Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2016., 00:06   #21
Ok, pišemo u tekicu. Nitko nije ni rekao da je liga najjača i da će netko iz Prema dignuti kantu. Samo me zanima, onako argumentirano, po čemu su Monaco, CSKA i Leverkusen nepremostive prepreke za jedan Tottenham? Ja sam rekao da će 3 Prem kluba proći, ti si rekao da će 2 proći, pa mi objasni zašto takav iskompleksirani odgovor pun hejta? Tko je spomenuo digiće?
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 26.08.2016., 00:09   #22
Ranieriju fali još jedan veliki trofej u vitrini. Ovo je ta godina
Sudden Sid is online now  
Old 26.08.2016., 00:19   #23
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ranieriju fali još jedan veliki trofej u vitrini. Ovo je ta godina
Miki Maus? Složio bih se, imat će šansu kad izgubi LP nakon tri kola.
mitch is offline  
Old 26.08.2016., 00:22   #24
Miki Maus ostavljamo Mourinhu, a velike stvari su za velike trenere. Claudio, povedi nas!
Sudden Sid is online now  
Old 26.08.2016., 00:38   #25
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ok, pišemo u tekicu. Nitko nije ni rekao da je liga najjača i da će netko iz Prema dignuti kantu. Samo me zanima, onako argumentirano, po čemu su Monaco, CSKA i Leverkusen nepremostive prepreke za jedan Tottenham? Ja sam rekao da će 3 Prem kluba proći, ti si rekao da će 2 proći, pa mi objasni zašto takav iskompleksirani odgovor pun hejta? Tko je spomenuo digiće?
Hejtam činjenicu da se oko cijele te Engleske lige i posebno reprezentacije napravio takav mit da je to samo za sprdnju kad god sjebu, a od dodatnih debakla spašava samo UEFA svojim pravilima koja su do sad svaki put do sad išla na ruku baš najbogatijima iz te lige. Blackburn osvoji prvenstvo prije 20 godina ? Ajoj što sad i što ako se ponovi pa nema uniteideića i livčija u ligi prvaka(tad navijači Chelseaja i Citya nisu ni postojali, oni su iz modernog doba) ? Mora se uvest bar još jedan klub iz takve lige u to natjecanje. Ne sumnjam i da sad kad je Engleska naspram debaklu i 2+1 kluba u LP da će UEFA to nekako ispraviti.

Ili ako želiš može i ovo. Jel slučajno da se o 24 kluba u EP-u tek počelo pričat kad je Engleska popušila veliko natjecanje ? Sve je slučajno, ili možda ipak nije ? Eto zato hejtam engleski nogomet. A Tottač nije nikakav favorit u toj skupini i završit će zadnji ili predzadnji. Leverkusen ako ne rasproda ekipu će doslovno samlijet pijetlove ko purane, a Monaco je ekipa koja je izbacila jednu španjolsku momčad s 2 pobjede-to već sve govori.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.08.2016., 00:50   #26
Dosadan si.

Engleska je najbolja, pati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 26.08.2016., 01:18   #27
lester će nas jevat na kladionci, budu pod pritiskom , nisu navikli biti favoriti niti znaju probijati igrali budu iks i i kopenhagenom i brižom

od nostitelja cska će sigurno ispast, ostalo po pesu ali u grupi bude iznenađenja, posebno od arsenala

dinamo će sve izgubit
babunovich is offline  
Old 26.08.2016., 02:15   #28
i neće nijednu dobit
Ono is offline  
Old 26.08.2016., 09:56   #29
Celtic najebo.

Englezi 4/4 bez ikakvog problema.
Rory Delap is offline  
Old 26.08.2016., 10:08   #30
Jos jedna sezona bez Intera pa ce se opet podrzati Cholove trupe.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Old 26.08.2016., 10:34   #31
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ok, pišemo u tekicu. Nitko nije ni rekao da je liga najjača i da će netko iz Prema dignuti kantu. Samo me zanima, onako argumentirano, po čemu su Monaco, CSKA i Leverkusen nepremostive prepreke za jedan Tottenham? Ja sam rekao da će 3 Prem kluba proći, ti si rekao da će 2 proći, pa mi objasni zašto takav iskompleksirani odgovor pun hejta? Tko je spomenuo digiće?
Za jedan Tottenham, ko da o Real Madridu pričamo


Argumentirano, po čemu je taj jedan Tottenham favorit protiv klubova koji imaju daleko bolje euro nastupe zadnjih par godina
Mister Yellow is offline  
Old 26.08.2016., 10:59   #32
https://www.youtube.com/watch?v=v3El-FanaSM šta je ovo, nije ih promješao pa zato ponovno?
Joyrider is offline  
Old 26.08.2016., 11:24   #33
mešetarenje
ćiket is offline  
Old 26.08.2016., 11:38   #34
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Za jedan Tottenham, ko da o Real Madridu pričamo


Argumentirano, po čemu je taj jedan Tottenham favorit protiv klubova koji imaju daleko bolje euro nastupe zadnjih par godina
Zato što je kvalitetnija ekipa na skoro svim mjestima, naravno da imaju bolje rezultate kada im je lakše izboriti LP putem prvenstva, ili je jednako teško izboriti LP u Premu i Njemačkoj/Rusiji/Francuskoj?

No dobro, vidjeti ćemo.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 26.08.2016., 11:58   #35
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Zato što je kvalitetnija ekipa na skoro svim mjestima, naravno da imaju bolje rezultate kada im je lakše izboriti LP putem prvenstva, ili je jednako teško izboriti LP u Premu i Njemačkoj/Rusiji/Francuskoj?

No dobro, vidjeti ćemo.
Normalno da nije, Njemačka je bolje plasirana liga i naravno da je tamo kudikamo teže. U normalnoj ligi se ne može dogoditi da jedan Leicester bude prvak (koliko god to meni bilo drago), kao ni to da ti drugoplasirana momčad lige uz sudačku krađu izgubi od Dinama.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.08.2016., 12:10   #36
A da nema možda bolji koeficijent zbog Bayerna i djelomično BvBa koji su imali bolje uspjehe u LP? Jel oni čine čitavu ligu? Schalke i Leverkusen bi ubijali u Premu? Lol. Jel se sjećaš možda prije 2 godine kada je u svakoj skupini bio po jedan klub iz Prema i BL. Evo podsjetnik, Chelsea je dobio 2 puta Schalke i bio 1. u skupini, United je dobio 2 puta Leverkusen i bio 1. u skupini. Arsenal i City su bili iza BvBa i Bayerna no dobili su ih u međusobnima jedanput. Kako je prošao prošle godine Mönchengladbach protiv Cityja? 2 poraza. BvB kao druga momčad u BL nikada nije bila bolja od Arsenala u međusobnim susretima, 4. ekipe EPL-a.

Naravno da je BL slabija od EPLa, koeficijent im je isključivo zasluga Bayerna. Sada ako tebi to čini ligu boljom onda dobro, nemamo kaj dalje diskutirati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 26.08.2016., 12:26   #37
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Dosadan si.

Engleska je najbolja, pati.
Najbolja na Otoku. U LP će tek ove sezone biti šamaranje, jedino City ima kvalitetu za nekakav rezultat (doduše, ne bogzna kakav).
Grupa Queen is online now  
Old 26.08.2016., 12:32   #38
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Zato što je kvalitetnija ekipa na skoro svim mjestima, naravno da imaju bolje rezultate kada im je lakše izboriti LP putem prvenstva, ili je jednako teško izboriti LP u Premu i Njemačkoj/Rusiji/Francuskoj?

No dobro, vidjeti ćemo.
Pa u Rusiji je teže zapravo izborit ligu prvaka, manje ekipa ulazi

Sva ta tri kluba imaju europske rezultate, bude i taj Tottenham u europi, pa se izblamiraju pa onda prodavaju priče da je prem važniji.

Očekuje se slična priča i ove godine
Mister Yellow is offline  
Old 26.08.2016., 12:35   #39
A tko je to, molim te lijepo, rekao da će imati neki brutalan rezultat? Kažem da će 3 Prem kluba proći skupinu i dežurni iskompleksirani hejteri skočili na noge.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 26.08.2016., 12:38   #40
Smiri se, napet si Shvaćaš sve ovo preosobno

Proći će samo City skupinu i zatim ispasti u osmini finala
Mister Yellow is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.