Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2014., 11:30   #81
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
kakvo je to hodanje? neko posebno ili samo hodanje?
Samo hodanje, po mogucnosti malo brze...

Sent from my GT-S7500
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:01   #82
Mene zanima da li bi nakon pauze od trčanja od skoro godinu dana trebala krenuti ful početnički ili ipak malo jačim tempom? Jer probala sam malo neki dan i nije da onako, umirem. Mogu više nego kad sam prvi put počinjala.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:05   #83
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li bi nakon pauze od trčanja od skoro godinu dana trebala krenuti ful početnički ili ipak malo jačim tempom? Jer probala sam malo neki dan i nije da onako, umirem. Mogu više nego kad sam prvi put počinjala.

Kreni pocetnicki, pa vidi kako ce ti ici i kako ces se osjecati.
Kasnije uvijek mozes malo pojacati ako vidis da ti ide dobro.


Sent from my GT-S7500
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 18:18   #84
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li bi nakon pauze od trčanja od skoro godinu dana trebala krenuti ful početnički ili ipak malo jačim tempom? Jer probala sam malo neki dan i nije da onako, umirem. Mogu više nego kad sam prvi put počinjala.
Upravo sam krenula to isto pitati?

Ja sam došla kao totalni početnik,nakon cca tri mjeseca 5 km,nije bilo neka brzina ali bilo je ok,sad opet moram ispočetka,a baš mi je solidno išlo!!
Luna L is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 11:49   #85
Kolika ti je bila pauza?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 10:23   #86
Ja uopće nisam početnik, al sam u međuvremenu rodila pa sad moram krenut praktički ispočetka. Ne mogu vam opisat frustraciju zbog netreniranja. Nisam smjela u trudnoći zbog komplikacija a sad se tako teško vraćati. Frend me tješi da mišići pamte i da će bit lakše nego da krećem kao prvi put ali nekako sam obeshrabrena
Neki dan sam odradila jednu moju trail rutu od malo preko 5km, koju bi inače radila za 45min (ima dosta uspona i strmih spusteva pa se ne može cijela trčati) i za to mi je trebalo 55 min. Morala sam par puta stati jer mi se povraćalo od napora. Mislim, svjesna sam da zbog operacije oporavak ide teže i sve, ali jako sam žalosna i nekako imam feeling da dugo neću moć trenirat kako želim i kad želim.
Malo sam vam se izjadala
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 10:57   #87
Uspori malo
Ako ti je došlo do povraćanja i prislinog zaustavljanja, vraćaš se prebrzo.
Vratit ćeš se u formu, ne moraš odmah i sad, daj si malo vremena.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 11:50   #88
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Neki dan sam odradila jednu moju trail rutu od malo preko 5km, koju bi inače radila za 45min (ima dosta uspona i strmih spusteva pa se ne može cijela trčati) i za to mi je trebalo 55 min. Morala sam par puta stati jer mi se povraćalo od napora. Mislim, svjesna sam da zbog operacije oporavak ide teže i sve, ali jako sam žalosna i nekako imam feeling da dugo neću moć trenirat kako želim i kad želim.
Malo sam vam se izjadala
Za trail je ovo normalno jer se jako lako preforsirati ako nisi u formi i/ili ako nemaš pulsmetar. Malo sporije prvih par puta i onda ćeš vidjeti da polako ulaziš u formu i postaješ brža.
Definitivno se je lakše vratiti u formu nego je postići. Ići će to brzo.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 15:36   #89
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li bi nakon pauze od trčanja od skoro godinu dana trebala krenuti ful početnički ili ipak malo jačim tempom? Jer probala sam malo neki dan i nije da onako, umirem. Mogu više nego kad sam prvi put počinjala.
Ista stvar kod mene, pauza od preko 7 mjeseci zbog problema sa zdravljem, danas se nadam da će me vrijeme poslužiti da krenem ispočetka.
__________________
"Oh, what a day! What a lovely day!"
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 19:32   #90
Prošli vikend je bio BG FM.
Ovako je to izgledalo kod "komšija".
http://www.trcanje.rs/galerija/27-be...maraton-video/
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:18   #91
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Prošli vikend je bio BG FM.
Ovako je to izgledalo kod "komšija".
http://www.trcanje.rs/galerija/27-be...maraton-video/
Mislim da bi se organizatori maratona u Zagrebu mogli ugledati na komšije, bez obzira da li one u Ljubljani ili one u Beogradu... Od odnosa prema utrci, preko organizacije pa do pristupa cijelom događaju.

Osim Ljubljanskog maratona ove jeseni, iduće proljeće sigurno idem u Beograd.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 21:38   #92
Mislim da bi i ja mogao ako ne bude ozlijede.
Toliko puno rekreativnih sudionika na HMu preko 2h. Predobro.
Kod nas se samo trči za postolja, 1:45 i sl. Sramota je trčati 2h.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 20:28   #93
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Mislim da bi i ja mogao ako ne bude ozlijede.
Toliko puno rekreativnih sudionika na HMu preko 2h. Predobro.
Kod nas se samo trči za postolja, 1:45 i sl. Sramota je trčati 2h.
Slažem se.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 14:59   #94
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Mislim da bi i ja mogao ako ne bude ozlijede.
Toliko puno rekreativnih sudionika na HMu preko 2h. Predobro.
Kod nas se samo trči za postolja, 1:45 i sl. Sramota je trčati 2h.
Ma koja glupost. Trčati ću koliko me bude volja. Ako ću tako htjeti, trčati ću i unatrag.
Quicksand is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 10:23   #95
ja od danas krećem s treningom, inače bajkam (npr. u 2013. 4500km), a postoji plan koji mislim ostvariti za godinu dana. inače sam stariji (38 god.) pa me zanima opterećenje na neke poluzakržljale dijelove mišića. krećem sa 3-4-5km na osjećaj pa da vidimo do kuda ću dogurati.
eto, pozdrav svima pa se čitamo
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 11:18   #96
S obzirom koliko voziš bicikl neće biti problema. Samo malo lakše neko prvo vrijeme, iako ces možda imati osjećaj da možeš brže. I za sad se drži onog pravila da dižeš kilometražu/tempo 10% tjedno.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 18:41   #97
dernio sam 3km sa 2 hodanja od po 50m, dug je put do rekreativnog trkača čini mi se, al budemo vidjeli.
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 20:14   #98
Samo pomalo i redovito
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 02:19   #99
Prije brige o kilometrima prouci kako trcis, kako ti noge stupaju na tlo...jer ako ne budes pravilno trcao, moze doci do ozljede i razno raznih bolova...tad ce ti trcanje vise predstavljati patnju nego uzitak
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 09:04   #100
ma sve jasno, sve je bitno, tehnika, kondicija, mišići, pluća.
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.