Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2008., 11:06   #1
Ministarstvo gospodarstva

Zanima me ima li netko iskustva s ministarstvom gospodarstva, ili je radio u istom, ili jednostavno ima neka saznanja o poslovima (mislim na vss, ekonomija) u ministarstvu (mogu i iskustva iz drugih min).. pogotovo me zanima kako tamo prolaze pripravnici i kakve su šanse za napredovanje, učenja posla, plaća, radna okolina, što se može očekivati na početku..itd.. hvala na info
__________________
u slučaje prekomjernih problema, klinka se klinkom izbija
arnel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 13:29   #2
Da li netko zna kako je na testiranju u Ministarstvu gosp., polj. i poduzetništva? Gledam na stranici što sve treba naučiti za pismeni i hvatam se za glavu, ima da odmah krenem učiti.
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 23:16   #3
Quote:
kores kaže: Pogledaj post
Jel neko od vas pozvan u drugi krug?
Da, i mene to zanima..

BTW, povlačim svoje pitanje o Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva, danas na Dnevniku objavili da je natječaj poništen.

Hvala Bogu da sam cijelo prijepodne nahodavala po gradu i kopiravala sve što treba priložiti uz molbu, nabrijala se 100 na sat, a ono, opet ništa..
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 11:49   #4
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Da, i mene to zanima..

BTW, povlačim svoje pitanje o Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva, danas na Dnevniku objavili da je natječaj poništen.

Hvala Bogu da sam cijelo prijepodne nahodavala po gradu i kopiravala sve što treba priložiti uz molbu, nabrijala se 100 na sat, a ono, opet ništa..
to misliš na aktualni natječaj koji je u narodnim novinama??jer sam i ja poslala jučer na brzinu i kopirala..))ma super..
__________________
don´t worry..be happy:))
meth84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 12:15   #5
Da, da, taj natječaj. Jučer je Kosorica na Dnevniku šizila da se natječaj mora poništiti jer je obajvljen bez njenog znanja/dopuštenja.

Inače, prije 2 mjeseca sam bila na testiranju u Henkelu za brand managera za područje kozmetike i nakon testiranja mi je stigla odbijanica.

Evo danas opet osvanuo isti oglas, za isto radno mjesto.. Nije mi jasno, ili je netko izdržao samo 2 mjeseca na poslu ili o čemu se radi.

Da li je glupo ako se opet javim?
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 22:34   #6
Ministarstvo gospodarstva

Da li je netko nedavno bio u ministarstvu gospodarstva na testiranju? Kako izgleda testiranje?
Pretpostavljam da ce pitati Ustav, engleski... Ima li netko nekih iskustva šta mogu očekivati?
Aleks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:25   #7
Quote:
Aleks1 kaže: Pogledaj post
Da li je netko nedavno bio u ministarstvu gospodarstva na testiranju? Kako izgleda testiranje?
Pretpostavljam da ce pitati Ustav, engleski... Ima li netko nekih iskustva šta mogu očekivati?
da li su već poslali pozive za testiranje, ja sam se isto prijavila?
aleahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 15:36   #8
pa nisu još zvali!!! koliko ja znam...
A kakvo će biti testiranje - svaka bi informacija pomogla...
Aleks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 11:58   #9
Evo, opet ja s pitanjem da li je netko bio na testiranju u Ministarstvu gospodarstva i kako to izgleda.
Nadam se da cu uskoro biti pozvana na testiranje pa da se pripremim, bilo kakva informacija je dobrodosla jer ne znam sta da ocekujem.

Hvala unaprijed
Aleks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 19:16   #10
Quote:
Aleks1 kaže: Pogledaj post
Da li je netko nedavno bio u ministarstvu gospodarstva na testiranju? Kako izgleda testiranje?
Pretpostavljam da ce pitati Ustav, engleski... Ima li netko nekih iskustva šta mogu očekivati?
dobio sam danas odbijenicu za ovo.
kao ne zadovoljam formalne uvjete natječaja.
a tražili su završen faks društvenog smjera i znanje engleskog.
kad sam zadnji put bio na faksu činilo mi se da su mi dali diplomu.
a i kad sam izašo iz srednje činilo mi se da sam učio engl sve 4 godine.
tko tu koga

jesu zvali koga od vas?
na njihovim stranicama su objavili kandidate za sve radna mjesta osim za ona na koja sam se prijavio
wtf?!
vendetta219 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 20:56   #11
Eh...da nam bude lakše u ovoj truloj državi, evo i ja se pridružujem čestitkama Ministarstvu gospodarstva...i ja sam danas dobila odbijenicu jer ne zadovoljavam formalne uvjete natječaja baš kao i ti, i također imam VSS društvenog smjera i služim se engleskim...Prvo sam pomislila na žalbu...al nemam iskustva s time, a osim toga vrlo je očito da ne namjeravaju nikoga zaposliti ili već netko tamo radi. Tako da...
__________________
19.09.2009. Siempre contigo!
Mujer_latina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 21:05   #12
Quote:
Mujer_latina kaže: Pogledaj post
Eh...da nam bude lakše u ovoj truloj državi, evo i ja se pridružujem čestitkama Ministarstvu gospodarstva...i ja sam danas dobila odbijenicu jer ne zadovoljavam formalne uvjete natječaja baš kao i ti, i također imam VSS društvenog smjera i služim se engleskim...Prvo sam pomislila na žalbu...al nemam iskustva s time, a osim toga vrlo je očito da ne namjeravaju nikoga zaposliti ili već netko tamo radi. Tako da...
ja još nisam dobio odbijenicu ali me nema na popisu ovih kandidata koji se pozivaju na testiranje... ne samo da zadovoljavam formalne uvjete nego i više od toga... a ako dobijem odbijenicu napravit ću takvu paniku da će doći do Jadranke i do novog nam precjednika...

u zadnjih mjesec, dva svjedočio sam tolikim namještaljkama u državnim firmama, institucijama, zavodima itd. da mi je mrak pao na oči sad kad sam ovo vidio...
IGoR_2803 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:01   #13
Quote:
Mujer_latina kaže: Pogledaj post
Eh...da nam bude lakše u ovoj truloj državi, evo i ja se pridružujem čestitkama Ministarstvu gospodarstva...i ja sam danas dobila odbijenicu jer ne zadovoljavam formalne uvjete natječaja baš kao i ti, i također imam VSS društvenog smjera i služim se engleskim...Prvo sam pomislila na žalbu...al nemam iskustva s time, a osim toga vrlo je očito da ne namjeravaju nikoga zaposliti ili već netko tamo radi. Tako da...
Također, i kod mene ista situacija
Danas došla odbijenica, također VSS društ. smj. i engl.
Slijedi žalba
Search-06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 02:21   #14
Quote:
vendetta219 kaže: Pogledaj post
dobio sam danas odbijenicu za ovo.
kao ne zadovoljam formalne uvjete natječaja.
a tražili su završen faks društvenog smjera i znanje engleskog.
kad sam zadnji put bio na faksu činilo mi se da su mi dali diplomu.
a i kad sam izašo iz srednje činilo mi se da sam učio engl sve 4 godine.
tko tu koga

jesu zvali koga od vas?
na njihovim stranicama su objavili kandidate za sve radna mjesta osim za ona na koja sam se prijavio
wtf?!
ja nisam dobila nikakvu odbijenicu, a prijavila sam se za vježbenika. I sad gledam i vidim da me nema na listi, a i nema za to sto sam se prijavila

wtf?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:23   #15
skužio sam šta je, ako bolje pogledate vidjet ćete da oni za vježbenike još nisu nikoga zvali... jer radna mjesta za vježbenika su bila pod rednim brojevima 5. i 8. kojih nema tamo na popisu... Jučer sam skinuo origigi natječaj sa narodnih novina pa sam tamo vidio.. ugl. zvat ću ih da vidim kad ćemo i mi ostali dobiti pozive ne testiranje...
IGoR_2803 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 12:48   #16
Quote:
IGoR_2803 kaže: Pogledaj post
skužio sam šta je, ako bolje pogledate vidjet ćete da oni za vježbenike još nisu nikoga zvali... jer radna mjesta za vježbenika su bila pod rednim brojevima 5. i 8. kojih nema tamo na popisu... Jučer sam skinuo origigi natječaj sa narodnih novina pa sam tamo vidio.. ugl. zvat ću ih da vidim kad ćemo i mi ostali dobiti pozive ne testiranje...
Ali kako su neki ovdje rekli da su dobili odbijenice? Ili je to za neko drugo radno mjesto?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:30   #17
Quote:
IGoR_2803 kaže: Pogledaj post
skužio sam šta je, ako bolje pogledate vidjet ćete da oni za vježbenike još nisu nikoga zvali... jer radna mjesta za vježbenika su bila pod rednim brojevima 5. i 8. kojih nema tamo na popisu... Jučer sam skinuo origigi natječaj sa narodnih novina pa sam tamo vidio.. ugl. zvat ću ih da vidim kad ćemo i mi ostali dobiti pozive ne testiranje...
gle ja ovo fakat ne kužim, zadovoljavam osnovne uvjete natječaja i dobio sam odbijenicu za radna mjesta 5 i 8.ako dosad nisu stavili popis ljudi za testiranje ni neće.
poslo sam žalbu već - sad ćemo vidjeti što slijedi.
ugl, tko se misli žaliti nek to napravi danas jer je zadnji dan.

btw, u odbijenici nisu napisali pouku o pravnom lijeku (trebao je pisati rok za žalbu 8 dana),meni su stavili datum u odbijenici 27.01.2010. što znači da je danas 8 dan i zadnji dan za žalbu.
vendetta219 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 14:03   #18
Ja odbijenicu nisam dobila. Mozda to znaci da mi koji nismo dobili odbijenice ćemo biti pozvani naknadno.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 15:33   #19
Quote:
vendetta219 kaže: Pogledaj post
gle ja ovo fakat ne kužim, zadovoljavam osnovne uvjete natječaja i dobio sam odbijenicu za radna mjesta 5 i 8.ako dosad nisu stavili popis ljudi za testiranje ni neće.
poslo sam žalbu već - sad ćemo vidjeti što slijedi.
ugl, tko se misli žaliti nek to napravi danas jer je zadnji dan.

btw, u odbijenici nisu napisali pouku o pravnom lijeku (trebao je pisati rok za žalbu 8 dana),meni su stavili datum u odbijenici 27.01.2010. što znači da je danas 8 dan i zadnji dan za žalbu.
Ja sam ih danas zvala i tražila da mi kažu koje to uvjete nisam zadovoljila, jer sam poslala sve što su tražili. Nakon sat vremena su me zvali natrag i rekli da su provjerili i da je sve potrebno priloženo, te da zanemarim odbijenicu i čekam poziv za testiranje, za koje još ne znaju kad će biti, jer im min. uprave nije odobrilo da zapošljavaju vježbenike. Ima tko kakve druge info?
Search-06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 15:42   #20
Quote:
Search-06 kaže: Pogledaj post
Ja sam ih danas zvala i tražila da mi kažu koje to uvjete nisam zadovoljila, jer sam poslala sve što su tražili. Nakon sat vremena su me zvali natrag i rekli da su provjerili i da je sve potrebno priloženo, te da zanemarim odbijenicu i čekam poziv za testiranje, za koje još ne znaju kad će biti, jer im min. uprave nije odobrilo da zapošljavaju vježbenike. Ima tko kakve druge info?
ja nisam dobio nikakvu odbijenicu... isto sam se prijavio za vježbenika...
IGoR_2803 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.