Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 13:53   #121
Mega zabavna. Iako nije bila realna, ISS - PES 6 je bila naprednija igra za svoje doba, nego što su sadašnje za 2017. Nakon toga su krenule reciklaže, u nekim nastavcima čak i nazadovanja (kriminalni golmani i sl.)

Inače da i adriano je bio beštija (udarac isto). Za ibrahimovića se ne sjećam da je u PES 6 bio u interu, mislim da mu je to bio zadnji PES kad se vodio u juveu. Eventualno na PC-ju ako je išlo nekim patchem kasnije (mi smo to tada igrali na PS2)

PES 2011 mi je isto ostao u dobrom sjećanju od novijih (PC). Tu su golmani napokon bili normalni, a i tempo (tj. brzina igre) mi je pasala. Nije bilo prebrzo arkadaški, ali ni presporo. Ovih par poslije sam možda odigrao koju utakmicu tu i tamo (više fifu), ali zadnjih nekoliko godina baš ništa (pozavršavali faxove, pa kao društvo smo sve manje ili nikako igrali)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 15:39   #122
ja sam u pes6 sa neymarom 2x zabio takav overhead..i s jos nekim par puta...
ma pes6 i dan danas nedodirljiv i vecina nas ga non stop pici online iako imamo pes17 na ps4...to ama bas nitko neigra online,svi samo pes6 na pc sa nasim modificiranim patchom..vec smo na 26.sezoni
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 15:57   #123
I pretpostavljao sam da je neki patch, jer je neymar u vrijeme PES 6 imao 13-14 godina
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 17:21   #124
da,ma konstantno se apdejta patch pa je skoro svakodnevni update...ali neigramo naravno s original ekipama,nego je u 1.sezoni bio fantasy draft pa onda trejdovi,potpisivanje free igraca itd itd...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 16:42   #125
Ima netko preporuku za neki dobar patch koji radi na cpy verziji? Trebam transfere i dresove, drugo mi nije suviše bitno, koristio sam uvijek peseditov patch, ali ovi noviji ne rade na cpy verziji...

Smoke patch mi se čini ok, ali ne podnosim skidanje stvari preko malog milijuna linkova, so a torrent would be nice
Levistej is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:21   #126
ako ima zainteresiranih za online igranje PES 6
javite mi se u inbox...

http://sportnet.rtl.hr/sportnetklub/igre-i-igrice-22/

ovdje nam je forum,odigrali smo već nevjerojantih 26 sezona...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 16:50   #127
Kako to radi kod vas? Ja igram PES 2017 na BPLu, pa me baš zanima i ovo...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 20:25   #128
Instalirao igru, ali su stare postave, recimo u Barci igra D.Alves, kako to rijesiti? ima li neki option file za to?
Audista is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 20:36   #129
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ako ima zainteresiranih za online igranje PES 6
javite mi se u inbox...

http://sportnet.rtl.hr/sportnetklub/igre-i-igrice-22/

ovdje nam je forum,odigrali smo već nevjerojantih 26 sezona...
Ako je DZABE , ja sam za
Audista is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 20:43   #130
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za neki dobar patch koji radi na cpy verziji? Trebam transfere i dresove, drugo mi nije suviše bitno, koristio sam uvijek peseditov patch, ali ovi noviji ne rade na cpy verziji...

Smoke patch mi se čini ok, ali ne podnosim skidanje stvari preko malog milijuna linkova, so a torrent would be nice
takodjer mi treba, ako si nasao , javi se
Audista is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:32   #131
Kako ne radi PESedit? Inače imam original PES, ali sam htio staviti na ženin laptop jer mi je trebao par dana samnom, pa sam instalirao CPY verziju, stavio PESedit 4.0 brijem i GG, trebalo mi je cca 10 minuta da to sve upogonim nakon što sam skinuo fajlova..inače dobra stvar što sus tavili PESedit na MEGA linkova pa je sve brzo....
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:13   #132
xplosiv,audista...obojica imate PP
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:12   #133
Par golova iz Master lige s Dortmundom (PTE Patch), Superstar. Počeo sam s defaultnom ML ekipom (Arcas, Coutinho, Castledine...).

https://youtu.be/wSEeKD92TQM
https://youtu.be/YwSMpGWw6aA
https://youtu.be/H4KWVjTwI7E
https://youtu.be/CVZlETedqLU

Master liga me ne živcira ni izbliza koliko online, baš guštam. U četvrtoj sezoni sam.

Ne sjećam se tko je rekao da ne može zabiti slobodnjak - moja preporuka je da s desne strane pucaš s desnjakom, lijeve s ljevakom. Ne ravno preko zida nego napraviš da strelica bude zakrivljena (lijevi stick lijevo ili desno, ovisno s koje si strane) i ide malo kraj živog zida, a završava u golu. I udarac punom snagom.
Kad ću pucati idući slobodnjak napravim screenshot ako nije jasno.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:52   #134
Ja sam malo stao, ali sam igrao master ligu sa sheffieldom (2. engleska) 3 sezone na onoj najvišoj težini koja je prebrutalna (singleplayer). U prve dvije sezone su me natamburali. Mislim da sam u prvoj sezoni bio zadnji, u drugoj mislim 3 odozdol. U trećoj sezoni sam bio 6. i kroz dodatne kvalifikacije ušao u premiership. Ne u tolikoj mjeri zbog boljih igrača koliko zbog promjene pristupa (prije sam forsirao kontre tj. trokut na postavljanu obranu). Nema reloadanja i nikakvih varanja. Osim kad mi crasha. Jbte u finalu turnira za premiership imam 2-0 i napad za 3-0 u 88 min. i crasha mi se igra. Da baš prije te utakmice nisam napravio drugi sejv mogao bi se jebati jer je ovaj bio pod errorom. U reprizi te tekme mi izjednače u zadnjoj minuti ali ih rješio kroz dodatno vrijeme. To bi ponavljao da sam izgubio zbog crashanja. I tu sam negdje stao

Što se tiče slobodnjaka skužio sam novu šemu. Barem kad ja bliže (cca 17-20 m). Dignit strelicu jako malo (negjde u visini vrha glave igrača u živom zidu) i onda doslovce samo pipniti udarac. Oboje je teško napraviti - držati tako malo dignutu strelicu + tako malo napuniti.

EDIT, to bi bilo nešto ovako, samo što ima vrhunskog pucača - https://www.youtube.com/watch?v=_CH5Z3hvjOA

Što se tiče igrača - tu sam se obogatio iako sam imao loše rezultate. Naime juniorima dam ugovor i u istom prijelaznom roku ih što više prodam (a svaki prijelazni rok se pojave novi). I one "ponovno rođene" zvijezde sam također sve prodavao

A s druge strane sam kupovao što bolje igrače bez ugovora, koristio ih, neke prodavao. Većinu sheffieldovih igrača sam do sada prodao osim najboljih. I tako sam na te 2 šeme natukao lovu da sam lukakua platio 70 i nešto milijuna eura. Daleko najveći transfer.

Preporuka igrača, barem ako krećete sa slabijim klubom - wakaso - DMF, prvi igrač kojeg samo kupio, nisam ga puno platio (nekih 6 milja eura), a zahvalan. Zatim bočni mertres, metres tako nešto - nije loš, došao za đaba, a plaću traži kiki-riki. Onda moj možda i najdraži igrač uz lukakua - playmaker cubas. Njega morate i platit solidno (mislim nekih 10-12 mil. eura što je IMO malo za takvog igrača). Opisao bih ga kao lukitza modrić 2
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 01.04.2017. at 20:08.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:35   #135
I ja sam u prvoj sezoni bio pri dnu, mislim da četvrti od dolje. U drugoj osmi, u trećoj drugi i sad se borim za prvo s Bayernom.
Ne koristim juniore za preprodaju jer pokušavam da to sve izgleda malo realnije, promoviram samo one koji mi trebaju za ekipu. U prvoj postavi mi već igraju Westermann, Demichelis, Weidenfeller na golu.
Imam od defaultne ML ekipe Casteldinea i Filtaozinha (s kojim sam prije par sati zabio OVO u 95. minuti za 0-1 ). Navodno se nekome i Arcas brutalno razvije, meni je bio dosta loš kad sam ga prodao. Coutinho mi nije bio ni blizu dobar kao u PES 2016.
Igrači prve momčadi su mi od 77 (Weidenfeller) do 84 OPR (Inaki Williams koji mi igra kao SS). Fina uravnotežena ekipa sa širokom klupom na kojoj su regenerirani Huntelaar, Vardy, Totti, Podolski, Lichtsteiner...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:48   #136
Ja sam krenio od nižeg nivoa, i meni su igrači sa 70 OPR i više bili bogovi. Kasnije sam kupovao mid i high 70 OPR igrače. Tek sam kupovinom lukakua nabavio igrača sa preko 80, R. Emery kojeg sam kupio nakon 2 sezone se razvio do 80-81, također kupio golmana od 80+ (sportiello), iako mi je orginalni još uvijek prvi golman. Zatim imam jednog stopera preko 80 (S. Morrison) ranije dovedenog, te napadač Vietto (odličan). Nego stvarno provjeri cubasa, to je prvoligaški, čak top club kalibar. Ono baš je močan, taman ima ocjene gdje je ključno, stamina, žilavost, oduzimanje lopte, kontrola lopte i brzina, pa kad je povuče preko pola terena kao da je na motoru, balans (zaobilazi igrače ko čunjeve)

Ta najviša težina mi je bila too much, razmišljao sam odustati, ali drago mi je da nisam. Ma ono, invalidske momčadi me driblaju ko lude, zabiju kad kod im treba, voleji sa 20 min. presmješno. Ali prilagodio sam se. Dvije sezone su me kantali (čovjeće to je 46 kola po sezoni), mazohizam, onda sam ja u trećoj krenio pobjeđivati
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 08:23   #137
Mislim da je i igra tako namještena, da te prvo peglaju a onda tamo od treće sezone postaje lakše (naravno, uz to što imaš bolje igrače). Samo treba dogurati do tamo. Ja sam u prvoj sezoni zabio ni 20 golova
U drugoj sezoni sam sa slobodnog tranfera doveo Bruno Baio - 197 cm visoki Brazilac. Prvu sezonu nije mogao ništa, drugu je počeo zabijati, a sad je prvi strijelac lige. Utrenirao sam mu Heading i Malicia, u kombinaciji s brzancima na krilima i SS-u je brutalan. Samo se moram riješiti lopte čim je dobije u noge jer mu je svaka šuša uzme. Ali u skoku ga nema nitko
Ove godine su dobro napravili da se igrači malo sporije razvijaju nego 2016. Tamo sam nakon 5 sezona morao prodavati igrače jer su bili prejaki (90+)
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 09:04   #138
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
I ja sam u prvoj sezoni bio pri dnu, mislim da četvrti od dolje. U drugoj osmi, u trećoj drugi i sad se borim za prvo s Bayernom.
Ne koristim juniore za preprodaju jer pokušavam da to sve izgleda malo realnije, promoviram samo one koji mi trebaju za ekipu. U prvoj postavi mi već igraju Westermann, Demichelis, Weidenfeller na golu.
Imam od defaultne ML ekipe Casteldinea i Filtaozinha (s kojim sam prije par sati zabio OVO u 95. minuti za 0-1 ). Navodno se nekome i Arcas brutalno razvije, meni je bio dosta loš kad sam ga prodao. Coutinho mi nije bio ni blizu dobar kao u PES 2016.
Igrači prve momčadi su mi od 77 (Weidenfeller) do 84 OPR (Inaki Williams koji mi igra kao SS). Fina uravnotežena ekipa sa širokom klupom na kojoj su regenerirani Huntelaar, Vardy, Totti, Podolski, Lichtsteiner...
pa ako zelis da ti sve izgleda realnije,zasto imas ukljuceno to da se ti igraci ponovo pojavljuju kao juniori?
meni osobno je to jako glupo jbg..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 09:12   #139
Meni nije, ja volim te starije igrače jer su ovi koji se pojave na početku generacija koji su bili u vrhuncu forme još dok sam ja pratio nogomet. (lažem, malo su mlađi )
Zato i velim 'malo realnije', a ne realno. U smislu da ne mogu natući hrpu love na 20 juniora. Naravno, svatko igra kak mu je zabavnije.
Ali, mislim da se to ni ne može isključiti - mislim da ima opcija samo da se može isključiti da ti se pojavljuju legende (oni koji su već u penziji odavno). Ili?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:11   #140
Baš to. Ja to nisam htio (to ponovno "rađanje") ali se izgleda ne može isključit. Samo se mogu isključit legende, pretpostavljam pele, maradona i takvi
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.