Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 09:08   #1
Internet trgovine- bijela tehnika

Ima li netko iskustva sa kupovinom bijele tehnike preko internet trgovina!?
Sve primaju uvjete plaćanja koje kupac odabire, daju jamstva, isporuku...

Kupujem hladnjak. Jučer sam obišao par trgovina, cijena je ista oko 7000. Sad sam malo gledao još po web-u, i naletio na stranice koje uspoređuju cijene proizvoda, i isti takav preko tih 'manjih' net-trgovina je oko 5500, što je značajna razlika.
Pretpostavljam da je razlika zato što nemaju svoj prostor, ljude, sve ide po narudžbi...

Ima li netko iskustva? Koliko mi zapravo na kraju vrijedi to jamstvo, kad te trgovina može nestati preko noći...
president0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 10:31   #2
ja sam tako kupila fotić preko diskont 24 - ne znam jel to jos postoji.... u dućanima je bio po 1200kn ja ga platila 800kn platis na stranici ili kod njih ja sam isla tamo prije su bili negdje prema crnomercu - dobijes papir neki potvrdu plaćanja i dodjes za 2 dana s tim papirom kod njih i uzemes proizvod i bok.... meni je to bilo ok.

drugi put sam uzela nesto preko firme tamo u heinzlovoj kod policije...isto nemaju robu kod sebe platis i dodjes drugi treci dan i to je to.... meni je bilo ok
KupiteKamasutru is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 13:22   #3
ja sam imao samo pozitivna iskustva (outlet.hr). Inače provjeriš kako i koliko dugo web shop radi (Trgovački sud, poslovna.hr, Facebook, forumi,...), nazoveš i kad stekneš sigurnost - platiš.
__________________
Guzi svrbica!
Mariolino 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 16:14   #4
Što se tiče internet trgovina, prošli tjedan sam kupila perilicu od Gorenja preko nove firme Plus Minus tehnike i mogu reći da imam pozitivna iskustva. Za čak 200 kn niže sam ju kupila kod njih! Dobila sam popust od 10% na normalnu cijenu, ljubazno mi dostavili i sve 5. Tako da ako netko traži trgovinu ovakvog tipa, stvarno je ok. Radi se o ovoj perilici inače:

http://www.plusminus.hr/product.asp?...kg&code=286414

Zadnje uređivanje confusedangel : 10.05.2012. at 16:15. Reason: slova
confusedangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:35   #5
Još jedna pohvala za trgovinu Plus minus! Kupila sam ledenicu Gorenje, sve 5! Usluga, cijena i dostava na Brač za samo 50 kn!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 15:01   #6
Budući da nisam nigdje naišao o kupovanju bijele tehnike preko stranih web shopova, zanima me isplati li se naručiti ugradbenu pećnicu preko amazona ili e-baya s obzirom na troškove dostave? Pretpostavljam da carine nema više a PDV se plaća ako je roba proizvedena izvan EU. Ima li tko iskustvo s takvom kupovinom?
smarn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:05   #7
Ima li tko iskustva s kupovinom sa stanice lovemallweb, cijena bijele tehnike je nestvarno mala, nema troska dostave, dupli hladnjak beko je 109 €. Kako znati da nije prevara?
heja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:37   #8
Quote:
heja kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s kupovinom sa stanice lovemallweb, cijena bijele tehnike je nestvarno mala, nema troska dostave, dupli hladnjak beko je 109 €. Kako znati da nije prevara?
Jednostavno!

https://www.scamadviser.com/check-we...ovemallweb.com

Piše da je stranica stara 10tak dana lol!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.