Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 12:43   #21
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
i naziv jednog pica ali se vise ne sjecam kojeg, stigle su me godine.
a, sjetila sam se votka votka-djus. cilka daj kacavidu da se zasarafim.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 14:22   #22
kurac i kuhaca.

dok je to bila zivotna vilozofija bilo je puno vise ratova, kuge i drugih nedaca al daga jebes bilo je simpaticnije drustvo. danas imamo drustvo ukojem razne muskarace glume muskarce, gejpedere koji glume barbike i polovnjace koje dizu ruke od svega jer ne znaju dibi stabi. i ne mislim samo na judolina (eno ga skroz desno):

__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:50   #23
ova chilimbaba kodaje odselila u Skotcku daje travaricu na kapaljuku

pegava elti zima dodji date zaskruvam i popijemo pokoji skruvdrajver
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:29   #24
Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
:
Cega?
hm..recimo mala kita..svijeca se zove kitica..mala pita..pituljica..kakva si ti sonona..nist ne znas:

Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
elem
hm.. sta znaci tvoje ime..ratna pedijatorska macka? sta je to?

Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
a.. ili da ne susim bezveze nego da odmah stavim shubaru? onda recimo ti androgini, pogledajte npr. ovo, to je zensko u neoliberalnom drustvu. kakva je to narancasta rozapisa??? jesu citale one uopce carobnu goru kada ona rara onog na planini?
kakva crna subara... protiv toga smo se borili..skidaj to i krij u torbu..carobni brijeg ili ti brdo...uh tamo ima dobra rasprava o vremenu..nemam sad vremena..nego ima jednan film napravljen po njegovom romanu..smrt u veneciji..ja mislio da je ona mlada osoba zensko

Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Sve beznačajnija.
Većinu njihovih poslova polako preuzimaju roboti - rad za šalterom (automat na Glavnom kolodvoru ti sada da kartu, da ne spomenem i online opciju), McDonalds', blagajne u dućanima, gruntovnica, proizvodnja odjeće/obuće/hrane,... Samo im je polje njegovateljice još kako-tako osigurana domena.
A tko radi na održavanju i izradi robota/strojeva? FER-ovci, FSB-ovci, strukovnjaci. Znači,muški u 90% slučajeva.
znas sta meni nije jasno..mi muski smo inteligentniji od zena..to svi znaju..ako neko misli drugacije neka slobodno izadje da ga poducim lopatom.. i opet nas predju..to mi nije jasno..da one ne glume..ako glume svaka im cas.. sto se tice ferovaca oni su bubuljicari i bolje bi bilo da naprave nekog zenskog robota..to je kao u onom filmu sa vudi alenom..kako je meni vudi dobar..samo tako

Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Vi se zajebavate a rozepiše nestaju

eleme, nije amaro neg travarica
vic samo za cilku: hvalili se amerikanac, rus i bosanac ko ce preplivati, rijeku, slomiti medvjedu nogui silovati indijanku..amerikanac se utopio, rus preplivao ali ga ubio medvjed..bosanac preplivao, i izlazi od medvjeda i kaze..gdje ona indijanka da joj slomijem nogu?

da..gdje je ona cilka sa travaricom da joj slomijem nogu

edit:
pjegava: nisi li mozda primjetila da si citirala samu sebe..ne to nije uloga zene u neoliberalnom drustvu..to je alkoholizam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 21:23   #25
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
hm.. sta znaci tvoje ime..ratna pedijatorska macka? sta je to?

Mačka na warp pogon, ponekad i usukana mačka.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 06:30   #26
uloga.. onako društveno za sad još ista kao i oduvijek, nakot, al ni to neće dugo bit; sve će to tehnologija riješit i tek što nije.
možda i rekreacija, iako ne nužno; al bogati, to ko da pitaš koja je uloga babe koja pere govna u javnom veceu.
a ovo sve ostalo, kao, je marketing.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:47   #27
el postoje jos te babasere
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 19:53   #28
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Mačka na warp pogon, ponekad i usukana mačka.
neoliberalna?

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
to ko da pitaš koja je uloga babe koja pere govna u javnom veceu.
a ovo sve ostalo, kao, je marketing.
predivno poredjenje..recimo u muskom wc-u te zene nemaju posla..bio vidio..opet kad ti postavljas tako pitanje onda si to vidjela u zenskom..znaci zasto danasnje neoliberalne zene ne ciste iza sebe..zar im nije dovoljno sto ne znaju kuhati, sto gledaju samo sulejmane i tako to, pametni telefon drze u ruci ko beba dudu u istima..i jos ne ciste ni wc

uf..sta mi se danas desilo..donio postar knjigu..platio je dva jurona ( s postarinom) ...evo je
https://postimg.org/image/jd96fc2gt/ .. i mislim se je li zbilja tako? pjegava jesi li ti kao svijet

radi se naime o sljedecem..ako je cijeli svijet ploha..i ako su antineoliberalne snage pobijedile i istocno i zapadno..na demokratski nacin..zasto mi slusamo neoliberani bulsit nekoliko baba i glupaca..alo..feminizam je davno umro..nak nak ...huz der..el...el hu..el em..
i na kraju kad im kazes..alo bre a ko ce tebi pemziju placati, ici ces ti na kazan ko partizani..onda se one isprse..to je govor mrznje..ti vidis zenu kao seksualni objekt ( ovo je istina)..

zamislimo sledecu situaciju..izaces s nekom zenskom a ne znas kakva su njena stajalista..evo recimo pice..kazes ja cu sve platiti..ne moze ..mi se nismo borili za to....ti si seksista..onda kazes..dobro ti plati..ona kaze...ne moze..nismo se mi borili za to..ti si seksista..dobro..onda kazes..ajde dobro ja cu platiti prvo pice a ti plati drugo..ne znas na cemu si..doduse kad se kasnije napijes ravno ti je do mora
mislim da sam malo skrenuo s teme ali isprovociran sam sto ove krave ne brisu wc poslije sebe
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 19:57   #29
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
neoliberalna?


predivno poredjenje..recimo u muskom wc-u te zene nemaju posla..bio vidio..opet kad ti postavljas tako pitanje onda si to vidjela u zenskom..znaci zasto danasnje neoliberalne zene ne ciste iza sebe..zar im nije dovoljno sto ne znaju kuhati, sto gledaju samo sulejmane i tako to, pametni telefon drze u ruci ko beba dudu u istima..i jos ne ciste ni wc

uf..sta mi se danas desilo..donio postar knjigu..platio je dva jurona ( s postarinom) ...evo je
https://postimg.org/image/jd96fc2gt/ .. i mislim se je li zbilja tako? pjegava jesi li ti kao svijet

radi se naime o sljedecem..ako je cijeli svijet ploha..i ako su antineoliberalne snage pobijedile i istocno i zapadno..na demokratski nacin..zasto mi slusamo neoliberani bulsit nekoliko baba i glupaca..alo..feminizam je davno umro..nak nak ...huz der..el...el hu..el em..
i na kraju kad im kazes..alo bre a ko ce tebi pemziju placati, ici ces ti na kazan ko partizani..onda se one isprse..to je govor mrznje..ti vidis zenu kao seksualni objekt ( ovo je istina)..

zamislimo sledecu situaciju..izaces s nekom zenskom a ne znas kakva su njena stajalista..evo recimo pice..kazes ja cu sve platiti..ne moze ..mi se nismo borili za to....ti si seksista..onda kazes..dobro ti plati..ona kaze...ne moze..nismo se mi borili za to..ti si seksista..dobro..onda kazes..ajde dobro ja cu platiti prvo pice a ti plati drugo..ne znas na cemu si..doduse kad se kasnije napijes ravno ti je do mora
mislim da sam malo skrenuo s teme ali isprovociran sam sto ove krave ne brisu wc poslije sebe
opet sulejman kriv za sve
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 20:34   #30
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sotona: jel se mi znamo odnekud?
A jel ju ja znam?
Sotona, jesi ti koji put čekala samnom sabah?
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:51   #31
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
https://postimg.org/image/jd96fc2gt/ ..
pjegava jesi li ti kao svijet
kako se uzme
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 11:22   #32
elem maloljetan ganja punoljetne, brzo uči
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 11:42   #33
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
neoliberalna?
mhm
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 12:16   #34
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
A jel ju ja znam?
Sotona, jesi ti koji put čekala samnom sabah?
sabah se ceka sa sejtanom
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 16:01   #35
Pa to je isto.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:39   #36
jel vidis ti dragi moj edi kako bi svi sabajli sa sejtanom..a niko ne zna da elvis dzi nije znao svirati gitaru..a sotona vreba iz prikrajka
pjegava: bas si bijelosvjetska
borna: to se ja kobajagi foliram
ratna macka: jes ti mozda nijema ili gluha?

jesti li primjetili da nema one sto ostavlja wc zaprljan..sramota ju je ...i treba da bude

natrag na temu..pricam tako s nekim klincima..isto nepunoljetni..pitam sto cete biti kad narastete..ovaj jedan kaze milijuner.... i sve zenske misle zivjeti bogato, imati kucu, auto, ali ne bi se napatile..i onda se uhvatim u razmisljanju ko je kriv zasto je situacija ovakva u drustvu..pa krave od njihovih mama...zasto im jednostavno ne kazu..kakva si ti bre princeza..kakvi bakraci i princevi..nema toga..ni tvoja guzica ne mirise na ruze kao ni kraljice elizabete..sto je tragicno te zenske koje ce postati druga generacija neoliberalki se stide i roditelja i svih poslova..a kada traze lovu od roditelja ona ne smrdi..i kad kazes neoliberalnim roditeljima da su im djeca poglupa onda se naljute..u zivotu treba lagati..maj frend...di end.. (ovo sam pokupio od dorsa)

dodao:
evo gledam 35 postova na ovoj temi a oko 1000 puta pregledano..spijuni su medju nama..ali ne smiju se javiti..sad sigurno zovu svoje materesne koje ih nisu odgojile za zivot da nas tuze
sram ih istid bilo
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:41   #37
ma ja isto u muški idem; manja je gužva, a i brže mi je samo ćućnut nad pisoarom
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:44   #38
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma ja isto u muški idem; manja je gužva, a i brže mi je samo ćućnut nad pisoarom
medju nama ja sam isao u zenski
nemoj pricati ovim s MK da ne ispadnem peder..
naime ja ne mogu u pisoar..mozda sto se stidim da mi je alat mali (jos sam maloljetan)..i uvijek se nalazila poneka zenska (bilo je to vani) koja mi govorila i koja je zasigurno bila neoloberalna da ima i muski wc.. u pocetku objasnjavao...kasnije samo bi rekao da imam psihicki poremecaj..zacudo to pali kod zena
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:48   #39
a šta te bilo sram u kabinu da ne misle da kakiš?

al dobro, kad narasteš i udaš se za neku neoliberalnu ionako ćeš morat piškit sjedečki.

e, al sad smo najebali, ti ako si na zapadu već vjerojatno jesi.. sad samo unisoni vecei budu, i za poremečene i njih ostale
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:50   #40
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a šta te bilo sram u kabinu da ne misle da kakiš?

al dobro, kad narasteš i udaš se za neku neoliberalnu ionako ćeš morat piškit sjedečki.

e, al sad smo najebali, ti ako si na zapadu već vjerojatno jesi.. sad samo unisoni vecei budu, i za poremečene i njih ostale
orak samo da znas da neki od nas propisno zapisaju pisoar
pijana stoka
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.