MMO fan, ali jesam TES, i lošiji mi je od Skyrima, a za sada od interakcije s drugim igračima ništa; osim što skakuću oko mene i ubiju tu i tamo kog lika.

Ako se bude plaćalo mjesečno, nisu me nagovorili da kupim...
To ti je zbog masovnog logiranja unutar kratkog vremena, serveri se opterecivaju, ipak je beta. Mozemo ocekivati puno glađe ulaženje u samu igru a i gameplay. A sto se tice nekomuniciranja, meni je trebalo dobrih sat vrimena dok skužim chat XD
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 16:50   #90
Grafika 8/10. za MMO jel.
Stil 7/10, očekivao sam ipak nešto malo ozbiljnije
Animacije, kretnje likova 5/10. tipično za MMO

Prošao sam Bleakrock Isle. Onak, dosadnjikavo al aj, sad sam na Bal Foyen, tj čekam na loading screenu... Al da, još me nisu kupuli...
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 17:12   #91
Veliki sam TES fan, ali mislim da cu ovo glatko preskociti. Recimo da mogu donekle razumijeti potrebu za mjesecnom pretplatom, ali cini mi se da su se previse olakomili. Ako cijena bude pristupacnija, tko zna.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 19:54   #92
Na zalost, veliko 'ne' od mene. Skyrim s MMO komponentom, a sav gust mi unistava puna zona playera, tako da samo protrcim do quest enda i gotovo.

Shema leveliranja svega kao u skyrimu, odlicna. Fora da skupis 3 kristala za skill point. Grafika jako dobra (nakon 2 sata totalno zanemario), muzika isto. No, ovo je samo addon za Skyrim za MP, i to MMO s first person perspektivom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 20:10   #93
Isto isprobao ,ali nema šanse da plačam pretplatu za tu igru.
Možda ju uzmem kasnije kada joj padne cijena i odigram PvE do kraja radi priče, ili počekam da postane f2p
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 22:28   #94
Ovo je f2p za 3 mjeseca
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 23:28   #95
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Na zalost, veliko 'ne' od mene. Skyrim s MMO komponentom, a sav gust mi unistava puna zona playera, tako da samo protrcim do quest enda i gotovo.

Shema leveliranja svega kao u skyrimu, odlicna. Fora da skupis 3 kristala za skill point. Grafika jako dobra (nakon 2 sata totalno zanemario), muzika isto. No, ovo je samo addon za Skyrim za MP, i to MMO s first person perspektivom.
Meni je first-person view veliki plus. Jebes igrat RPG gdje gledas lika iz gotovo pticje perspektive, dok ti je pola ekrana nakrcano ikonicama od spellova. Da je igra Skyrim sa multiplayerom, to je istina, no to je meni barem takodjer plus, a siguran sam da ce puno ljudi kupiti tu igru bas zbog toga.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 10:02   #96
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Meni je first-person view veliki plus. Jebes igrat RPG gdje gledas lika iz gotovo pticje perspektive, dok ti je pola ekrana nakrcano ikonicama od spellova. Da je igra Skyrim sa multiplayerom, to je istina, no to je meni barem takodjer plus, a siguran sam da ce puno ljudi kupiti tu igru bas zbog toga.
Plus bi bio kada bi kontent bio tako sređen. Malo mi ubija car igre kad sam dotrcim do kraja questa jer je ekipa pocistila monstere. Da je CoOp za 4 igraca, bio bi vrhunska igra.

Mnogi ce kupiti igru, odigrati mozda mjesec-dva, al tesko da ce nastaviti s placanjem pretplate. Placanje bi bilo prihvatljivo samo kada bi se van pumpao sadrzaj non stop. A tog nece biti.

Takodjer, ono sto su bili najavili, ako ne zelis questat, ides free roam - mozete zaboraviti.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 10.02.2014. at 10:11.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 12:06   #97
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ovo je f2p za 3 mjeseca
Iskreno mislim da je igra građena s idejom da bude f2p na duze staze, a ovo na pocetku je samo veliki money grab.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 12:19   #98
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Iskreno mislim da je igra građena s idejom da bude f2p na duze staze, a ovo na pocetku je samo veliki money grab.
Imperial pack je cisti bezobrazni money grab, nema apsolutno nikakvog drugog opravdanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 08:23   #99
dobio sam invajt ali nisam uspio odigrati jer nemam mjesta na disku navodno je potrebno 50GB plus sto 15% diska mora biti prazno...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 08:54   #100
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
dobio sam invajt ali nisam uspio odigrati jer nemam mjesta na disku navodno je potrebno 50GB plus sto 15% diska mora biti prazno...
errr wat? 27 GB, ne moras imati nista spektakularno prazno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.