Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 13:24   #1
Porezna uprava

da li je netko bio na testiranju za poreznu upravu koje je bilo krajem 10.mjeseca? (natjecaj od 05.09.2007.)
i znate li mozda kad ce javit rezultate?
Lorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 22:03   #2
Porezna uprava

Zna li ko di su veće plaće (i kolike) u poreznoj ili u Ministarstvu financija!??
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 11:52   #3
porezna uprava Vježbenici VŠS-natječaj od 05.09.2007.

Testiranje je bilo 19.11.2007. od tad se više nisu javili,da li to znači da su već primili svih 30 vježbenika, ili kod njih to ide tako sporo?
pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 13:49   #4
Za poreznu upravu to ide jako sporo
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:47   #5
pOREZNA UPRAVA!

dA LI SE POSAO U POREZNOJ UPRAVI DOBIVA PREKO VEZE,ILI JE MOGUĆE UPASTI I BEZ VEZE! kAKO IZGLEDA PSIHO TEST NA TESTIRANJ,AKO JE NETKO BIO!
pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 08:29   #6
Pozdrav. Malo je starija tema, no taman za ono sto cu pitati.

Prijavio sam se na natjecaj porezne uprave za vjezbenika/-icu VSS u Poreznoj upravi, Podrucni ured Zagreb, onaj od 23. 01. 2008. Nazvao sam ih jucer, 06. 02. i pitao sam kada bi moglo biti testiranje, i pitao hoce li biti u slijedecih mjesec, dva, a pristojna gospodja mi je rekla da ce biti u slijedecih 15-ak dana. No sad gledam natjecaje na njihovoj stranici i vidim da nisu odradili testiranje ni za one ljude koji su se prijavili na natjecaj za istu poziciju 05. 09. 2007. Napominjem da je za ovaj natjecaj oglasena potreba za 73 vjezbenika, a za prosli cak 100.

Dakle, pitanja su:
1. Jel bilo testiranja za one koji su se prijavili na natjecaj 05. 09. 2007.? Mozda je bilo, no nisu to stavili na stranicu.
2. Moze li mi netko staviti link na stranicu na kojoj su navedeni materijali iz kojih se priprema za testiranje?

Zahvaljujem.
dino79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 13:07   #7
Porezna uprava

Quote:
dino79 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Malo je starija tema, no taman za ono sto cu pitati.

Prijavio sam se na natjecaj porezne uprave za vjezbenika/-icu VSS u Poreznoj upravi, Podrucni ured Zagreb, onaj od 23. 01. 2008. Nazvao sam ih jucer, 06. 02. i pitao sam kada bi moglo biti testiranje, i pitao hoce li biti u slijedecih mjesec, dva, a pristojna gospodja mi je rekla da ce biti u slijedecih 15-ak dana. No sad gledam natjecaje na njihovoj stranici i vidim da nisu odradili testiranje ni za one ljude koji su se prijavili na natjecaj za istu poziciju 05. 09. 2007. Napominjem da je za ovaj natjecaj oglasena potreba za 73 vjezbenika, a za prosli cak 100.

Dakle, pitanja su:
1. Jel bilo testiranja za one koji su se prijavili na natjecaj 05. 09. 2007.? Mozda je bilo, no nisu to stavili na stranicu.
2. Moze li mi netko staviti link na stranicu na kojoj su navedeni materijali iz kojih se priprema za testiranje?

Zahvaljujem.
Za početak preporučio bih ti da malo bolje pročitaš neke stvari prije pitanja!
Testiranje od 05.09. je završilo davnih dana, od njih 100 primljeno je tek 27. Zbog toga je izdan novi natječaj za 73 vježbenika. više o svemi na stranci porezna uprava! ti što si vidio da si čitao je RJEŠENJE O OBUSTAVI.

Veze i vezice iskreno baš i ne pomažu previše. iz svega trebate dobiti min 6 bodova od 10 mogućih. najviše ljudi padne na pitanjima ustavai poznavanje poreza a bogami i kompijutora. Može se pasti i na liječničkom na samom kraju!

Tko se javio na natječaj može očekivati početak rada za najranije 4 mjeseca!
nikicang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:27   #8
Porezna uprava - VSS vježbenici

Quote:
nikicang kaže: Pogledaj post
Za početak preporučio bih ti da malo bolje pročitaš neke stvari prije pitanja!
Testiranje od 05.09. je završilo davnih dana, od njih 100 primljeno je tek 27. Zbog toga je izdan novi natječaj za 73 vježbenika. više o svemi na stranci porezna uprava! ti što si vidio da si čitao je RJEŠENJE O OBUSTAVI.

Veze i vezice iskreno baš i ne pomažu previše. iz svega trebate dobiti min 6 bodova od 10 mogućih. najviše ljudi padne na pitanjima ustavai poznavanje poreza a bogami i kompijutora. Može se pasti i na liječničkom na samom kraju!

Tko se javio na natječaj može očekivati početak rada za najranije 4 mjeseca!
Za pocetak bih ti preporucio da malo razmislis o stavu s kojim pocinjes odgovarati na postove.

Iz mog posta je vidljivo da sam bio na stranici Porezne Uprave, te da sam bas s nje crpio podatke koje sam u postu naveo. Otisao na sam na link Zaposlenja, pa onda PU: Javni natjecaj. Dakle, tvoj savjet, sto li, da malo bolje procitam neke stvari, ne stoji, jer sam naveo cinjenice bas onakve kakve jesu. Cak su u zadnjih nekoliko dana skinuli sve informacije o svim natjecajima koji su provedeni u zadnje vrijeme, osim onog za SSS vjezbenike od 05. rujna 2007.

Dakle, na sluzbenim stranicama Porezne Uprave nije pisalo kada je provedeno testiranje, tj. je li uopce provedeno, a to da je provedeno davnih dana sam saznao od tebe, nikiceng. Nisam citao rjesenje o obustavi, nego sam procitao novi natjecaj i javio se.

Zahvaljujem na informacijama. Sve je super osim pocetka posta koji je vise nego nepotreban.
dino79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:39   #9
porezna uprava

natječaji iz bilo koje državne uprave ti moraju stajati na webu (tako i porezne uprave) sve dok traje natječaj. Da bi dobio posao u državnoj upravi moraš proć famoznih 6 krugova! Svaki od njih te može eliminirati. Tako ti stoji još uvijek i natječaj za sss, razlog je što on nije završen. Nije doneseno rješenje o prijemu vježbenika. Sve do tada taj natječaj je aktivan.

Dugotrajnost ovakvih ispita leži u mogućnosti žalbi. Možeš se žalit sve do ustavnog suda. Dok se žalbe ne rješe nema posla za nikog jer se natječaj nemože sprovesti u cijelosti.

Veze i vezice po pricama koje sam cuo bas i ne pomazu. Što se tiće posla i prijava ima dosta pravnika koji se javljaju. Masa ljudi odsluži pripravnički položi državni i ode dalje! zato se skoro svake godine objavljuje natječaj za po 100 novih vježbenika.

Što se tiče literature sve imaš na stranici porezne uprave. tamo kod propisa. ustav, porezi svi, doprinosi, državna uprava- propisi. točno sve što treba dobiješ 8 dana prije testiranja u pismu i na webu.

Ja sam prošao na VŠS na natječaju od 05.09. Čekam rješenje o raspoređivanju, znači 99% da sam dobio posao. Vidimo se na VSS natječaju od ove godine! Savjet ako želiš taj posao a nemaš pojma o porezima: UČI!!!!.
Ak ne skupis 6 bodova od svakog nema ti pomoći. Pitanja su ti skoro sva na zaokruživanje tipa a,b,c,d. Što se tiće pitanja može ti doći sve!

Možda sam bio bezobrazan al mislim da ni ti nisi iskazao previše znanja i interesa o natječaj za koji si se javio. Za sve ostalo na PM, ipak si mi ti konkurencija za posao!!!!! HAHAHA!

na prošlom natječaju bilo ti je oko 200 prijava a prošlo ih je samo 27!! to ti sve govori! Svi bi na državnu sisu na skrb al neide to bas tako lako više!
nikicang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 12:54   #10
MINISTARSTVO FINANCIJA

Zanima me da li netko zna nešto ili možda pozna nekoga tko radi u POREZNOJ UPRAVI ili u CARINSKOJ UPRAVI sa VSS. Zanima me kakvi su uvjeti,kakvo je radno vrijeme, jel se može napredovati, jel je posao zanimljiv, da li se plaća PDS? Bilo kakva informacija je dobrodošla!!!

HVALA!
ena-ina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 10:03   #11
porezna

zna li neko koliko dugo se čekaju rezultati testiranja iz porezne uprave?
mmmmmrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 12:45   #12
porezna uprava

bok svima!
jel ima neko da je bio u četvrtak na testiranju i da je upoznat sa tim kad ce se znat rezultati testiranja????
mmmmmrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 11:45   #13
Ljudi,ako netko zna slučajno-kako je raditi u Ministarstvu financija,Porezna uprava-administrativni tajnik?Da li se isplati ići na razgovor?Ako netko zna...please.....
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 14:47   #14
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Ljudi,ako netko zna slučajno-kako je raditi u Ministarstvu financija,Porezna uprava-administrativni tajnik?Da li se isplati ići na razgovor?Ako netko zna...please.....
ne znam dal se isplati ići na razgovor jer tamo sigurno upadaju preko veze, ali posao se sigurno isplati naravno ako ga uspiješ dobiti - u ministarstvu je uvijek dobro raditi
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 09:00   #15
Vježbenici VŠS u poreznoj upravi!

Testiranje je bilo 24.09.08, dali je netko dobio rješenje!
pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:36   #16
Porezna uprava

Pozdrav! Natjecaj je bio objavljen 17.12.2008. za pripravnike VSS. Jel tko zna kad bi moglo bit testiranje? Mozda iskustva? Još radim ovaj mjesec pa mi je malo frka...
Hvala!
dunker81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:38   #17
ne bi ti znala reć konkretno za minist.financija...al mene su obično zvali na testiranje nakon nekih najviše mjesec dana (od kraja natječaja) ili mi se nikad nebi javili....
...al ko zna...možda nije tako u tvom slučaju,...držim fige
pozitiva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 11:10   #18
porezna uprava

Natjecaj ja bio 17.12.2008. za pripravnike VSS, jucer dobim brzojav da je testiranje 2.3.2009. i da su upute na stranici porezne uprave. Jel netko vidi te upute jer ja ih nemogu nac? Iskustva ?
dunker81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 11:44   #19
Quote:
dunker81 kaže: Pogledaj post
Natjecaj ja bio 17.12.2008. za pripravnike VSS, jucer dobim brzojav da je testiranje 2.3.2009. i da su upute na stranici porezne uprave. Jel netko vidi te upute jer ja ih nemogu nac? Iskustva ?


http://www.pu.mfin.hr/zaposlenja/pregledUputaTestPUFP.asp?type=upute&ID=181[/URL]


pa jesu na njihovoj stranici. idi na zaposlenja- pa javni natječaji i klikni na mjesto za koje si se prijavio i otvorit će ti se sve...... piše upute kandidatima......
pozitiva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 15:55   #20
I ja sam dobila brzojav. idem na testiranje 02.03.2009. u poreznu upravu!
didolina26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.