Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2011., 23:32   #41
vi koji ste bili u ARR, možete mi reći je li ta agencija smještena pored Rebra ili negdje bliže gradu??? nisam iz Zagreba i kad googlam adresu izbaci mi dvije različite lokacije, tj postoje dvije Stančićeve ulice u Zg.. please help, idem sutra u jutro..
vales is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 00:00   #42
Quote:
vales kaže: Pogledaj post
vi koji ste bili u ARR, možete mi reći je li ta agencija smještena pored Rebra ili negdje bliže gradu??? nisam iz Zagreba i kad googlam adresu izbaci mi dvije različite lokacije, tj postoje dvije Stančićeve ulice u Zg.. please help, idem sutra u jutro..
u zgradi MORH-a, preko puta TVORNICE kulture.
mzoroe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 23:53   #43
Dragi forumaši,

da li je tko bio na testiranju u Agenciji za regionalnu i razvojnu politiku? Itko?! Da li je tko bio u nekom drugome tijelu i imao pitanja vezana uz PRAG Practical Guide to Contract Procedures for EU External Actions?
Tinnkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 13:16   #44
Agencija za regionalni razvoj

Danas dobila poziv za testiranje. Ima li tko kakvih iskustava?? Jel dobio još netko poziv??
sanjči1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 19:06   #45
Quote:
sanjči1504 kaže: Pogledaj post
Danas dobila poziv za testiranje. Ima li tko kakvih iskustava?? Jel dobio još netko poziv??
Isustava sa testiranja u ARR nemam, al poziv sam dobila.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 17:33   #46
Jel bio netko jučer u Agenciji za regionalni razvoj na testiranju? Kako je bilo? Iskustva?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:51   #47
Je li netko bio na testiranju u ARR? Gledam izvore koje treba spremiti za testiranje i smrznuo sam se, toga ima... :/ S obzirom da pouzdano znam da je jedan natječaj davno (još 2010.) bio tamo namješten nemam neke volje spremati te izvore, ali bih svejedno volio čuti ima li tko kakvih iskustava s testiranjima u ARR i kakva su? Koliko detaljno bi to trebalo iščitavati? Hvala unaprijed.
Snooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 23:16   #48
I ja idem...vidim da nema puno info. Ne znam što reći, do sada mi je svaki natječaj na kojem bijah, bio namješten...
Tinnkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 17:55   #49
Pozdrav!

Vidim da ponovno imaju natječaj, pa me zanima, ima li netko novije informacije o natječajima u ovoj Agenciji? Je li slično kao u drugim Agencijama ili postoje šanse za zaposlenje bez veze? Kakvog tipa su pitanja i razgovori?
Flory Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 09:24   #50
Quote:
Flory Flo kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Vidim da ponovno imaju natječaj, pa me zanima, ima li netko novije informacije o natječajima u ovoj Agenciji? Je li slično kao u drugim Agencijama ili postoje šanse za zaposlenje bez veze? Kakvog tipa su pitanja i razgovori?
nemam pojma je li namješteno, al pismeni je ok ako učiš. nije prelagano, ali da se, pitanja na zaokruživanje i nadopunjavanje, kao i u ministarstvima, samo je ovdje bodovanje drukčije i broj pitanja varira (u ministarstvima bude 10 pitanja 10 bodova i puno vremena, ovdje je to malo drukčije). što se usmenog tiče, super je. jako fina i ugodna atmosfera. gotovo ništa stručno.
Ancica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:20   #51
A kako se snaći u tom moru literature, baš gledam literaturu koju su objavili za prošlo testiranje, pa toga ima preko 1000 stranica vjerojatno.. tko to može naučiti? i još onda neka bude namješteno... pa ranit ću se...
Snooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:41   #52
Quote:
Snooch kaže: Pogledaj post
A kako se snaći u tom moru literature, baš gledam literaturu koju su objavili za prošlo testiranje, pa toga ima preko 1000 stranica vjerojatno.. tko to može naučiti?
proučiš literaturu i pokušaš zapamtiti najvažnije podatke
Ancica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:24   #53
ima li ko informaciju o rezultatima za koordinatora?...na testiranju su rekli rezultati ce biti do kraja proslog tj a na njihovoj str su samo rezultati za referenta i tajnika?
anavi6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 16:31   #54
http://www.arr.hr/vijesti-i-najave/r...vjere-znanja-6
Danas objavili rezultate
reverse gravity is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2021., 16:31   #55
Pozdrav ekipa,
znam da je tema od davnina, ali da se nadovežem, zanima me kako izgleda testiranje, koliko pitanja bude na testu, jesu na zaokruzivanje ili na nadopunjavanje, koja pitanja se vrte, ima li tko kakva iskustva?
Ladyk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.