Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2015., 10:56   #21
Oprema nove Lare Croft





Ova tu je prevelika slika, iz nekog razloga je ne mogu smanjiti


http://media1.gameinformer.com/files...earUp_Back.jpg
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 20:49   #22
Kakva je to sva zabundana, jel ti glupsoni znaju koji je smisao Tomb Raidera? Biti seksi dok dominiraš.. hladnoća ne može nauditi Lari. Vjerojatno još jedna inicijativa moćnog gay lobija.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 16:45   #23
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Kakva je to sva zabundana, jel ti glupsoni znaju koji je smisao Tomb Raidera? Biti seksi dok dominiraš.. hladnoća ne može nauditi Lari. Vjerojatno još jedna inicijativa moćnog gay lobija.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 17:25   #24
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Kakva je to sva zabundana, jel ti glupsoni znaju koji je smisao Tomb Raidera? Biti seksi dok dominiraš.. hladnoća ne može nauditi Lari. Vjerojatno još jedna inicijativa moćnog gay lobija.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 18:49   #25
username govori sve
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 16:05   #26

Rise Of The Tomb Raider - E3 Preview Trailer (2015)


Novi trailer.

Gameplay video 15.6
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 17:21   #27
a vec vidim da ce opet bit cutscenova svemoguce lare koja moze prezivit sta nitko nemoze, zenska je jaca od hulka
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 17:50   #28
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
svemoguce lare koja moze prezivit sta nitko nemoze
Lara može preživjet čak i smrt. U četvorci je ostala zakopana u Egiptu u situaciji gdje je smrt neizbježna. Zatim naprave peticu gdje je ekipa oplakuje i prisjeća se starih pustolovina dok menu kamera šara po groblju, dakle retrospektivne epizode da bi se u idućem nastavku pojavila nakon Egipta kao da se ništa nije dogodilo lol

e mada ne treba se tome ni previše čudit jer je upravo taj naslov (angel of darkness) koji je bio totalni promašaj zapečatio Core Design. Ovi novi su uspjeli rebrandirati i vratiti serijal na stabilne staze ali ja svejedno sve te igre smatram šitinom koja ne može prismrdit klasicima. Srećom maksimalno su se iskupili se ovim zadnjim nastavkom (ja sam već bio izgubio nadu) i čini se da bi i ovaj novi opet mogao biti jeben.

Zadnje uređivanje Fapmaster : 01.06.2015. at 18:07.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 07:56   #29
zadnji koji sam igrao bio je još na PS1, i to onaj Chronicles, dok je bila mlada itd...U biti nastavk poslje četvorke, kad je pala u piramidi i krepala.

Nisam čitao što je dalje bilo, kako je preživjela? Uskrsnula iz mrtvih ili?
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 09:39   #30
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Lara može preživjet čak i smrt. U četvorci je ostala zakopana u Egiptu u situaciji gdje je smrt neizbježna. Zatim naprave peticu gdje je ekipa oplakuje i prisjeća se starih pustolovina dok menu kamera šara po groblju, dakle retrospektivne epizode da bi se u idućem nastavku pojavila nakon Egipta kao da se ništa nije dogodilo lol

e mada ne treba se tome ni previše čudit jer je upravo taj naslov (angel of darkness) koji je bio totalni promašaj zapečatio Core Design. Ovi novi su uspjeli rebrandirati i vratiti serijal na stabilne staze ali ja svejedno sve te igre smatram šitinom koja ne može prismrdit klasicima. Srećom maksimalno su se iskupili se ovim zadnjim nastavkom (ja sam već bio izgubio nadu) i čini se da bi i ovaj novi opet mogao biti jeben.
meni je isto prvi dio odlican bio, prica, gameplay i sve. ali nemoze prezivit pad u rijeku, pad aviona, napad korokodila sta je vec se prezivjela u prvom dijelu. te cutscene su preagresivne za moj ukus. vec u ovom traileru pada sa stijene i komadi leda joj padaju po glavi ali ne trza ona. pretjerano!
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 02:40   #31
Najjači je bio onaj dio poslije uspona na radio tower kad ideš žičarom prema brodogradilištu na 500m iznad zemlje pa se sve počne raspadat i onda skačeš kao majmun sve u zadnji čas i usput pobiješ bataljun ljudi. To ni Rambo ne bi uspio izvest.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 20:56   #32
Gameplay sa E3.



Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:38   #33
ako ce ovakva bit cijela igrica necu se ni trudit igrat
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:43   #34
Prvi dio izgleda potpuno isto kao prošli nastavak, ali zadnja minuta izgleda odlično!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 02:59   #35
Slažem se prvi dio izgleda dosta isto, Jonah mi je malo naporan ali je grafika odlična!

Zadnja minuta!

Igrica izlazi 10.11!




BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 03:28   #36
https://www.youtube.com/watch?v=Cf1BkBj4gkk

Novi gameplay video koji je procurio s E3, uglavnom prikazuje stealth sistem koji mi se sviđa, i grafika zbilja izgleda odlično
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 00:47   #37

Stealth izgleda predobro, kako ih roka


OMG!! grobnice Jedva čekam ovo zaigrati. PC verzija izlazi početkom 2016
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 01:00   #38
Okej, ajmo redom. Prvo, hvala nebesima da igra izlazi za PC iduće godine. Jedino što me brine jest kako preživjeti od svih spoilera kojih će biti posvuda.

Drugo, gameplay trailer je super (doduše, vidi se da je malo truda uloženo). Sirija vizualno izgleda puno puno zanimljivije od Sibira, ali koliko sam pročitao, Sirija je samo uvod u igru koja će se uglavnom odvijati u Sibiru. To mi se pak ne sviđa. U prošloj igri je to funkcioniralo jer smo jelte bili napušteni na otoku, ali ne da mi se igrati na jednoj te istoj lokaciji opet. Bojim se da će uništiti potencijal koji Sirija ima (što se vidi i iz gameplay trailera).

Na kraju, demo koji su pokazali izgleda super, ali mi je žao ako će se opet igra svesti na 80% pucačine, a 20% na grobnice koje su u prošloj igri čak i bile neobavezne. Nadam se, duboko se nadam, da u igri ima grobnica i puzli i velikih prostranstava u kojima treba otkrivati i istraživati, a ne konstantno ubijati.

Živi bili pa vidjeli. U svakom slučaju jako se veselim, bez obzira na sve i vjerujem da ću je s guštom odigrati! Kad se sjetim da sam još prošlo ljeto šizio radi Xbox ekskluzive.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 17:24   #39
Poslije gamescom-a dolazi novi gameplay iz Sirije! :klap:
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 21:48   #40
Larica je zakon. Igra će isto biti. Trebali bi napravit i novi film ali bez istrošene Angeline. Ja predlažem Malenu Morgan
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.