Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 02:19   #41
Quote:
Bondage Animal kaže: Pogledaj post
ali pitam se za koji k***c stanovnici doticne zemlje nesto ne poduzmu i ne naprave pritisak na svoju dragu im vladu glede jeftinijeg zdravstvenog i besplatnog obrazovanja???
Zato jer ne zele, ovako im je ok. Truli kapitalizam. U Americi je sve lova, sve se vrti oko love, ali bas sve. Ako nemas love nitko si i nista, ko te jebe i krepaj.
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand
Skndlz2904 is offline  
Old 18.07.2013., 02:40   #42
Quote:
Rajnus kaže: Pogledaj post
Postoji.
Gdje?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 18.07.2013., 18:15   #43
Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
Zato jer ne zele, ovako im je ok. Truli kapitalizam. U Americi je sve lova, sve se vrti oko love, ali bas sve. Ako nemas love nitko si i nista, ko te jebe i krepaj.
Pa da istina, znam, ali pitam se zasto nista ne poduzimaju ako se istovremeno konstantno zale na navedene stvari... Podsjecaju me malo zbog toga na nas Hrvate.
Filthy Animal is offline  
Old 18.07.2013., 19:10   #44
Quote:
Bondage Animal kaže: Pogledaj post
Pa da istina, znam, ali pitam se zasto nista ne poduzimaju ako se istovremeno konstantno zale na navedene stvari...
Zapravo se konstantno ne žale, velika većina njih. Izvor: živim ovdje dugo već.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 19.07.2013., 00:29   #45
Quote:
Bondage Animal kaže: Pogledaj post
Pa da istina, znam, ali pitam se zasto nista ne poduzimaju ako se istovremeno konstantno zale na navedene stvari... Podsjecaju me malo zbog toga na nas Hrvate.
Ameri su ti glumci. Netko bi mi trebao stavit fucking gun to my head prije nego bi zivio tamo. A zene? 2/3 obese! Nase kumice s Dolca dodu kao jebene manekenke. Ozbiljno.
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand
Skndlz2904 is offline  
Old 19.07.2013., 09:41   #46
biram Ameriku prije Evrope definitivno. Bio sam par mjeseci poslom privremeno.. Zaboravi sve stereotipe, biras sam kako ces zivjeti a cak i u manjim mjestima izbor svega i svacega je veci nego u bilo kojem evropskom gradu.. da se sve vrti oko love ? a gdje se danas ne vrti ? Ako hoces raditi a ne zabusavati onda ce ti biti ok.. Da su zene ruzne isto zaboravi. Ima ih svakakvih kao bilo gdje u svijetu tako da nemojte pusiti stereotipe..
Frankie is offline  
Old 19.07.2013., 14:38   #47
Quote:
Frankie kaže: Pogledaj post
biram Ameriku prije Evrope definitivno. Bio sam par mjeseci poslom privremeno.. Zaboravi sve stereotipe, biras sam kako ces zivjeti a cak i u manjim mjestima izbor svega i svacega je veci nego u bilo kojem evropskom gradu.. da se sve vrti oko love ? a gdje se danas ne vrti ? Ako hoces raditi a ne zabusavati onda ce ti biti ok.. Da su zene ruzne isto zaboravi. Ima ih svakakvih kao bilo gdje u svijetu tako da nemojte pusiti stereotipe..
WTF!?! U Europi ne biras sam kako ces zivjeti? daj to malo pojasni.

Izbor svega i svacega? opet daj malo pojasni

O debelim Amerikancima ptice pjevaju na grani. Mozda nisi dovoljno vremena proveo tamo ili si samo nailzio an Meksikanke .
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand
Skndlz2904 is offline  
Old 19.07.2013., 19:07   #48
Dok nema pitanja o tome da je u SAD-u pretilost problem (i ne samo u SAD-u, molim provjeriti npr. VB, Hrvatsku, Tongu itd...), sasvim je bezveze govoriti o ženama u SAD-u i kao "našim kumicama s Dolca yebenim manekenkama". Kužim da je digresija trebala poslužiti kao karikatura, ali iz postova poput takvog ne samo da bujaju nepotrebni stereotipi nego i sasvim površno razmišljanje o temi koja je bit ovoga topika.

Među 160 milijuna Amerikanki naći će se neka dovoljno lijepa i dovoljno mršava za svakoga. Bit ovog topika je u nečemu drugome, u kvaliteti života za mogućeg sadašnjeg ili budućeg useljenika, gdje i Zapadna Europa i SAD nude svoje prednosti ali i svoje mane. U usporedbi s (ne baš samo) trenutnim stanjem u Hrvatskoj, ta kvaliteta života je generalno i u nekom prosjeku ipak daleko viša u obje opcije.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 19.07.2013., 22:05   #49
Jesi ti neki fatso? Ne slazem se s tobom, medu 160 mil Amerikanki naci ce se vitka zena ali je treba traziti svijecom. Govorim iz iskustva nakon posjeta "Hard Rock Caffe" u Chicago, IL., imao sam osjecaj da sam u teretani a ne u baru. Tvoja lokacija kaze Sunshine state pa je mozda tamo malo drugacije radi super-duper Kubanki i Puerto Rican punani .

Istina, ovaj topik je o kvaliteti zivota, ali sexualni zivot i preference isto spadaju u taj kriterij. Sigurno ima ljudi koji si misle naci nekoga u US dok imigriraju i ako preferiraju vitke partnere, tough luck. Nisu svima $$$ i 7000 sq.ft. kuca mjerilo kvalitete zivota.
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand

Zadnje uređivanje Skndlz2904 : 19.07.2013. at 22:15.
Skndlz2904 is offline  
Old 20.07.2013., 04:29   #50
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
Zapravo se konstantno ne žale, velika većina njih. Izvor: živim ovdje dugo već.
Ti zivis tamo to je druga star, vjerujem onda, biti ce da je to onda zbog toga sto mediji zele skrenuti pozornost s vaznih stvari na neke ne toliko bitne, ocito i uspijevaju o tome.



Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
Ameri su ti glumci. Netko bi mi trebao stavit fucking gun to my head prije nego bi zivio tamo. A zene? 2/3 obese! Nase kumice s Dolca dodu kao jebene manekenke. Ozbiljno.
Hahaha, ma mozda i nije tako, najveci stereotipi sto se tice Amera su ocito debljina i da su glupi kao noc, ali mislim da se ne moze generalizirati zato jer ta drzava ima preko 330 milijuna stanovnika i naravno da ce se naci svakakvih, uostalom kao i svugdje i kao sto Inter_shupen kaze mozes vidjeti da je Hrvatska u svijetu također dosta visoko glede pretilosti.
Filthy Animal is offline  
Old 20.07.2013., 05:03   #51
Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
Jesi ti neki fatso? Ne slazem se s tobom, medu 160 mil Amerikanki naci ce se vitka zena ali je treba traziti svijecom. Govorim iz iskustva nakon posjeta "Hard Rock Caffe" u Chicago, IL., imao sam osjecaj da sam u teretani a ne u baru. Tvoja lokacija kaze Sunshine state pa je mozda tamo malo drugacije radi super-duper Kubanki i Puerto Rican punani .

Istina, ovaj topik je o kvaliteti zivota, ali sexualni zivot i preference isto spadaju u taj kriterij. Sigurno ima ljudi koji si misle naci nekoga u US dok imigriraju i ako preferiraju vitke partnere, tough luck. Nisu svima $$$ i 7000 sq.ft. kuca mjerilo kvalitete zivota.
Daleko od toga da sam fatso, kad te već zanima, hvala na pitanju. Teretana u prosjeku pet puta tjedno plus plivanje oko triput tjedno po sat-sat i pol. Nekad sam imao sasvim mali pivski trbuščić ali i to je otišlo...

Da li je to tvoj jedan posjet HRC-u, u jednom gradu (Chicagu), i na osnovi toga donosiš zaključke? Što se mene tiče, u SAD-u živim godinama i do sad sam živio u tri savezne države (CA, NV i FL) plus u Vancouver-u u Kanadi, a i prošao sam velik broj saveznih država i teritorija, i - nema tu dileme - pretilost jest problem u SAD-u, i sami Ameri to i priznaju, ali sad baš da je "tough luck" i da treba svijećom tražiti da bi se našlo vitkog partnera je - netočno. Ima ovdje mnogo, ali stvarno mnogo vitkih i jako lijepih djevojaka, kao i vitkih muškaraca...

Proguglaj o pretilosti u Hrvatskoj, BiH, UK, Samoi, na Fiji-u itd... molim te.

Ispričavam se ako griješim, ali negdje između redova čitam nešto što mi liči na antiamerikanizam, te to kao povod ranta protiv SAD-a. Ako je ta emocija u pitanju, nije mi nejasno čemu ovakva iskrivljena projekcija ove države niti čemu ovo beskorisno forsiranje stereotipa.

Pozdrav od jednog predebelog Hrvata-Amerikanca koji je naravno, usput i super glup (što se može vidjeti i iz mojih upisa na ovoj temi).

Quote:
Bondage Animal kaže: Pogledaj post
Ti zivis tamo to je druga star, vjerujem onda, biti ce da je to onda zbog toga sto mediji zele skrenuti pozornost s vaznih stvari na neke ne toliko bitne, ocito i uspijevaju o tome.
Da li su mediji ili ne? Moguće. Sistem je jednostavno drugačiji, ima svoje prednosti ali i svoje mane. Mnogima odgovara, mnogima ne. Osobno u sistemu u SAD-u vidim i dobre i loše strane, nije sve crno-bijelo, no nije sve sjajno ni u EU, što se istog tiče. Zdravstvena osiguranja su vrlo opširni programi i o istima bi mogli ispisati mora i oceane teksta, a opet ne naći nešto što bi oduševilo svakoga.
__________________
Sing, baby, sing!

Zadnje uređivanje InterMezzo : 20.07.2013. at 05:12.
InterMezzo is offline  
Old 20.07.2013., 15:31   #52
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
Daleko od toga da sam fatso, kad te već zanima, hvala na pitanju. Teretana u prosjeku pet puta tjedno plus plivanje oko triput tjedno po sat-sat i pol. Nekad sam imao sasvim mali pivski trbuščić ali i to je otišlo....
5x tjedno? u gonna overtrain buddy

Quote:
Da li je to tvoj jedan posjet HRC-u, u jednom gradu (Chicagu), i na osnovi toga donosiš zaključke? Što se mene tiče, u SAD-u živim godinama i do sad sam živio u tri savezne države (CA, NV i FL) plus u Vancouver-u u Kanadi, a i prošao sam velik broj saveznih država i teritorija, i - nema tu dileme - pretilost jest problem u SAD-u, i sami Ameri to i priznaju, ali sad baš da je "tough luck" i da treba svijećom tražiti da bi se našlo vitkog partnera je - netočno. Ima ovdje mnogo, ali stvarno mnogo vitkih i jako lijepih djevojaka, kao i vitkih muškaraca...

Proguglaj o pretilosti u Hrvatskoj, BiH, UK, Samoi, na Fiji-u itd... molim te.

Ispričavam se ako griješim, ali negdje između redova čitam nešto što mi liči na antiamerikanizam, te to kao povod ranta protiv SAD-a. Ako je ta emocija u pitanju, nije mi nejasno čemu ovakva iskrivljena projekcija ove države niti čemu ovo beskorisno forsiranje stereotipa.
Nije nikakav rant i nema veze sa politikom i stereotipom kao "thick americans". Dosta sam izlazio i bio na svakakvim party-ima i sa nasima i amerima (nasi, izgleda se jos uvijek dobro bore protiv HFCS i GMO koji razara Ameriku). No kada sam izlazio u klubove, takav je bio moj dojam. Mozda jer sam bio navikao na vitke Hrvatice pa su me Amerikanke "sokirale" a mozda sto sam i po prirodi hedonista. Sorry, ali jednostavno mislim da se Amerikanke ne brinu dovoljno o svom izgledu. Nekome je sex vazan (kao meni) i to je samo jedna stavka koju treba razmotriti pri useljenju u neku drzavu, IMO. Naravno da nisu sve debele ali definitivno je manji izbor "onih drugih" . But hey, different strokes for different folks.

Quote:
Pozdrav od jednog predebelog Hrvata-Amerikanca koji je naravno, usput i super glup (što se može vidjeti i iz mojih upisa na ovoj temi).
lol ne nisam tako mislio
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand

Zadnje uređivanje Skndlz2904 : 20.07.2013. at 15:37.
Skndlz2904 is offline  
Old 20.07.2013., 16:11   #53
Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
No kada sam izlazio u klubove, takav je bio moj dojam. Mozda jer sam bio navikao na vitke Hrvatice pa su me Amerikanke "sokirale"

Naravno da nisu sve debele ali definitivno je manji izbor "onih drugih"
Definitivno nije manji izbor onih drugih. Službeni podaci govore o rati pretilosti od 35.7% u prosjeku, 35.5% među ženama. Dakle, većina nije pretila.
Najveći postotak među pretilima je kod crnaca, potom Meksikanaca, pa ostalih Latinosa, bjelci su ispod prosjeka. Pretilost jako varira između država.

Po onome što sam vidim oko sebe, vjerujem da su ti podaci točni.

I ako već govoriš o mlađim ženama (Amerikankama ili Hrvaticama) postotak pretilih je nizak spram postotka cjelokupnog stanovništva. čist sumnjam da bi tvoja hedonistička glad i ovdje bila nezadovoljena, ukoliko bi te, naravno, ovdašnje žene našle zanimljivim. .

No, što se mijenja u SAD-u je - svijest o problemu. O tome se govori i čine se koraci da se taj problem riješi. Ljudi sve više i više žele izgledati lijepo i biti zdravi. Stvari se mijenjaju.

Vježbanje u teretani 5 puta tjedno nije pretjerano, nego normalno. Barem je tako ovdje.

Ono drugo što jest bitno za ovu temu je - mogućnost nalaženja posla, solidna plaća, solidni životni uslovi... Možeš ti reći da $$$ nisu bitni, ali to nije istina. Reci to da lova nije bitna onim radnicima u Hrvatskoj koji mjesecima ne primaju plaću koju su zaradili.

Ono što jest bitno ljudima na cijeloj planeti je - život dostojan življenja, to da im zemlja u kojoj žive dozvoli da ispune svoje profesionalne i osobne ciljeve. Na veliku žalost, samo manji broj Hrvata to ispunjava ili će ispuniti u Hrvatskoj. Za prosječnog današnjeg Hrvata, šanse za život dostojan življenja ipak su bitno bolje i u SAD-u i u EU.

Govorim i iz vlastitog iskustva. Da nisam emigrirao na vrijeme danas bih lako moguće bio na burzi rada i praktično, ili na rubu siromaštva ili odista siromašan, životario po Zagrebu, kao i mnogi koje poznajem.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 20.07.2013., 19:10   #54
Link ti ne radi. Ako si mislio na ovaj link, tu jasno pise: Percent of adults age 20 years and over who are overweight, including obesity: 69.2% (2009-2010).
Tako da, 2/3 Amerikanki su bucke

Ovo za solidnu placu i uvjete je malo off topic. Sto se toga tice, tim nezaposlenim Hrvatima ce biti bolje i u Rumunjskoj jer je bolja stopa zaposlenosti. Ova tema je o prednostima i manama USA i EU, podrazumijevajuci da se moze birati, znaci osoba sa visim obrazovanjem. Naravno da netko tko nije dobio placu 6 mj. nece birati u tom slucaju.

Ne kazem da svakome ta pretilost predstavlja problem, ali j aosobno bi prije izabrao Svedsku sa neznatno manjim primanjima, iz tog razloga.
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand
Skndlz2904 is offline  
Old 20.07.2013., 20:56   #55
Link - ispravljen.

Overweight i obese nisu isto. Jesi provjerio Hrvatsku?

---

Što je to off-topic, Ovo za solidnu placu i uvjete? Pa to je u samoj srži topika!

Ajd recimo samo 30% Amerikanki - to je 30% od 160 milijuna. 48,000,000 žena! Više no devet puta više od sveukupne trenutne populacije Hrvatske. Znači, čak i za naj-hedonostičijeg hedonistu naći će se više dobre žensketine no u Hrv

A dobro, ti bi izabrao Švedsku, svako ima svoje preference... Sasvim OK, no hard feelings...

Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
U Americi je sve lova, sve se vrti oko love, ali bas sve. Ako nemas love nitko si i nista, ko te jebe i krepaj.
A ako u Švedskoj nemaš love, jesi možda netko i nešto? Ili drugdje negdje u Zapadnoj Europi?
__________________
Sing, baby, sing!

Zadnje uređivanje InterMezzo : 20.07.2013. at 21:34.
InterMezzo is offline  
Old 20.07.2013., 22:48   #56
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post


A ako u Švedskoj nemaš love, jesi možda netko i nešto? Ili drugdje negdje u Zapadnoj Europi?
Radi se o tome da je socijalna osjetljivost u Švedskoj i uopće u Europi na daleko višem nivou. U Americi nije rijetkost vidjeti obitelji doslobno na cesti preko noći kako spavaju po klupama. San Francisco me šokirao kao klinku tim prizorima. Mislim da je htio reći da u Americi nikog nije briga ako ti je strgana ruka i noga - moraš trčat i polomiti i drugu ruku i nogu. Inače si hrana crvima. Dotle u Europi postoje programi stambenog zbrinjavanja u socijalnim četvrtima, naknade nezaposlenima itd. U Americi nemoš financirat svoje obaveze, šup karta!
noelle page is offline  
Old 20.07.2013., 23:33   #57
Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
WTF!?! U Europi ne biras sam kako ces zivjeti? daj to malo pojasni.

Izbor svega i svacega? opet daj malo pojasni

O debelim Amerikancima ptice pjevaju na grani. Mozda nisi dovoljno vremena proveo tamo ili si samo nailzio an Meksikanke .
evo ti primjer - trenutno sam poslom u Dublinu. Ducani gdje se moze nabaviti malo zdravija hrana mogu se nabrojati na prste jedne ruke(ima vise u Zagrebu). U Americi ih ima i u manjim mjestima, cak i zdravi fast food..Toliko o stereotipu da se jede samo junk food i nezdravo zivi. Sam biras sto ces jesti i kako ces zivjeti a to je lakse ostvariti nego u Evropi, eto to je bila poanta..bye
Frankie is offline  
Old 20.07.2013., 23:45   #58
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
Link - ispravljen.

Overweight i obese nisu isto. Jesi provjerio Hrvatsku?
Jesi ti bio na Jarunu nedavno? Nisam znao da gledam lijevo ili desno, oci su mi ispale .
WHO stavlja http://www.guardian.co.uk/news/datab...f-world-weight[/INDENT]Hr na 48% populacije overweight/obese (iako me to zacuduje) a US na vrhu liste sa 76%. Svaka druga ili svaka cetvrta vitka zena je velika razlika, IMO, posebno ako si sex maniac kao ja

Quote:
A ako u Švedskoj nemaš love, jesi možda netko i nešto? Ili drugdje negdje u Zapadnoj Europi?
Naravno, u Europi vlada socijalna demokracija..ljudi su vise opusteni, ne preoptereceni poslom, novcem, 4x4 pickup truckom i velikim kucama.. ljudi su skromniji i time puno sretniji. I ovo sto je forumasica napisala prethodno. U Americi te svaki kurac pita: what do you do for a living? Kao da je to bitno.
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand
Skndlz2904 is offline  
Old 21.07.2013., 00:02   #59
Quote:
noelle page kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da je socijalna osjetljivost u Švedskoj i uopće u Europi na daleko višem nivou. U Americi nije rijetkost vidjeti obitelji doslobno na cesti preko noći kako spavaju po klupama. San Francisco me šokirao kao klinku tim prizorima. Mislim da je htio reći da u Americi nikog nije briga ako ti je strgana ruka i noga - moraš trčat i polomiti i drugu ruku i nogu. Inače si hrana crvima. Dotle u Europi postoje programi stambenog zbrinjavanja u socijalnim četvrtima, naknade nezaposlenima itd. U Americi nemoš financirat svoje obaveze, šup karta!
Odlican post! U Americi se promovira individualizam koji "vodi" do sociopatije.

America: breeding ground for sociopaths by Martha Stout Ph.D.

Pravo lice Amerike: Covjek lezi izboden na ulici sat vremena, ljudi prolaze i ignoriraju ga.
__________________
"The alleged short-cut to knowledge, which is faith, is only a short circuit destroying the mind." - Ayn Rand
Skndlz2904 is offline  
Old 21.07.2013., 00:12   #60
Quote:
noelle page kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da je socijalna osjetljivost u Švedskoj i uopće u Europi na daleko višem nivou. U Americi nije rijetkost vidjeti obitelji doslobno na cesti preko noći kako spavaju po klupama. San Francisco me šokirao kao klinku tim prizorima. Mislim da je htio reći da u Americi nikog nije briga ako ti je strgana ruka i noga - moraš trčat i polomiti i drugu ruku i nogu. Inače si hrana crvima. Dotle u Europi postoje programi stambenog zbrinjavanja u socijalnim četvrtima, naknade nezaposlenima itd. U Americi nemoš financirat svoje obaveze, šup karta!
Ma nema sumnje u to što kažeš, moja digresija pak želi reći da si bilo gdje u svijetu nitko i ništa ako nemaš ništa. Istina, bit će ti sa socijalne strane malo bolje u EU. U SAD-u postoji ta socijalna otupljenost koja mi u početku nije bila draga ali mi je s vremenom postala jasna.

Socijalni darvinizam tipa "zašto bih ja iz svojih džepova a preko poreza plaćao za nečije zdravlje, život itd... itd..." može zvučati okrutnim ali je na jedan krut način pravedniji. Kad vidim kako ljudi peko bare, bili oni Švedi, Nijemci, Francuzi ili koji drugi, jambraju o super visokim porezima i tome kako od tih poreza država plaća za lažne azilante, domaće besposličare i slične socijalne krpelje... sasvim mi je jasno zašto Ameri svoj sistem smatraju pravednijim za čovjeka koji zarađuje za svoj život i uredno plaća poreze.

Prosječan američki taxpayer plaća u postotku daleko manje poreza od prosječnog Europljanina. Time se logično, manje love ulijeva u socijalne programe (koji, da se razumijemo, i u SAD-u postoje). Beskućnike imaš i po EU (hrvatska sleng riječ klošar dolazi iz francuskog jezika od riječi le clochard - prevedono na hrvatki: beskućnik, na engleski: homeless, hobo, bum, tramp). Beskućnika ima jako puno i u Kanadi koja je itekako socijalno osvješćena. Pogledaj npr. o problemu s beskućnicima u Vancouveru. Živio sam jedno vrijeme u tom gradu, problem zaista postoji i to velik!

Quote:
Skndlz2904 kaže: Pogledaj post
Jesi ti bio na Jarunu nedavno? Nisam znao da gledam lijevo ili desno, oci su mi ispale .
Nisam, ali sam bio na South Beach-u, i oči su mi ispale... koliko super ljepotica fenomenalnih tijela!!!!! Na stotine!!! I to Amerikanki... svih boja... Još uvijek, ovakav kakav sam - hedonist i ženskoljubac - imam teoretski mnogo više šansi vidjeti više super duper ljepotica na South Beach-u no ti na Jarunu

I šta veliš, Hrvatska 48% ha!?!?!? I sustižeeee..........
__________________
Sing, baby, sing!

Zadnje uređivanje InterMezzo : 21.07.2013. at 00:24.
InterMezzo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.