Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 20:40   #21
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Prijavit cu ovaj post administratorima jel siris dezinformacije. Jos uvijek sam, kao sto vidis, ziv !!
al možda nisi PRAVI
icnah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:23   #22
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Prijavit cu ovaj post administratorima jel siris dezinformacije. Jos uvijek sam, kao sto vidis, ziv !!
Moje isprike
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:24   #23
Quote:
icnah kaže: Pogledaj post
al možda nisi PRAVI
Viš, viš

Tko zna...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 10:34   #24
preuzeto s http://www.soundguardian.com/content/view/24832/42/

"...2003. i Porin gdje je bila američka zastava i na njoj “Jedite kurac” pa je Aleksandar Kostadinov proročanski zaključio da se Bahattee više nikada neće pojaviti na televiziji. I nije..."


Dal je to glavni razlog ne znam, al mu je čak i bolje da je otišo po meni, ne zato jer mi nije dobar il tako nešto, nego tad se već počela scena mjenjat u nekom drugom smjeru.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:16   #25
El Bahattee je jedan od najvecih, ako ne i najveci lik na hip hop sceni bio i ostao, nitko mu do sad nije ni do koljena, izuzev tramovca.


Cuo sam negdje da se okusao u kuharstvu poslije rada s kompjuterima i web dizajnom, i navodno je dobar kuhar .

Vjerovatno niste znali i da ima neku vezu sa Franjom Tudmanom, u daljnjem rodu su, Tudman je bio od njegove bake bratic, tako sam barem cuo.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 00:49   #26
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
oćeš brain music- try metal ...
vic stoljeća
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 16:06   #27
Ja sam čuo da se povukao na Aljasku i da tamo uzgaja haskije, ali nisam sto posto siguran.
__________________
STOP THE WAR IN CROATIA
Mufffler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 16:55   #28
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
oćeš brain music- try metal ...
Je, vidimo po tebi.

Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Hopsanje i majmuniranje o kurabama, lovi, drajv bajevima i blingu
To, to.
I onda to sluša neki srednjoškolac što tri dana ne kupuje sendvič s parizerom, da bi si mogao kupiti kutiju cigareta.
Gangsta.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 09:45   #29
To, to.
I onda to sluša neki srednjoškolac što tri dana ne kupuje sendvič s parizerom, da bi si mogao kupiti kutiju cigareta.
Gangsta.

El Bahattee je uz Targeta i Sašu najbolji hrv raper do sada.
lovokradica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 11:10   #30
Moje mišljenje je da ga nema jer je rekao sve što je imao za reć. A ne Target s današnjem radom je pljunuo na sve dobro što je snimio nekoć. "Doš'o, odrepo, otišo..."
Bahati do groba!
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 08:57   #31
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Hopsanje i majmuniranje o kurabama, lovi, drajv bajevima i blingu uz repetitivni ritam ili pokradene semplirane melodije (od Led Zeppelina na dalje) se teško može nazvati muzikom, ali to je samo moj stav. Uz neke iznimke naravno. Prijespomenuti nije ta jedna od iznimki u mom stavu...
Ovdje si priča o El bahatiju i lik je valjda reper kaj je najmanje puta spomenuo navedene teme u svojim pjesmama.
Lik je napravio stavri koje se slusaju i dan danas, a sto je jos bolje ocrtavaju danasnju situaciju društva iako su pisane prije 10 godina ili više...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:30   #32
Ma pusti headbangera; sere koliko je dug i širok, a pojma nema.




Bahatee, Target, Woo, Koolade i... La Bla
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:57   #33
Bravo Slavko,baš me iznenadilo da si LaBla naveo!
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:58   #34
Stara sam ti ja iskusnjara.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 00:07   #35
El Bahatee je u vrhu HR rapa, meni osobno uz Tramovce najjaci. Sto se Targeta tice, covjek je bolestan tako da nemojte pljuvati po njemu. U devedesetima je bio vrhunski reper, sada se srozao al dobro to je njegova odluka.
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 11:11   #36
Dobro, kaj mu je bilo?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 14:04   #37
Quote:
BULL7 kaže: Pogledaj post
El Bahatee je u vrhu HR rapa, meni osobno uz Tramovce najjaci. Sto se Targeta tice, covjek je bolestan tako da nemojte pljuvati po njemu. U devedesetima je bio vrhunski reper, sada se srozao al dobro to je njegova odluka.
Bahatee u vrhu? Svako ima svoje razmišljanje, svaka čast zg reperima, zaboravili ste nereda i stoku koju isto razbijaju, istina dolazi novo vrijeme i oni se malo komercijaliziraju ali se vracaju korjenima.Svatko ko prati hip hop scenu a ja je pratim odkad sam ziv bi primjetio da sve repere starije škole pojede vrijeme i nemogu se jednostavno nosit sa svakidašnjim mulcima, i padaju u zaborav ako svako malo nešto novo neizbace. Interesanto mi je da niko ne spominje riječku scenu, uvjek taj divni zg (protiv kojeg nemam ništa protiv nemojte me krivo shvatiti) ali prvi rap album je izašao u Rijeci. Dragi moji zasto se nepitate gdje je nestao Drill skillz? Ugly leadersy? Sirotinja d.o.o
Kažes bahatee je vrh kompa, jesi čuo možda za Jantara? Probaj bacit uho na druge ekipe pa onda možemo uspoređivat
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 12:23   #38
Smile

Jantar je dobar, ali Bahattee je bolji
lovokradica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 12:35   #39
Quote:
lovokradica87 kaže: Pogledaj post
Jantar je dobar, ali Bahattee je bolji
po čemu?
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 14:11   #40
Evo oš da ti ja kažem po čemu i jednom zauvijek vam objasnim ta reperska sranja.
Reperi kao reperi su najdebilnjija glazbena publika bez ikakve dvojbe.Kao i svi klinci fanovi muzike dižu undeground izvođače u nebesa i kuju mitove iz jednog jedinog razloga-da bi se osjećali posebni.Mi smo posebni mi slušamo tog lika kojeg nitko ne sluša jer su glupi,a mi smo posebni i pametni pa slušamo lika koji je vrlo intelektualan i bez straha govori istinu kakva je,a i pomalo se fura da je opasan pa je to win win za sve.
To ti je mentalni sklop prosječnog repera.
Sad ti spominješ Jantara i da kako El Bahatee može biti bolji od Jantara.
Eto prvo iz razloga što se ljudima baš i ne slušaju morbidne rime očito odrepane u odglumljenom glasu ma koliko god Jantar bio pametan lik i znao nabacit fine puncheve.
Dok god se rap koji radiš sviđa isključivo reperskoj publici to vjerojatno znači da ti muzika nije baš nešto.
Nešto što je dovoljno moćno da i prosječan čovjek koji nevoli rap to prepozna,e to je već igra.
To je bezvremenska klasika koja postaje umjetnost i zato je El Bahatee prepoznat od opće populacije,a Jantar nije.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.